Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hepsiburada da indirim var 2000 tl ye geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce yazdım ama iletilmedi galiba yazdıklarım. 128 8GB modelini almayı düşünüyorum , iade edenleri görünce biraz kafam karıştı.

Bu telefonu kullanıp memnun olmayan hiç bulaşma diyen var mı aranızda?
    Ben öyle root launcher rom falan anlamam uğraşmak istemem , telefonu aldığım gibi kullanacağım bu şekilde kullanacaksan hiç alma diyen var mı?
    n11 de kuponum var yarın son gün , aksaray iletişimde 2499 TL fiyat çok iyi bu satıcıdan alıp kullanan var mı ? yorumlarını okuduğumda hasarlı kutusu açılmış bozuk ürünler gönderdiklerini gördüm şikayet fazla ne düşünüyorsunuz?
    Son olarak htcu11 128GB 2350 TL ye, oneplus5 2400 TL ye geliyor , hiç bulaşmayıp htc alayım daha mantıklı mı sizce?
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt
    oneplus 5 gayet iyi bir cihaz iade edenler sar değerinden dolayı iade ettiler sanırım. Sadece bu sebepten dolayı almamazlık yapmayın bence.
    Kardeşim bende telefonu yeni aldım.Alırken benimde şüphelerim vardı.Çünkü telefonu hiç görmeden sadece internetten araştırdım.Sana şunu söyleyebilirim hiç düşünmeden alınacak bir telefon.Telefonun neredeyse herşeyi mükemmel.Telefonda henüz beğenmediğim hiçbirşey yok.Efsane bir telefon yani.Gün ışığında kamerası efsane iyi. Heralde bu telefondan daha iyi parmak izi okuyucusu olan telefon da yoktur.Almayı düşünüyorsan şu anda gördüm bende hepsi burada da kısa süreli 1999 TL satılıyor bilgin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 001ATB

Kardeşim bende telefonu yeni aldım.Alırken benimde şüphelerim vardı.Çünkü telefonu hiç görmeden sadece internetten araştırdım.Sana şunu söyleyebilirim hiç düşünmeden alınacak bir telefon.Telefonun neredeyse herşeyi mükemmel.Telefonda henüz beğenmediğim hiçbirşey yok.Efsane bir telefon yani.Gün ışığında kamerası efsane iyi. Heralde bu telefondan daha iyi parmak izi okuyucusu olan telefon da yoktur.Almayı düşünüyorsan şu anda gördüm bende hepsi burada da kısa süreli 1999 TL satılıyor bilgin olsun.

64 - 128gb arasında fark var mıdır hocam ram farkı var diye biliyorum ama..

• Dr John H. Watson kullanıcısına yanıt
    +
  • quote:

Orijinalden alıntı: Togy'Iceman

oneplus 5 gayet iyi bir cihaz iade edenler sar değerinden dolayı iade ettiler sanırım. Sadece bu sebepten dolayı almamazlık yapmayın bence.

Jelly efekt dir bence o sırf sar degerindense o Zaman ne Huawei nede xiaomi kullanırlar o Zaman. Sar değeri bunun yüksek değil zaten.

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    O Jelly olayını herkes abartıyor.
  • ysertac kullanıcısına yanıt
    6gb - 64 gb

8gb - 128 gb

Bu seçenekler mevcut bana sorarsan ben 6gb lik versiyonu aldım çünkü cep telefonunda 6 gb ram i meşgul edebilecek bile hiçbir uygulama yok.Yani 8 gb ram gereksiz.64 Gb depolama da yeterli bence.Yani 8 gb ram herhangi bir fark yaratmıyor sadece hdd kapasitesi 128 olsun istersen tercih edebilirsin.Telefonda hafıza kartı slotu yok çünkü.
  • quote:

1.999 TL olan 64 gb versiyonu , ben alırsam 128GB olan veriyorsan almayı düşünüyorum .
    Aksaray iletişimden alan yok mu , satıcı hakkında yorum yok mu arkadaşlar ? Kupon ile oradan alırsam uygun fiyata gelecek , ayrıca sar değeri yüksek evet ama yasal sınırın altında düşük olan modellere göre bize ne kadar zararı olabilir ki? Ciddi fark olur mu sizce?

• Hepsiburadadan 1999tl fiyatıyla satın alarak aranıza katılmış bulunuyorum :) Kırılmaz cam ve kılıf tavsiyelerinde bulunurmusunuz ? Hepsiburadada spigenin armor kılıfını beğendim ama çokmu kaba yapıyor acaba ?
  • Crane61 kullanıcısına yanıt
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim,güzel fırsat yakaladın vallahi :)
    Telefonu ne amaçla kullanacaksın bilmiyorum ama 64 şu an çok iyi fiyatta satılıyor kampanya dahilinde bence, 128 için o kadar fiyat farkı vermeye değmez.Telefonda fazla olan verileri bilgisayara yedekleyerek te kullanabilirsin ama tercih yinede senindir tabi.
  • Teşekkürler hocam. Önereceğiniz kırılmaz ekran vs varmı acaba ? Malum parçaları Türkiyede az kırmayalım telefonu
  • Dostum Aksaray iletişimden alırsam eğer 128GB olan bana kupon ile 2275 TL ye geliyor çok fark yok hafıza kartı takılamıyor hafıza benim için önemli o yüzden 128gb almak istiyorum ama Aksaray iletişim çok olumsuz yorumlar var almaya çekiniyorum oradan almayacaksam n11 başka satıcılardan 2450 ye geliyor bana, bu sefer de htc u11 daha ucuza 2350 ye geliyor kafam karışıyor karar veremiyorum , daha önce htc u11 alıp iade ettiğim için elimde hiç kullanılmamış spigen kılıf ve spigen full ekran koruyucu var bunlarda elimde kaldı işin doğrusu kararımı bu da etkiliyor bunları ne yapacağım bilmiyorum oneplus alsam ona yeniden kılıf ekran koruyucu alacağım ki fiyatlar ucuz değil ikisi 150 tl civarı çok kararsız kaldım oneplus hiç görmedim merak ediyorum pişman olurmuyum acaba diye endişelerim var .
  • Her iki telefonu kullanmış olan var mı arkadaşlar htcu11 128gb ve oneplus5 128gb , bu iki model için düşünceleri nelerdir açıkçası htc daha uygun fiyata gelirken oneplus5 almak düşündürüyor beni yanlış karar vermek istemiyorum ama kupon yarın öğlene kadar geçerli değerlendirmem lazım.
  • Crane61 kullanıcısına yanıt
    açıkçası ben telefonu kabalaştıran ve büyülten kılıflarla kullanmayı sevmiyorum.Ben telefonum için siyah kauçuk ince bir kılıf aldım bence yeterince koruyor telefonu.Ama forumda daha iyi öneriler sunacak başka arkadaşlar vardır.
  • Xiaomi mi 6 dan farkı nedir ? Hangi telefon daha iyi ? Xiaomi daha ucuza satılıyor ama bilemiyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: nejdeath

Bluetooth kulaklık oneriniz var mı arkadaşlar? Çok iyi bir müzik beklentim yok. Daha çok İngilizce haber video vs dinlemek için istiyorum. Daha önce hiç bakmadım , o yüzden hangisi iyidir kötüdür bilgim yok.

Bir de spiggen rugged armour kılıf 39 TL ye düşmüş Hepsiburada da.

merhaba;
    bu tip yayınları hangi uygulama üzerinden dinliyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

quote:

1.999 TL olan 64 gb versiyonu , ben alırsam 128GB olan veriyorsan almayı düşünüyorum .
    Aksaray iletişimden alan yok mu , satıcı hakkında yorum yok mu arkadaşlar ? Kupon ile oradan alırsam uygun fiyata gelecek , ayrıca sar değeri yüksek evet ama yasal sınırın altında düşük olan modellere göre bize ne kadar zararı olabilir ki? Ciddi fark olur mu sizce?

ben Aksaray iletişimden aldım. 11.11 kampanyası ile gece yarısı 128'lik siparişi verdim, ertesi gün öğlene doğru kargoya verdiler.
    telefon da jelatinli olarak geldi. Ben çok memnun kaldım açıkçası. Birkaç defa da mail gönderdim hemen cevap veriyorlar.
    Umarım siz de yaşamazsınız.

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.