Şimdi Ara

OnePlus 5'in ilk resmi görseli yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OnePlus 5'in ilk resmi görseli yayınlandı

OnePlus, yaklaşan OnePlus 5 amiral gemisini internet üzerinden canlı yayınlanacak bir etkinlikle 20 Haziran'da tanıtacağını resmen duyurdu. Çinli şirketler ayrıca New York da dahil olmak üzere dünya genelinde bazı şehirlerde etkinlikler düzenleyecek.

Lansman tarihinin açıklanmasının ardından OnePlus, Twitter hesabı aracılığıyla bir teaser yayınlayarak OnePlus 5'in ilk resmi görselini paylaştı. Böylece arka kısımdaki çift LED ve çift tonlu flaşa sahip yatay çift kamera teknolojisi de doğrulanmış oldu.

Yayınlanan render, akıllı telefonun mat siyah bir renge sahip olduğunu ortaya koyarken, parmak izi sensörünün arka panelde yer almadığını görüyoruz. Bu da parmak izi tarayıcısının alt çerçevedeki fiziksel Home butonunun içine gömülü olduğu anlamına geliyor.

OnePlus 5, 20 Haziran'da sahneye çıkacak

Render ayrıca cihazın yan tarafında, güç düğmesi veya ses tuşu olabilecek fiziksel bir butonu da gösteriyor. Görselde “Dual Camera. Clearer Photos.” (Çift Kamera. Daha Net Fotoğraflar.) etiketi ön plana çıkarılırken, cihazın 20 Haziran'da tanıtılacağı resmen onaylanmış durumda.

Ayrıca Bkz.iOS 11'le ses göstergesine de ayar geldi
    Akıllı telefonun ayrıca dijital görüntüleme şirketi DxO Labs tarafından geliştirilen kamera yazılımıyla birlikte gelmesi bekleniyor. Qualcomm'un en son Snapdragon 835 platformunu çalıştıran cihaz, 8GB RAM ve 5.5 inç Full HD ekrana sahip. Ayrıca yeni telefonun 64GB veya 128GB dahili bellekle sunulacağını ve 3.5mm kulaklık girişiyle geleceğini ekleyelim.

Bunun yanında, telefonun Avrupa'daki satış fiyatı kısa süre önce listelenmiş ve OnePlus 5'in Avrupa'da 550 euro'ya satılabileceği ortaya çıkmıştı. Cihazın ABD fiyatı ise 617$ seviyelerinde olacak. Ancak bu bilgilerin ne kadar doğru olduğunu görmek için biraz beklememiz gerekecek. OnePlus 5'in resmi lansmanı yapıldıktan kısa bir süre sonra 22 Haziran'da satışa sunulması bekleniyor.

• Nedense beni Mi6 kadar heyecanlandırmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım sızıntıları kesmek için sahte bir foto yayınlamışlardır ve cihazın asıl görüntüsü bu değildir. Iphone 7 plustan daha çok iphone 7 plusa benziyor. Oneplus saygı duyduğum başarılı bir marka hele de 3t modeli mükemmeldi. Çıtayı yükseltmek yerine tamamen kopyalanmış bir cihazla karşımıza çıkmazlar umarım.

• Artık 1080p yerine 2K ekran koysalar keşke tek eksiği o

• Ben beğendim. Zaten ele oturan bir tasarımı alıp kamera çıkıntısı yok edip iyileştirmişler.Mart siyah da çok güzel bir seçim. Ne kadar güzel olacağını ekranın oranı belirleyecek.

• OnePlus 5 ekranı 2K çözünürlükte geliyor zaten.
  • Çirkin bi telefonu neden taklit edersin ki...

• İphone 7+

• Bir an iphone 7 sandim..

• sahafiec kullanıcısına yanıt
    Haberde Full HD ekran yazıyor ona istinaden dedim

• Sevgili editör fiziksel home butonu bilgisi nerede var?

• Tasarım arkadan güzel gibi görünüyor bakalım önden ne çıkacak ? ayrıca fiyata da bakar.

• oneplus amiral gemisi katili olmak için çıkmamış mıydı? 617$lık fiyatı ile katilini bir kenara koymuşlar.. s8 yada iphone 8le yarışır artık.

• OnePlus 5'in ilk resmi görseli yayınlandı
  • 7 plus olmus bildiğin :)) sonrada neden Apple :)) onlara sorun neden Apple :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IznickX -- 11 Haziran 2017; 21:22:31 >
  • Oneplus 3t ile devam lakin 5 i de çok beğendim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.