Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: inferior Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Oneplus 5 alayım dedim o sar değeri nedir öyle mikrodalga fırın gibi.

Şahsen Anormal birşey göremedim.
    Alt kısımda diğer farklı marka ve modellerinde sonuçlar mevcut.

https://www.devicespecifications.com/tr/model-sar/8b1d43f8

Önce bir araştıralım! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 25 Kasım 2017; 20:37:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Oneplus 5 alayım dedim o sar değeri nedir öyle mikrodalga fırın gibi.

Şahsen Anormal birşey göremedim.
    Alt kısımda diğer farklı marka ve modellerinde sonuçlar mevcut.

Önce bir araştıralım! :)

Linkte problem var :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TypeR_Mbt

OOS'ta Nav Bar ile Status Bar rengi değiştirilemiyor, framework-res.apk dosyasında uygulama rengi alması için kodları düzenledim ancak yine de sebebini bulamadım bir şekilde engellenmiş :(

Slickwraps Kırmızı Karbon kaplama, 1.5 ay gibi bir sürede geldi, Kargo dahil 9.61 Dolar.

Bu kaplamadan memnun musunuz ?

Düşme durumlarında koruma özelliği var mı yoksa sadece estetik olarak mı kullanılıyor?

Bir de dbrand.com dakiler ile aynı özelliklerde mi acaba?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, sıfır cihaz hepsiburadadan aldım. Birkaç sorum olacak ona göre hareket edeceğim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Anten çizgilerinde lekeler var çizik var, öyle çok dikkat çekici değil fakat sıfır cihazda olması hoşuma gitmedi.

4.5.8 oxyhenOS ile geldi bu normal mi cihaz 8.30.2017 üretim fakat, internette videolarda 4.5.0 gelmiş sıfır cihazlar.

Son olarak telefonun kendisinde bulunan ekran koruyucu,

Tam hizalı değil hafif sağa kayık ve bu sebeple sağ kenar hattı tam yapısmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    betayı yükledik menüdeki ayarlar kısmında font bölümü bende çıkmıyor ayrıca kamera da çalışmıyor nougata geri yükleyecez anlaşılan.
  • volkan52k V kullanıcısına yanıt
    Hemen geçelim

• Ghost18tr kullanıcısına yanıt
    kamera bende stabil değil bir çalışıyor bir çalışmıyor...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Düzelttim :) DH ilginç bir şekilde yönlendirirken sonuna bir şey ekliyor

• Yok mu ekran koruyucu tavsiyesi olan?
  • betayı yükleyenler yorum yapabilirler mi acaba? nasıl ? Türkçe desteği var mı?
  • Arkadaşlar HTC 10'dan OnePlus 5T'ye geçmek nasıl olur sizce? HTC 10'u bıraktığıma pişman olur muyum? THH'ye gitmiştim HTC 10'un batarya performansı, Wi-Fi çekimi yetersizliğinden, kamera modunda çekim yaparken kapanmasından vs.yüzünden, kazandım, HTC 10'u yeniden verecekler, eğer cihaz ellerinde olmazsa, para iadesi yapacaklar, para iadesi olursa 5T almayı düşünüyorum. Alınır mı sizce? 10'a göre +ları , -leri nelerdir? Ses performansını çok özletir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilibrahimgalip -- 26 Kasım 2017; 18:6:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceremo C kullanıcısına yanıt
    dbrand kesim ve kalite olarak bir tık daha önde, ancak slickwraps fiyat olarak çok daha makul. Memnunum telefon eskisi kadar kaygan değil. Düşme konusunda hafif düşmelerde ezilmeyi engeller ancak sert düşmelerde sadece kasadan boya kalkmaz yine ezilir sanırım.Ekran üzerine düşmede faydası yok doğal olarak
  • Android 8 oreo ile 5t de bulunan yüz tanıma özelliği op 5 e de geliyor. Oreo 8 beta 2 yi indiren bir kullanıcı bu ekran görüntüsünü atmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 26 Kasım 2017; 19:2:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.ergen

Yok mu ekran koruyucu tavsiyesi olan?

Piyasada satılan koruyucular çok sorunlu. Ben iki tane aldım ikisi de uymadı. Eğer AliExpress den alacaksınız nilkin ekran koruyucu alabilirsiniz. Ben bundan önceki telefonum op3 ü bir yıl boyunca üzerinde gelen koruyucu ile kullandım. Op 5 i de uzun bir süre üzerindeki koruyucu ile kullanma niyetindeyim. Gittiği yere kadar.

• merhaba arkadaşlar 128 gb siyah modelini kullanmaktayım. bir problemi var telefonun yada ben problem olarak algılıyorum. telefonda görüşme yaparken ahizeden çok garip bir şekilde vızıltı geliyor. çok rahatsız edici değil fakat dikkat ettiğim zaman sanki uzaktan sivrisinek sesi gibi devam ediyor kulağımda bu rahatsızlık veriyor uzun görüşmelerde bir süre sonra . bunun sebebi nedir. bu problemi yaşayan arkadaşlar varmı ?

yardımcı olursanız sevinirim. telefondan bu yüzden soğudum.
  • Ericsson t10 dan oneplus-5t ye geçmeye değer mi sizce

T10u bırakmaya değer mi

• Arkadaşlar telefonum satılıktır 8 gb lık olan telefonda ezik göçük çizik yoktur pasapaort kaydı yapılmıştır fiyat 1900 tl sıfırdan farkı üç aylık olmasıdır iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncygn -- 26 Kasım 2017; 20:41:24 >
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    yeni 3310ları bir dene önce derim

https://www.nokia.com/en_int/phones/nokia-3310
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.