Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inferior

toz toplama olayını çözüme ulaştıran var mı? üzerinde gelen film mi sebep oluyor yoksa telefon filmsiz halde de toz topluyor mu?

Jelatin den kaynaklanıyor hocam. Söktüm onu cam taktım sorun halloldu. Camın kenarlarında hava boşluğu kaldı ama ekran kavisli olduğu için tek sıkıntı bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valuable kullanıcısına yanıt
    evet fıyatı cok uygun ama ekran boyutu cok kucuk bana gore.Suan sadece ıletısım ıcın ıdare edıyorum. hem fırsat bu fırsat benı oyalayacak bırsey de yok kendımı kıtap okumaya verdim. bardagın dolu tarafından bakıyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu toz sıkıntısından ben de bezdim artık. Cebimde ne kadar kumaş tozu varsa topluyor. Sürekli silmek zorunda kalıyorum. Bir önceki op3 telefonumda hiç böyle olmamıştı. Onu tam bir yıl üzerinde gelen koruyucu ile kullandım. Bunu da mecburiyetten sökmüyorum çünkü piyasada satılan koruyucular tam olarak uymuyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

5T de fotoğraf olmuyor ama normal 5te maalesef fotoğraf ile açılıyor ama şuan beta sürümü olduğu için doğal karşılamak lazım önemli olan 2018 deki final sürümü eğer duzelmezse o zaman OnePlus 5 için hüsran bir güncelleme olacaktır ama jelly efect olsun eis olsun güncelleme ile düzeltildigi için face iş özelliği stabil hale gelecektir diye düşünüyorum

• Selamlar

Ocak ayında İspanya’ya gideceğim. Oneplus resmî sitesinden İspanya’ya sipariş vereceğim arkadaşım adına. 5T modelini.

Sizce 6 gb olanı mı 8 gb olanı mı almalıyım?

Gerçi aralarında fiyat olarak pek fark yok ama yine de karar veremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler op 5 için en uygun ve en güncel googlearth konusunda yardım eder misiniz. Mümkünse link verirseniz çok sevinirim. Bı kaç defa denedim bı türlü kabul etmedi.

• brooqlyn kullanıcısına yanıt
    Tabii ki 8gb olanı al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amanteramco

Ben de katıldım aranıza.Bir haftadır kullanıyorum. Üstten kaydırmalı menüsü çok kötü sesi kontrol edemiyorsun. G2 den geçtim hiç kullanışlı gelmedi. Ayrıca bildirimlerden ses almak istemiyorum bir türlü kapatamadım hep bildirim sesi duyuyorum.Yandan ses düğmesine dokunmadan sesi kontrol edebilecek bir menü var mıdır?

merhaba aynı sıkıntıyı ben de yaşadım g2 den sonra. slider widget diye bi uygulama yükledim, şimdilik işimi görüyor.

Benim asıl sıkıntım otomatik ayarda ekran parlaklık oranının ayarlanmaması. bazen parlaklık az geliyor g2 deki gibi ekstra % olarak ayar yok. kilit ekranındaki hava durumu animasyonları ve bildirim sayılarının kısayol üzerinde görünmemesi de diğer özlediklerim.

• QuasarPanda kullanıcısına yanıt
    Jelly efect güncelleme ile düzeltildi mi hocam ?

• ali expresten sipariş veren varmı op 5 baya alan varmış aynı satıcan 5t almayı düşünüyorum imei işlemi de dahil 2250 tl civarına geliyor. mantıklı değilmi sonuçta bu gün forumda 5 satanlar 64 için 2000 istiyor oda eski fiyattan alanlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho81

quote:

Orijinalden alıntı: amanteramco

Ben de katıldım aranıza.Bir haftadır kullanıyorum. Üstten kaydırmalı menüsü çok kötü sesi kontrol edemiyorsun. G2 den geçtim hiç kullanışlı gelmedi. Ayrıca bildirimlerden ses almak istemiyorum bir türlü kapatamadım hep bildirim sesi duyuyorum.Yandan ses düğmesine dokunmadan sesi kontrol edebilecek bir menü var mıdır?

merhaba aynı sıkıntıyı ben de yaşadım g2 den sonra. slider widget diye bi uygulama yükledim, şimdilik işimi görüyor.

Benim asıl sıkıntım otomatik ayarda ekran parlaklık oranının ayarlanmaması. bazen parlaklık az geliyor g2 deki gibi ekstra % olarak ayar yok. kilit ekranındaki hava durumu animasyonları ve bildirim sayılarının kısayol üzerinde görünmemesi de diğer özlediklerim.

Ayrıca QuickMemo çok kullanışlıydı menüsü bana göre sınıfta kalmıştır.Üst banttan nasıl ses kontrolü olmaz aklım almıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amanteramco -- 5 Aralık 2017; 18:17:1 >

• Selam arkadaşlar birşeyler sormak istiyorum

Şimdi şarj kiminde iyi gidiyor kiminde kötü bunun asıl oluru nedir 8 saat falan ekran süresi alırmıyız %50 parlaklık face vatsap mesenger chrome kullanarak 15dk kamera yarım saat oyun

%50 parlaklık ile 15 saat kullanım 8 sast falan ekran süresi verirmi bir cihazı çok yoğun kullanan biriyim

Bende one plus 5 alıcaktım htc u11 6gb ram 128gb hafızalı modeli aldım aynı kullanımda htc u11 ile 13 14 saat kulanım 6 buçuk saat ekran süresi alıyorum

Htc u11 den geçersem ne gibi eksiklik hissederim

Sar değeri korkutuyor şahsen

Ben ekrana ve kulaklık ses performansına çok önem veririm

Htc denemiş biri kulaklık ses performansı one plus 5 de nasıl htc u11 in kulaklık sesi çok iyi

Ekran olarak sarımsı duruyor ve samsung s8 deki canlılık yok o canlılığı one plus 5 verirmi

Kulaklık sesi bir htc u11 kadar iyimi tek korkum bu

Pil ekran için geçicem kulaklık sesinde hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum

Birde sar değeri baya yüksek bi sorun teşkil ediyormu

Lütfen objektif cevap verin aradımızı bulamadık resmen

• buraksahin kullanıcısına yanıt
    Şahsen bende yoktu sözde olanlarda jelly efect olayının kaybolduğunu söylediler kullanıcılara sorun isterseniz

• rideordie kullanıcısına yanıt
    https://www.devicespecifications.com/tr/model-sar/8b1d43f8

Bunu da konuya eklersen arkadaşlar sar değeri hakkında daha net bilgiye ulaşabilirler

• Hastiger H kullanıcısına yanıt
    Site açılmıyor. yani?

• Neferzade kullanıcısına yanıt
    Evet açmıyor niye açmıyor bilmiyorum bağlantı metnini kopyalayıp açabilirsiniz direk tıklayınca açmıyor.

• amanteramco A kullanıcısına yanıt
    volume notification diye bir uygulama kullanıyorum bende iş görüyo şimdilik ama bildirim sesini ayrı yapmayı bulamadım onun için ses kontrolcüsü diye bir şrogram var pro versiyonunda var o özellik ama 10 tl di verip denemedim

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buralara da bi geldik -- 5 Aralık 2017; 21:49:24 >
  • vesselam510 V kullanıcısına yanıt
    Trolse komik degilse daha da komik. Ne yalan soyliyim güldüm .

• quote:

Orijinalden alıntı: TGrdL

Trolse komik degilse daha da komik. Ne yalan soyliyim güldüm .

Neyi trol kardeş

Htc u11 aldık

Pil ve ekrandan memnun kalmadım

One plus 5 e geçersem htc u11 deki ses performansını one plus 5 verirmi demek istedik bunda anlamıcak gülücek trol olucak ne var

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.