Şimdi Ara

ONEPLUS 3T KULLANICILARI KULÜBÜ OREO 8.0 Oxygen OS 5.0.6 ANDROİDİN EN HIZLI TELEFONU! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.692
Cevap
19
Favori
82.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kayıt durumu nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

Kayıt durumu nedir

Kayıtsız, hat takılmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Ortalama 8 saat bence çok iyi 5.5 inc'lik bir telefon için. Şuan android 7 mi kullanıyor sunuz?

Edit: Ben en düşük parlaklıkta kullanıyorum telefonu. Alıştım artık.

Evet Orijinal rom 4.0.2 Nougat Her zaman 8 olmuyor ama 7 saati çoğu zaman geçmeye başladı. En düşük de göz yoruyor nasıl dayanıyorsun

Yazdığım püf noktalar denenmiştir hepsinin ufak tefek faydası vardır. Pil tasarruf modunu açmaya bile lüzum yok hiç açmadım şimdiye kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 28 Ocak 2017; 22:15:31 >

• Regionella kullanıcısına yanıt
    Biraz arttıtsam parlaklığını hemen etkiler beni. Gözlerimi kamaştırır. Şuan op 3t kullanmıyorum. Onun en kısık değeri bilemiyorum. Artık telefon gelince yazarım.

Şuan moto g var bende. Dışarıda ışığını arttırıyorum sadece. Başlarda arkadaşalr nasıl görüyorsun ekrabı diyorlardı. Sonra baktım onlarda en düşük ışıkta kuşlanöaya başladılar

Telefon gelsin bol bol konuşuruz inşallah

• Arkadaşlar kameranın biraz dışarıya doğru çıkıntılı olması ilk sayfada linki verilen kılıf ile kullanıldığında sıkıntı oluşturuyor mu? Kılıf kamera çıkıntısını kapatıyor mu?

• Arkadaşlar ben de İngiltere O2'den alarak aranıza katıldım. İlk izlenimlerim beklentimin üstünde. Gerçekten hem donanım hem yazılım olarak iyi iş çıkarmışlar. Telefon elden kaymaya çok müsait dikkatli olmak gerek. Telefon 6.0.1 ile geldi açtığımda 7.0 ' a güncelledi. Fakat güncellemeden sonra bildirimlerimde bir değişiklik oldu. Sanırım Nougat'tan kaynaklı, örneğin whatsapp için tek konuşma devam etse dahi tek bildirim geliyor, buna benzer sorunla karşılaşan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shnshn -- 30 Ocak 2017; 13:49:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Arkadaşlar kameranın biraz dışarıya doğru çıkıntılı olması ilk sayfada linki verilen kılıf ile kullanıldığında sıkıntı oluşturuyor mu? Kılıf kamera çıkıntısını kapatıyor mu?

Konuşuruz

Kapaklı olan kamerayı koruyor ben kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shnshn

Arkadaşlar ben de İngiltere O2'den alarak aranıza katıldım. İlk izlenimlerim beklentimin üstünde. Gerçekten hem donanım hem yazılım olarak iyi iş çıkarmışlar. Telefon elden kaymaya çok müsait dikkatli olmak gerek. Telefon 6.0.1 ile geldi açtığımda 7.0 ' a güncelledi. Fakat güncellemeden sonra bildirimlerimde bir değişiklik oldu. Sanırım Nougat'tan kaynaklı, örneğin whatsapp için tek konuşma devam etse dahi tek bildirim geliyor, buna benzer sorunla karşılaşan var mı acaba?

Bende de aynı şekilde, ekranda bir sürü yer olduğu halde tek mesaj gösteriyor. Tamamının görünmesi daha iyi olurdu tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePalaBey

Cemaat ben de bir OnePlus 3T 128 GB sahibi oldum ve aranıza katıldım çok şükür. Şuan kılıfım yok kılıfsız kullanıyorum ve acil kılıfa ihtiyacım var. Elinde olup satmak isteyenler bana ulaşırlarsa sevinirim. Teşekkürler

128gb olanı nereden buldunuz hocam?
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
  • Herkese hayırlı geceler

Pazar gününden itibaren bende oneplus 3t alarak aranıza katılmış bulunmaktayım.

20 ocakta aldım ve akşamında güncelleme vardı hemen güncelledim ve android 7.0 oldu yanlız bu akşam ikidir ayarlara girdiğimde ayarlar yanıt vermiyor diyor kısa bir bekmeden sonra düzeliyor sizce ne yapmam gerekiyor bu sorunu ortadan kaldırmak için

• Engin.1974 E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba,

Majör güncellemelerden sonra ( Marshmallow -> Nougat gibi) full wipe yapmak lazım. Size önerim zaten telefon yeni iken daha fazla uygulama yüklemeden yapmanız. İsterseniz ayarlar-sistem-yedekle sıfırladan fabrika verilerine sıfırlayın, isterseniz telefonu güç açma tuşu + ses kısma tuşuna basarak açın wipe data şeçeniğinden erase everthingi seçin. Sistem stabil hale gelecektir.
  • Fabrika ayarlarına döndüm wipe data da yaptım sonra kurduğum bir kaç uygulama var

Hocam bildirimin üzerinde hafifçe aşağı kaydırınca WhatsApp bildirimleri genişliyor. Belki bu bir çözüm olabilir ayrı olmasını istiyorsanız.

• Beyler turkiyede bu telefon nasil temin edilir?

hocam konuştum. test etmedikleri telefonu sisteme ekleyemiyorlarmış. oneplus test telefonu göndermeyeceğine göre sanmıyorum ekleyeceklerini :( VOLTE falan talebimde zaten kalmadı gibi bişey. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehsset

Hocam bildirimin üzerinde hafifçe aşağı kaydırınca WhatsApp bildirimleri genişliyor. Belki bu bir çözüm olabilir ayrı olmasını istiyorsanız.

Genişliyor ama iki ayrı mesajı göstermiyor kardeş, yine tek mesajı genişletiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil27

hocam konuştum. test etmedikleri telefonu sisteme ekleyemiyorlarmış. oneplus test telefonu göndermeyeceğine göre sanmıyorum ekleyeceklerini :( VOLTE falan talebimde zaten kalmadı gibi bişey. :)

Anladım kardeş, sim kartı başka volte destekli bir cihaza takıp tanıtsanız tekrar sizinkine taksanız olur mu ki acaba?
    bunu başka bir arkadaşımda tavsiye etti. bakalım müsait zamanda denerim olmazsa. fakat pek ümitli değilim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil27

bunu başka bir arkadaşımda tavsiye etti. bakalım müsait zamanda denerim olmazsa. fakat pek ümitli değilim. :)

Peki bilgisayardan googleplaystore'a girdiğinde bir uygulama yüklerken telefonun kodu çıkıyor mu
  • Arkadaşlar oyuna girip çıktığım da widget kendiliğinden kalkıyor nedenini bilen varmı?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.