Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEYLER BU CİHAZA İMEİ ATILIYOR MU?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeagateWD

BEYLER BU CİHAZA İMEİ ATILIYOR MU?

Evet

• quote:

Orijinalden alıntı: burcink

quote:

Evet

Box'mu gerekiyor nasıl atılıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Man From Atlantis

Biraz zorlasan giriyor icine halbuki, benimki de ayni problemliydi.

Hocam zorladım zorladım artık dönüştürücünün metal kısmında izler çıkmaya başladı. Hiç girecek gibi durmuyor. İade talebi oluşturmuştum ama kargoya vermemiştim, forumdan bir arkadaş 5 liraya dönüştürücü bulunduğunu yazdı ben de 1 hafta boşuna beklememek için göndermekten vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arfyilmaz

şarj cihazının ucuna takılan dönüştürücüden mi bahsediyorsunuz? 5 liralık bişey o yazık boşuna uğraşmışsınız eğer öyleyse

Evet dönüştürücüden bahsediyordum. İade talebi oluşturmuştum ama kargoya vermemiştim, siz 5 liraya bulunur yazınca ben de 1 hafta boşuna beklememek için göndermekten vazgeçtim. İstanbul'da ya da internette satan bildiğiniz bir yer var mı?

Ayrıca yine İstanbul'da Oneplus 5 için kap ve koruyucu cam satan bildiğiniz bir yer var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonzArt -- 1 Aralık 2017; 1:24:5 >
  • BonzArt kullanıcısına yanıt
    Bunu alın kesinlikle hocam.https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/oneplus-5-kilif-spigen-rugged-armor-black-P209708766

En ucuzu bu. Hepsiburada Black Friday kapsamında 49 liraya çekmişti ama şu an 70 küsür. 5 senedir spigen kullanıyorum. Hiçbir zaman demedim bu bu kılıf bu parayı hak etmiyor.

Sonuna kadar helal olsun bütün kuruşlarıma.

Kamera çıkıntısını da absorbe ediyor. Dışarıdan bakınca kalın gözüküyor ama eldeki hissiyatı öyle değil. iP 5S - iP 6 - LG G4 - OP5 hepsinde spigen kullandım Armor serisi.

• doncorloene D kullanıcısına yanıt
    Merhaba yavaşlama sorununu fabrika ayarlarına dönerek çözdüm. İnşallah tekrar etmez. İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TGrdL

quote:

Orijinalden alıntı: doncorloene

Arkadaşlar herkese merhaba...Hepsiburada sitesinden 2000 tl ye 64 gb Oneplus 5 alarak ( hanıma) aranıza katıldım.
    Bu sabah telefonda inanılmaz bir yavaşlama var; rehberde, arayüzde ve web sayfalarında...vs. Açıp kapattım ama sorun devam ediyor.
    Valla şu an şoktayım akşam inaılmaz güzel çalışan makine bildiğiniz takoza döndü. Malum garanti falanda yok. Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler (acildir)

Geliştirici özelliklerini aktif ederek PowerSave modunu kapatmaniz gerek.

Teşekkürler. Fabrika ayarlarına dönerek şimdilik sorunu çözdüm. Dediğiniz ayarlar nereden yapılıyor :D

Bi kılıfa 50-60tl vermeye değmez.

Oneplus 5 Case Silikon Tam Kapak Koruyucu Karbon Fiber Fırçalanmış Oneplus 5 için yumuşak TPU Ince Durumda Darbeye Silikon Arka çapa

http://s.aliexpress.com/EruiURRz

(from AliExpress Android)

Bunu al gayet güzel ben kullanıyorum.2-3 haftada gelir eline.

Ben önce kendime sonra arkadaşıma aldım op5 ikisinin içinden çıkan da oturmadı şarj aletine.Forum da zorlayın takın yazıyordu da ben zorlamak istemedim.. Mahallede sağ da sol da herhangi bir elektrikçi de bulabilirsin zor bir parça değil yani dert etmeyin. İnternet de 1-2 liraya siteler de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arfyilmaz -- 1 Aralık 2017; 10:0:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burcink

quote:

Evet

Box'mu gerekiyor nasıl atılıyor?

maalesef box gerekiyormuş hocam ben de istanbula gitmeyi bekliyorum arkadaşım yardımcı olacak lakin cihaz olmadan yapamayız dedi

Saygılar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TGrdL

quote:

Arkadaşlar herkese merhaba...Hepsiburada sitesinden 2000 tl ye 64 gb Oneplus 5 alarak ( hanıma) aranıza katıldım.
    Bu sabah telefonda inanılmaz bir yavaşlama var; rehberde, arayüzde ve web sayfalarında...vs. Açıp kapattım ama sorun devam ediyor.
    Valla şu an şoktayım akşam inaılmaz güzel çalışan makine bildiğiniz takoza döndü. Malum garanti falanda yok. Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler (acildir)

Geliştirici özelliklerini aktif ederek PowerSave modunu kapatmaniz gerek.

Teşekkürler. Fabrika ayarlarına dönerek şimdilik sorunu çözdüm. Dediğiniz ayarlar nereden yapılıyor :D

Ayarlar telefon hakkında kısmından derleme numarasına 10 defa felan basın ayarlar menüsünde geliştirici seçenekleri beliriyor onun icerisinden.

• arkadaşlar son zamanlarda whatsapp bildirimlerini gecikmeli alıyorum uygulamaya giriş yaparken geliyor bildirimler her hangi bir kısıtlama yapmadım bu sorunu yaşayan varmı acaba

• asil1425 A kullanıcısına yanıt
    whatsapp serverdan kaynaklı da olabilir

saygılar
  • Ya abi anlamıyorum, 2000 3000 liraya telefon alıp 50 liralık kılıfı çok görüyorsunuz. Türk milleti işte 70 80 bin liraya araba alıp köşe başındaki lastikçide 50 lira daha ucuza lastik almak için uğraşıp dururlar...

• Allah'ım elim ayağım titriyor. Sabah 5'te çıkardım şarjdan. 13 saat geçti üzerinden. Wifi bağlı youtube, müzik dinledim, whatsapp konuşmaları, kamera kullanımı derken daha %69 batarya gösteriyor. Çıldırıyorum.

LG G4 telefonum sabah 9'da çıkardığım şarjı hiçbir şey yapmadan öğlen 2-3 gibi bitiyordu. 2 batarya ile geziyordum...

#000000 yani tamamen siyah duvar kağıdı hazırladım 1080p çözünürlüğünde. Belki onun etkisi vardır şarj için. Gerekmedikçe okuma modunda kullanıyorum, göz yormuyor ve daha okunaklı hale geliyor.
  • Sucuklu Pizza kullanıcısına yanıt
    Biz Türkler böyleyiz kardesim naparsın.Sen italyansın heralde pizza falan yazdığına göre. aynı işi görecek kılıf için 50tl fazla vermek bana göre gereksiz.arkadas kılıf önerisi istedi sen 50tllik kılıf önerdin ben 10tllik gider istediğini alır artık kendi tercihi

• 2 günlük telefonum gasp'a uğradı gitti. ucuza satan görürseniz haberdar edin. polise kayıt açıldı. imesi takipte.
  • Sucuklu Pizza kullanıcısına yanıt
    aynen öyle kardeşim, ekranını kapatmakla hiç uğraşmıyorum bile açık bırakıyorum öyle masada yine bitmiyor pili namıssızın. eve geliyorum daha %49 olmuş alay edermiş gibi.
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.