Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JrMaster

2 günlük telefonum gasp'a uğradı gitti. ucuza satan görürseniz haberdar edin. polise kayıt açıldı. imesi takipte.

çok geçmiş olsun neydi kaçlıktı bilgi verirseniz 2.el alacak arkadaşlara bilgi olur denk gelirse
  • Man From Atlantis kullanıcısına yanıt
    Tek korkum, batarya saat gibi sabit renkler belli bir süre sonra piksel yanmasına sebep olursa diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

2 günlük telefonum gasp'a uğradı gitti. ucuza satan görürseniz haberdar edin. polise kayıt açıldı. imesi takipte.

çok geçmiş olsun neydi kaçlıktı bilgi verirseniz 2.el alacak arkadaşlara bilgi olur denk gelirse

Teşekkür ederim...

64/6GB siyah versiyonu :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 1 Aralık 2017; 20:15:24 >
  • ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

merhaba. ekte gönderdiğim ekran resmindeki pil tüketim değerleri normal mi? yani android işletim sisteminin kendi uygulamalarının bu kadar pil tüketmesi olağan bir durum mu? telefon kullanma yoğunluğum orta-az denilebilir. yaklaşık 1,5-2 günde bir şarj ediyorum telefonumu. aslında pilin performansından memnunum ancak işletim sisteminin kendisinin en çok batarya tüketen kalem olması biraz ilginç geldi bana. bununla ilgili bir ayar mı var acaba ya da tamamen normal mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: doncorloene

Arkadaşlar herkese merhaba...Hepsiburada sitesinden 2000 tl ye 64 gb Oneplus 5 alarak ( hanıma) aranıza katıldım.
    Bu sabah telefonda inanılmaz bir yavaşlama var; rehberde, arayüzde ve web sayfalarında...vs. Açıp kapattım ama sorun devam ediyor.
    Valla şu an şoktayım akşam inaılmaz güzel çalışan makine bildiğiniz takoza döndü. Malum garanti falanda yok. Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler (acildir)

Merhaba herkese aynı şekilde ben de aldım aynı ürünü. Ancak henüz yollamadılar. Ürün size gelmiş malum jelly efekti muhabbeti ne drumdadır? Ekranda sorun var mı? Benim elime ulaşıncaya dek düşüneceğim gerekirse kuttuyu açmadan geri yollayacağım. Yavaşlama demişsiniz bu telefon stabil bir telefon değil mi? Mİ 5 ile ilgili Tüketici hakem heyeti sürecim devam ediyor. Artık mi alamam. mi 6 güzel ama yapacak bir şey yok...

Sorun problem varsa yazın 1 saattir okuyorum. Jelly hepsine var yazmışlar. Sİz ne düşünüyorsunuz?

• Fabrika ayarlarına döndükten sonra bir sıkıntı yaşamadım şimdilik. Ekran yağ gibi akıyor kesinlikle Kelly efekti sorunu görmedim.

• Arkadaşlar bende hepsiburadadan 6/64 siyah oneplus 5 aldım. 3gundur kullanıyorum. Telefonda jelly efect sorunu yok. Güncelleme ile yok edilmiş. Kırılmaz camı üzerinde takılı geliyor ben yinede AliExpressten bir sipariş verdim.

Kılıf olarak arka kapak aldım bir arkadaş AliExpress linkini paylaşmış beklememek adına gg üzerinden aldım 18tldi galiba kesinlikle tavsiye ederim gayet şık ve başarılı..

Telefonun bataryası mükemmel kamerası mükemmel olumsuz bir duruma rastlamadım. Sabah 8de sarjdan çıkardım saat gece 2:30 ve kalan %60 daha ne olsun..

Uzun lafın kısası 2000tlye alınabilecek en iyi cihaz bu..

• quote:

Orijinalden alıntı: anidem

Arkadaşlar bende hepsiburadadan 6/64 siyah oneplus 5 aldım. 3gundur kullanıyorum. Telefonda jelly efect sorunu yok. Güncelleme ile yok edilmiş. Kırılmaz camı üzerinde takılı geliyor ben yinede AliExpressten bir sipariş verdim.

Kılıf olarak arka kapak aldım bir arkadaş AliExpress linkini paylaşmış beklememek adına gg üzerinden aldım 18tldi galiba kesinlikle tavsiye ederim gayet şık ve başarılı..

Telefonun bataryası mükemmel kamerası mükemmel olumsuz bir duruma rastlamadım. Sabah 8de sarjdan çıkardım saat gece 2:30 ve kalan %60 daha ne olsun..

Uzun lafın kısası 2000tlye alınabilecek en iyi cihaz bu..

Üzerindeki ekran koruyucuyu çıkarmanı tavsiye etmem. Çünkü dışardan alacağınız ekran koruyucular ekrana tam oturmuyor. Yanlardan açık kalıyor

• arkadaşlar merhaba bende aranıza katıldım 6 gb modelle kamera için vs bir tavsiyeniz önerebileceğiniz program vs varmı spigen kılıf aldım n11 den aliexpresstende arakablo ince kılıf vs sipariş geçtim.
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Evet bende çıkarmayı düşünmüyorum üzerindeki koruyucuyu yinede yedek bulunsun istedim. Burada bulmak zor oluyor aliexpresste oneplus için çeşit çok. Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: Baxı

Geçen cuma hepsiburada dan 1999 tl ye almayarak hata ettim

O fiyata yakın amanda düşme< galiba :(

Neyse bekliyecem yine iyi bir fiyatı, aranıa katılmak için

Çek di puan dı vs indirim haberlerinii bekliyorum arkadaşlar

Tekrar 1999 TLhttp://www.hepsiburada.com/oneplus-5-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000006IMRI

Bu fiyatı gördüm baktım 5 gün sayaç var yukarıda ohh dedim 5 gün bu fiyattan satacaklar birde worldcard kampanyasından 75 tl puan 1925 tl ye one plus super . Bır gün sonra ekstrem kesılecektı dedım bekleyım yarın alayım . Yarın bir baktım yenıden fiyat 2299 olmus hepsiburadaya yadım 5 gün sayac var ama fıyat tekrar yukselmıs bir sorun mu var dedim . Ama adamlar cevap vermeye gerek görmediler 4 gündür . Neyse bekliyorum bu sefer o fiyatı tekrar görürsem bu ay için de kesin alacağım . İnşallah

İlgini için teşekkür ederim .

• Oreo 8 betaya yukseltince, telefondaki bilgiler siliniyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalex1907

Oreo 8 betaya yukseltince, telefondaki bilgiler siliniyor mu acaba?

Hayır bilgiler silinmiyor.Fakat zip dosyayı indirip ana dizine at güncelleme merkezinde ayarlar kısmından yerli sec tamam.Bu arada dün itibari ile 64gb modeli ile aranıza katılmış bulunuyorum.

• merhaba arkadaslar lg g4 kullanıyordum ancak dun ıtıbarıyle anakart sorunundan telefon çöp oldu. şimdi telefonsuz kaldım. oneplus 5 ıle onepşus 5t arasında kaldım. ıkı fark var benım gordugum bırıncısı ekran boyutu ıkıncısı ıse 2. kameranın f degerı. kısacası ınternetten arastırdım. ıkı telefon arasında gece cekımlerınde baya bır fark gozukuyor. 5t nın 2. kamerasının da f degerının dusuk olmasından mutevellıt gece cekımlerı daha parlak gozukuyor. 5t daha pıyasaya cıkmadıgından sorum sımdı oneplus 5 kullananlara. gece cekımlerı kotu mu? 5t almayı beklemelı mıyım?
  • Beni de kullanıcı listesine eklerseniz sevinirim. 6gb ram / 64 gb / Gray
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkkoc

merhaba arkadaslar lg g4 kullanıyordum ancak dun ıtıbarıyle anakart sorunundan telefon çöp oldu. şimdi telefonsuz kaldım. oneplus 5 ıle onepşus 5t arasında kaldım. ıkı fark var benım gordugum bırıncısı ekran boyutu ıkıncısı ıse 2. kameranın f degerı. kısacası ınternetten arastırdım. ıkı telefon arasında gece cekımlerınde baya bır fark gozukuyor. 5t nın 2. kamerasının da f degerının dusuk olmasından mutevellıt gece cekımlerı daha parlak gozukuyor. 5t daha pıyasaya cıkmadıgından sorum sımdı oneplus 5 kullananlara. gece cekımlerı kotu mu? 5t almayı beklemelı mıyım?

Kötü değil.Bende g4 den geçtim.Kamerası çok güzel 5t ile arasında 500tl yaklaşık fark var bence değmez. Hepsi burada da 2000 civar.

• 5 alın fiyat farkı vermeyi gerektirecek durum yok bana göre. Benide listeye eklerseniz sevinirim bu arada.

• Beni de listeye ekleyebilirsiniz 2 haftadır kullanıyorum. Miui rom kuran varmı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • esedix E kullanıcısına yanıt
    tesekkurler sagolun
  • Arkadaşlar telefonu çift hat kullanan varmı?

Aynı anda iki hatta kullanılabiliyormu ve bu şekilde şarj nasıl gidiyor.

Bilgi verebilecek varmıdır?

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.