Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 001ATB

açıkçası ben telefonu kabalaştıran ve büyülten kılıflarla kullanmayı sevmiyorum.Ben telefonum için siyah kauçuk ince bir kılıf aldım bence yeterince koruyor telefonu.Ama forumda daha iyi öneriler sunacak başka arkadaşlar vardır.

bu kılıfı Aliexpress'ten mi aldınız?
    İnternetten aldıysanız link verebilir misiniz?
    ben de spigen'in çakması bir marka almıştım ama fazla kaba geldi. Çok kalınlaştı cihaz.
  • ustalar telefonu rootlayıp xposed attım xsatana modül ile status barı değiştirmek istiyorum olmuyor şöyle s8 tarzı gibi
    değiştirebilecek uygulama yada rom gibi bir bilginiz varmı
  • yasinnn kullanıcısına yanıt
    Ben daha çok Ted ve voa(voice of America) programları üzerinden dinliyorum. Bir de toef sınavına yönelik bazı uygulamalar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.facebook.com/groups/oneplus5turkiye/ İthalatçı garantisine güvenmeyin.Biz grupta aliexpressten aldık.Yazılım ve parça desteği konusunda sorun yaşanmadı daha.
  • Oyun ve program tavsiyeleriniz nelerdir arkadaslar

• Tam ekran koruyucusu istanbul ici nerden yapabilirim yardim edin millet

• 1999 hala devam ediyor hepsiburada da
  • Xiaomi mi6 ile arasında kaldıkdan sonra one plus5 alıp bende aranıza katıldım.Umarım doğru karar vermişimdir.Hepsiburadadan sipariş verdik bakalım hayırlısı.
  • OnePlus 5 için ekrana tam oturan kırılmaz cam arıyorum???
  • Arkadaşlar bende kırılmaz tam oturan cam arıyorum bilen yok mu şöyle sağlam bişey
  • Oneplus 5 alayım dedim o sar değeri nedir öyle mikrodalga fırın gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 03ozkan05 0 kullanıcısına yanıt
    Ne yapmak istediğinizi anlamadım ama flat style bar indicators modülü de bir şeyler yapabiliyor.

• 03ozkan05 0 kullanıcısına yanıt
    OOS'ta Nav Bar ile Status Bar rengi değiştirilemiyor, framework-res.apk dosyasında uygulama rengi alması için kodları düzenledim ancak yine de sebebini bulamadım bir şekilde engellenmiş :(

Slickwraps Kırmızı Karbon kaplama, 1.5 ay gibi bir sürede geldi, Kargo dahil 9.61 Dolar.

• TypeR_Mbt kullanıcısına yanıt
    baya geç gelmiş geçen sefer benım siparişim 1 haftayı biraz geçtiğinde gelmişti bide önceki siparişlerde 2 haftanın üzerine çıkmamıştı 4 sefer gelan sipariş verdim
  • nejdeath N kullanıcısına yanıt
    Samsung hs3000 çok beğeniyorum hem üzerindeki 3.5 mm jack olduğu için istediğin kulaklığı takıp kullanabilirsin

• konu içinde arama çalışmıyor, açıkçası 130 sayfanın da tamamını henüz okumadım ama bir sorum olacak: ekran sürem 5 saati anca buluyor. ve telefon ekranı açıkken resmen daha az pil tüketiyor. bekleme modu ile ilgili tavsiyeniz var mı? agresif arka plan uygulama kapatıcısını WhatsApp ya da diğer bildirimleri engeller diye kullanmadım. 9-11 saat ekran süresi alan arkadaşlar bunun için nereleri okumam gerektiğini söyleyebilir mi? şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar 2500 tl 6gb ram 128gb depolama htc u11

2400tl 8gb ram 128gb depolama one plus 5

Sizce hangisi tarafsız yorum yspalım

18.9 ekran formatlı cihaz söylemeyin ben 18.9 tasarımlı cihazlardan iğreniyorum

Şu olsa bu olsa demeyin size zahmet

Htc u11 mi one plus 5 mi

• pyr@mid kullanıcısına yanıt
    Hocam 9.11 saat zaten almak çok zor ben en fazla 8 saat alabildim o da evde iken yani dış ortamda değildim normal kullanımda 6.5. 7 saate yakın alıyorum ama oyun oynamam sadece sosyal ağlar internet ve watsap

1.wifi +ayarlar+tarama her aman kullanılabilir kapatın

2.ayarlar+konum modu pil tasarrufu aktif yapın

3. ayarlar+hesaplar+Google sadece kişileri yedekle

bunların dışında bir kısıtlama yapmadım

• 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.