Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam cihazı almadan geri gönderirseniz iade süreci başlar 3.5 güne paranız geri iade olur güncelleme konusunda sıkıntı yok herşey türkçe ve cihaz gayet güzel ben 2 aydır kullanıyorum 4 defa güncelleme aldı en ufak bir sorun yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: viktor1574

Merhaba bende hepsiburadadan telefon siparişi verdim ama o kadar kararsız kaldım ki arayıp siparişi iptal etmek istedim kargolama sürecinde olduğu için telefondan iptal edemediklerini ürünü teslim almadan depoya geri göndererek iptal edebilceğimi söylediler.Bu şekilde ürün iptali yapan var mı sorun çıkar mı merak ediyorum?
    Bunun haricinde cihazda öyle pek kronik bi sorun yok gibi fakat one plus 5 ülkemizde resmi olarak satılmadığından cihaza gelen güncellemeler türkçe olarak kullanılabiliyor mu ya da cihaza kurulabiliyor mu?
    Bunuda geri göndersem bu fiyata ne alıcağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Hangi cihazla bunun arasında kararsız kaldınız

• Alıp almamak konusunda kararsız kaldım. Delta garanti malum yok garantisi demekle aynı.Resmi olarak ülkede satılmaması korkutuyor beni.
  • Hocam mesajınızı yeni gördüm ama bende black fridayde almıştım. Jelly effect felan yok. Yeni üretilenlerde yok sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Crane61

Hocam mesajınızı yeni gördüm ama bende black fridayde almıştım. Jelly effect felan yok. Yeni üretilenlerde yok sanırım

İlk aldığım zaman bende de vardı 2 ay önce. Şimdi kontrol ettim ve gitmiş.

• Arkadaşlar 2000 liraya tekrar düşmesi ile kuzenime aldırdım telefonu, yanında tempered glass da almak istiyor sizce hangi ürünü sipariş edelim malum yanları da kavisliymiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

quote:

Orijinalden alıntı: war3z

quote:

Orijinalden alıntı: Cihat_,

beyler alsammı ki 2000 şuan hepsiburada da

bir alan pişman bir almayan :) bende siparişi iptal edip p10 plus mı alsam diyorum 650 TL fark var kamera benim için epey önemli hatta çok önemli optik sabitleyici olmaması beni en çok üzen şey

hocam kamera umurumda değil pek ama Jelly efektimi ne varmış ekranında o kafamı karıştırdı,her bir telefonun kusuru var kafayı yiyeceğim sonunda

Bende de vardı 2 ay önce. Yakında gelen gü celleme ile gitmiş. Yok şu and.

• Güncelleme sorunu yok. Geçen yıl Op3 aldım ve 1 yıl kullanıp sattım. Şimdi op5 aldım ve aldığımdan beri 3 güncelleme geldi. Hiçbir sorun yok.

• Kullanıcılar olarak bu telefonu tavsiye edermisiniz alınır mı şarjı nasıl gidiyor en az 2 3 ay kullananlar cevap verirse sevinirim.
  • Eve geçince alırım dedım hepsıburada'da 1999 du şimdi baktım 2300 olmuş kafayı yiycem beyler düşmez mi fiyat ?

• arkadaşlar soru abes gelmese bişey sormak istiyorum . oneplus modellerinde Samsung marka telefonlarda olan bir uygulamayı küçültme özelliği var mı acaba ? zira çok kullandığım bir özellik. ekranı ikiye bolmeden ziyade bir uygulamayı resimdeki gibi diğer uygulama üstüne getirme.

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: Crane61

Hocam mesajınızı yeni gördüm ama bende black fridayde almıştım. Jelly effect felan yok. Yeni üretilenlerde yok sanırım

teşekkürler hocam vazgeçtim almaktan fiyatta artmış zaten, mi6 ile arasında kalmıştım ama birkaç nedenden dolayı mi6 almaya karar verdim, nedenlerine gelirsek 5.5 inç telefonun cebimde rahatsız edeceğini düşündüm ve xioami telefonlarının servisi ve parçası Türkiyede daha yaygın 2 gün sonra camını kırsam gider parasıyla yaptırabilirim en azından.
  • s6pil S kullanıcısına yanıt
    ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ

• Lafim meclisten dışarı ama ..Yorumları okuduğumda hala inatla sar değeri çok yüksek diyen 8bsanlari görüyorum neye göre çok yüksek ?hangi modellete göre yüksek ? Hangi telefonun fanboylugunu yapıyorsun? Sar değerleri daha öncede paylaşıldı azıcık arastirsaniz zaten anlarsınız sar değerinin yüksek olmadığını jelly efect diyenler olmuş o zaman almayın arkadaşlar kullanan arkadaşlar ki buna bende dahilim jelly felan görmedik Yeter yani şu telefonda kusur aramaktan vazgeçin kendi kusurlarinizi telefona yansitmayin

• instagram'da albümden foto koymak istediğimde zoomlu çıkıyor ve zoomout da yapılamıyor. bi çözümünü bulabilen var mı?
  • Merhaba arkadaşlar, ben de kara cuma da 128 gb black ile aranıza katıldım. 2013 yılından beri samsunfgun aynı telini kullanan ve teknolojiden uzak biriyim. Telefonum dün geldİ. İlk açılışta sadece TÜRKÇE-KIBRIS secenegi cıktı. Baska alternatif olmayınca bunu sectim ama duzeltebilir miyim?
    Bir de yapmam gereken birşey var mı? İmei mimey?:) Yardımcı olursanız sevinirim.:)
  • Kırılmaz ekran tavsiyesi olan var mı hiç bir yerde bulunmuyor ne internette ne de magaza/dükkan gibi yerlerde. Ekran karşılaştırması yaptığımda Huawei p10 plus uyar gibi sanki var mı bir fikri olan arkadaşlar.

• Bircok oneplus 5 alma adayi var arkadaslar oneplus 5 i almak icin 2-3 hafta bekleyin aralik sonuna dogru 5t turk piyasasina giris yapar ve 5 in fiyati dogal olarak 1900 kusur civarina duser suan 2.300 den alip bosuna 400 lira fazladan bayilmayin ayrica 5t 2.500 civarina cikarsa direk 5t ye yonelin.

• s6pil S kullanıcısına yanıt
    Hayır yok, oreo güncellemesi ile gelecek, betada da var gerçi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TGrdL

Kırılmaz ekran tavsiyesi olan var mı hiç bir yerde bulunmuyor ne internette ne de magaza/dükkan gibi yerlerde. Ekran karşılaştırması yaptığımda Huawei p10 plus uyar gibi sanki var mı bir fikri olan arkadaşlar.

ben mobilcadde.com üzerinden aldım dafoni ürünleri var, 2 günde elime ulaştı yurtiçi kargo ile ama takmadım :) hepsiburadadan blackfriday hem telefonu hem ekran koruyucu aynı anda sipariş verdim telefonda ekran koruyucu takılı geldi bilseydim almazdım hiç bende hiç sökmedim dafoni yedekte bıraktım şimdilik. linkini atayım bi bak istersen sorun yok gönderimde gayette sorunsuz hızlı geldi

http://www.mobilcadde.com/filmler/oneplus-5-ekran-koruyucu-filmleri

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.