Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.691
Cevap
19
Favori
82.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kontrol etmem gereken birsey , ve nasil edecegim hakkinda bir bilginiz var mi?

Ayrica titresimi biraz garip geldi , titriyor ama pek sallamiyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavgirin -- 26 Ocak 2017; 17:34:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oneplus 3t için tamperli cam tavsiyesi olan var mıdır.?Türkiyede satılanlar genelde kenarda hava boşluğu yapıyormuş.

Acaba telefonun üstünde gelen koruyucuyu kullansam sağlıklı olur mu sizce?

• AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    tek kayıt harcı ödeyip ikisinide açabilirsiniz..imei tamiri deneyecek arkadaşlar var diğer grupta...
  • Hocalarım bu cihazın kamerası nasıl? You tube de yeni çıkan Nokia 6 ile kiyaslamislar, ezilmiş buzulmus cidden. Kötü mü o kadar. Ya da Nokia nin çok iyi. Gerçi iphone 7 Plus la karşılaştırmasinda da pek aşağı kalır yanı yok. Ama mi 5 ten tokadı yemiş. Ne diyorsunuz bu duruma

Ustunde gelen kotu baya , kaymiyor , cabuk ciziliyor.

Ben orjinal curved aldim , hissi cok guzel.(aliexpresste satiliyor sanirim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavgirin -- 27 Ocak 2017; 11:51:31 >
  • lavgirin kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç dolardan aldınız. Kenarlarda hiç hava boşluğu kaldı mı?

Linki sizde duruyorsa hala atabilir misiniz?

Avrupadayim , oneplusun kendi sitesinden aldim.Hava boslugu kalmiyor.

Siz aliexpresste bulabilirsiniz belki.

Siyah kenarlar ekrani 0.9mm kadar kapatiyor , ama piyasadaki en iyi koruyucu bu.Bu alet icin kusursuz ekran koruyucu hala yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavgirin -- 27 Ocak 2017; 12:36:40 >
  • Arkadaşlar eğer T.RTCELL kullanacaksanız telefonu sistem tanımıyor bilginiz olsun aşağıdaki tüm abidik gubidik telefonları tanıyan t.rtcell bu telefonu test etmedi diye telefonunuz 4.5g desteklememektedir diyor yani telefonun özelliklerini tam kullanamiyorsunuz bilginiz olsun.

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!
    ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civil27 -- 27 Ocak 2017; 14:46:2 >

• 4.5g turkcell ile kullananlar var ama dostum bir sürü.
  • civil27 kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlışınız var, sistemde gözükmese de cihazı 4,5g üzerinden kullanabilirsiniz diye biliyorum. Sadece operatör veri tabanında cihaz yok, listede çıkmıyor olması lazım. Konuya daha hakim biri varsa bizi aydınlatabilir. Veya var mı Turkcell'de 4,5g'ye bağlanamayan?

• arkadaşlar 4.5g ye bağlanabilir muhtemel ama cihazda bulunan VOLTE özelliği falan aktive olmuyor. bir kere cihazı tanımıyorum diyor adamlar en başta ordan kaybediyorsun.
  • Arkadaşlar selam,

Yurtdışına giden bir tanıdığıma bu telefondan aldırsam imei tamirini burada yaptırabiliyor muyuz ? (2 simkartı da kullanmak istiyorum).

Yapılabiliyorsa nerede ? Kaç paraya yaptırabiliriz ?

Yardımcı olabilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil27

arkadaşlar 4.5g ye bağlanabilir muhtemel ama cihazda bulunan VOLTE özelliği falan aktive olmuyor. bir kere cihazı tanımıyorum diyor adamlar en başta ordan kaybediyorsun.

Müşteri hizmetlerini aradınız mı? belki öyle tanıtırlar.
  • 3t alamıyorum arkadaşlar tr de bulumamaması sebebiyle 1800 tl ye xz buldum sizce alayımmı
  • Telefonun günlük batarya kullanımını iyileştirmek için bilgiler;
    1.Ayarlar-Yedekle ve sıfırla-Verilerimi yedekle kesinlikle kapalı olacak.
    2.Ayarlar-Bildirimler-İstediğin uygulamaya tıklayıp ardından Tümünü engelleye tıkla. Önemli takip ettiğiniz uygulamalar haricinde geri kalan hepsinin bildirim vermesini bu şekilde engelleyin çünkü arkaplanda şarj yiyor.
    3. Ayarlar-uygulamalar-istediğiniz uygulamayı seçin ve izinlere basın. İzinlerden konum olanları deaktif edin. Haritalar, swarm, face gibi check in yaptıklarınız haricinde diğer uygulamaların konumunuzu kullanması mantıksız, kapatın.
    4. Ayarlar-uygulamalar-istediğin bir uygulama seç-veri kullanımına gel-Arka plan veriler seçeneğini deaktif edin. Sadece bildirim almak istediğiniz sosyal medya whatsapp vs.uygulamalar aktif kalsın. Açık olması çok şarj yer. İki üç ve dördüncü maddedekileri her uygulama için tek tek kontrol edin zahmetli olsa da işe yarar.
    5. Ekran parlaklığı otomatikte olsun hep, yeterli parlaklık veriyor her zaman.
    6. Bluetooth nfc gerekmedikçe kapalı dursun
    7. Oynamadığınız oyun veya kullanmadığınız uygulamaları direk silin telefonda tutmayın.
    8. Root yapabiliyorsanız yapın. Ardından greenify programını kurup aktif kullanmadığınız uygulamaları uyutun. bu çok etkili oluyor.
    9. Ayarlar-uygulamalar-google play hizmetleri-depolama-alanı yönet-tüm verileri temizle. Bunu haftada bir yapabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra restart atın.
    10. Pil kullanımında özellikle gereğinden fazla şarj yiyen uygulamanız varsa playstore'den kaldırıp tekrar kurun.
    11. Siyahi duvar kağıtları ve temalar daha az şarj yer amoled teknolojisinden dolayı, ama bariz fark görünmez.
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0  Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 28 Ocak 2017; 11:33:1 >

• Regionella kullanıcısına yanıt
    Otomatik parlaklık, çift tıklama vs ekran sensörlerini sürekli açık tuttuğu için pil kullanım süresini azaltabilir. Tabi bunları kullanmayacaksak neden akıllı telefon aldık diyebilirsiniz.

Greenfy iyi bir program bence. Arka planda çalışan uygulamaları kapatıyor...

• Selam arkadaşlar acil ihtiyaçtan dolayı 3 gün önce almış olduğum oneplus 3T 64gb cihazimi satıyorum malesef. Cihazı kutusundan kontrol amaçlı çıkardım hat takmadım, sıfır diyebiliriz. Kutusu vs herşeyi var, oneplus.net sitesinden bizzat kendim aldım. Bana toplamda yaklaşık 1900 tl ye maloldu. Yaklaşık 20 gün bekledim cihaz gelsin diye. Bu süreyide göz önünde bulundurunca istediğim fiyat 2000 TL dir. Şuan Türkiye de daha uygun fiyata satan varsa bende indirim yapabilirim.

• Cemaat ben de bir OnePlus 3T 128 GB sahibi oldum ve aranıza katıldım çok şükür. Şuan kılıfım yok kılıfsız kullanıyorum ve acil kılıfa ihtiyacım var. Elinde olup satmak isteyenler bana ulaşırlarsa sevinirim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Otomatik parlaklık, çift tıklama vs ekran sensörlerini sürekli açık tuttuğu için pil kullanım süresini azaltabilir. Tabi bunları kullanmayacaksak neden akıllı telefon aldık diyebilirsiniz.

Greenfy iyi bir program bence. Arka planda çalışan uygulamaları kapatıyor...

Etkilemiyor bence dostum otomatik parlaklık ekranı rahat görebileceğin minimum düzeyde tuttuğu için genelde kendi elle ayarladığından daha düşük bile değere getiriyor nerdeyse.

Greenify kesinlikle önerdiğim bi uygulama arkadaşlar günlük 1 saate yakın ekran açık kalma süresini uzatıyor.

Şu anda bataryam kalibre olmuş durumda 7.5-8.5 saat ekran süresi almaktayım.
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Ortalama 8 saat bence çok iyi 5.5 inc'lik bir telefon için. Şuan android 7 mi kullanıyor sunuz?

Edit: Ben en düşük parlaklıkta kullanıyorum telefonu. Alıştım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 28 Ocak 2017; 20:6:12 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.