Şimdi Ara

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.429
Cevap
41
Favori
110.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknokaptan

a3000 turk telekom 4.5 g olan 2600 bandini destekliyor.diger sekilde yani vodefon ve turksell 4.5g kullanmadan sadece 3g olarak sorunsuzca kullanabilirsin.frekans band farkindan baska hic bir fark yok.

Selam, Ben şimdi US verisiyon siparii vereceğim de Oneplus 2(US Version) 'de adamlar Türkçe menü olduğunu söylemişlerdi ama teslim alıp açtıktan sonra menünün olmadığını farkettim. Baya saydırdım o zamanlarda adamlara.

Srouma gelince dostum,

US versiyonu A3000'lerden hangisi oluyor acaba?

Türkiye de 4.5G sorunu dışında başka bir eksiklik ile US versiyon telefonda Türkçe menü varmıdır?

http://willmyphonework.net/ sitesine göre resimde de görüldüğü gibi 4g hiçbirinde çalışmaz diyor?

Biliyorsan cevabın için şimdiden teşekkürler.

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

a3000 turk telekom 4.5 g olan 2600 bandini destekliyor.diger sekilde yani vodefon ve turksell 4.5g kullanmadan sadece 3g olarak sorunsuzca kullanabilirsin.frekans band farkindan baska hic bir fark yok.

Selam, Ben şimdi US verisiyon siparii vereceğim de Oneplus 2(US Version) 'de adamlar Türkçe menü olduğunu söylemişlerdi ama teslim alıp açtıktan sonra menünün olmadığını farkettim. Baya saydırdım o zamanlarda adamlara.

Srouma gelince dostum,

US versiyonu A3000'lerden hangisi oluyor acaba?

Türkiye de 4.5G sorunu dışında başka bir eksiklik ile US versiyon telefonda Türkçe menü varmıdır?

http://willmyphonework.net/ sitesine göre resimde de görüldüğü gibi 4g hiçbirinde çalışmaz diyor?

Biliyorsan cevabın için şimdiden teşekkürler.

OnePlus 3 Kullanıcılar Kulübü

Hocam 13000 serisini aldım ve kullanıyorum şu an aynen türkçe dil yok ve google uygulamalarıda dışardan google installer kurdum fakat play storeden yükleme yapamıyorum can sıkıcı bir durum çözüm olarak oxygen versiyonu atmam lazım tr dil varmış ve googlede çalışıyor ama flaşlayamıyorum telefona fazlada kurcalamak istemiyorum brick yapmaktan korkuyorum.Yalnız cihaz tek kelime ile haarika fakat bataryası çok iyi gitmiyor gibi daha tam deneyemedim ama.Bir iki çekim yaptım youtubeye atcam.

• arkadaşlar cümleden selamlar,

az önce kartından işlem yaptığım arkadaş aradı, ben normalde satış fiyatı tl karşılığı 1277 iken 1320 tl ye aldım dediğim op3 için

banka mesaj atmış 1400 tl yi taksitlendirmek ister misiniz diye !!!

gittim yanına onun adı ile konuştum, açıklama şu;

kartın hesap kesim tarihi 26.07.2016. bu tarihte euro alış satış ne olur ise o fiyattan hesaplanarak kesim yapılacakmış !!!

mucuuuuna kodumun bankası. ben böyle şey görmedim !!! akıl verebilecek var mı_?

şansıma o gün euro 7 lira olsa fiyat 7 liradan kesilecekmiş !!!

gidin paypal bulun onunla alın, ya da direk euro hesabınız üzerinden. mucuuuna kodumun çocukları !!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkkrsy -- 17 Temmuz 2016; 23:17:41 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=TqhO38KVIzI&feature=youtu.be
    amatörce ama azda olsa fikir edinebilirsiniz
    KUTU ACILIMI TÜRKÇE
  • dayanaklılık testi aşağıdaki linktedir...

https://www.youtube.com/watch?v=8PZ8W_g6Vvk
  • Telefonu dünden bu yana kullanıyorum su an için gayet güzel bir telefon Almanya üzerinden aldım sadece biraz ağır geldi lg g2 den geçtim kamerası gayet başarılı video çekiminde öyle uygulamalarını yukluyorum yavaş yavaş

Birtek youtube videolarında çözünürlük 480p oluyor en fazla bana da rastlanmamış olabilir belki

Çok şık ve ince bir telefon arayuze alışmaya çalışıyorum

Birşeyler kesfedersem yazarım😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

arkadaşlar cümleden selamlar,

az önce kartından işlem yaptığım arkadaş aradı, ben normalde satış fiyatı tl karşılığı 1277 iken 1320 tl ye aldım dediğim op3 için

banka mesaj atmış 1400 tl yi taksitlendirmek ister misiniz diye !!!

gittim yanına onun adı ile konuştum, açıklama şu;

kartın hesap kesim tarihi 26.07.2016. bu tarihte euro alış satış ne olur ise o fiyattan hesaplanarak kesim yapılacakmış !!!

mucuuuuna kodumun bankası. ben böyle şey görmedim !!! akıl verebilecek var mı_?

şansıma o gün euro 7 lira olsa fiyat 7 liradan kesilecekmiş !!!

gidin paypal bulun onunla alın, ya da direk euro hesabınız üzerinden. mucuuuna kodumun çocukları !!!!!!

yapabileceğiniz hiç birşey yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: marjinaltr

Telefonu dünden bu yana kullanıyorum su an için gayet güzel bir telefon Almanya üzerinden aldım sadece biraz ağır geldi lg g2 den geçtim kamerası gayet başarılı video çekiminde öyle uygulamalarını yukluyorum yavaş yavaş

Birtek youtube videolarında çözünürlük 480p oluyor en fazla bana da rastlanmamış olabilir belki

Çok şık ve ince bir telefon arayuze alışmaya çalışıyorum

Birşeyler kesfedersem yazarım😃

Öncelikle güle güle kullanın. 480p durumuna şaşırdım. Muhakkak bi ayarı vardır. Üst seviye bir telefon, 480p sınırı olamaz. Galiba Çin ve Amerika versiyonlarında türkçe dil desteği yok. Bu hoş bir durum değil. Avrupa versiyonlarında da durum aynı mı? . Bir de merak ettiğim, bu telefon neden tam ekran fotoğraf Çekimi yapmıyor. İzlediğim tüm videolarda sağdan ve soldan siyah şerit ile kesilmiş dar bir görüntü ile çekim yapıyor. Geniş ekran olmaması canımı sıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkürler cihaz full Türkçe sorun yok tam ekran çekim olayı fotoğraf çekerken 16:9 ayarladiginizda tam ekran çekim yapılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hazin44 H kullanıcısına yanıt
    Önce aleti unlock yapip daha sonra da TWRP kuracaksiniz. Ondan sonra istediginiz ROM u kurabilirsiniz.
    Anlatimlar Oneplus in kendi sayfasinda yada XDA Forumda mevcut:

https://forums.oneplus.net/threads/guide-oneplus-3-how-to-unlock-bootloader-flash-twrp-root-nandroid-efs-backup-and-more.448149/
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Yotutube de bende öyle bir sorun yok, Avrupa versiyonu bendeki ve oxygenOS 3.2.1 yüklü. Denemek icin baktim simdi 1080p ye kadar gösteriyor videolari.

• quote:

Orijinalden alıntı: mesahin

Önce aleti unlock yapip daha sonra da TWRP kuracaksiniz. Ondan sonra istediginiz ROM u kurabilirsiniz.
    Anlatimlar Oneplus in kendi sayfasinda yada XDA Forumda mevcut:

https://forums.oneplus.net/threads/guide-oneplus-3-how-to-unlock-bootloader-flash-twrp-root-nandroid-efs-backup-and-more.448149/

hocam burada acıklamalar var ama ingilizce oldugu için anlamıyorum ,one plusun sayfasında türkce bir gurup var oraya baktım konu açtım ama cevap gelmedi.Birde telefonda şu an her şey çalışıyor google play sadece googleye kayıtlı rehberim çıkmadı onu nasıl yapabilirim bilginiz varmı aslında çinde yaşıyorum china versiyonu burada daha stabil calışıyor uygulamaları türkçe yaptım sadece sistem ingilizce oda çok önemli değil.Market ve resimlerimi vs eskisi gibi gooleye yedekleyebiliyorum. sadece rehberim çıkmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: black_67
    quote:

Amacım serzenişin yanında uyarıda bulunmak. aynı hataya düşülmesini önlemeye çalışmak.
  • quote:

quote:

quote:

Amacım serzenişin yanında uyarıda bulunmak. aynı hataya düşülmesini önlemeye çalışmak.

Anlıyorum tabiki karşı bir laf olarak söylemedim

Tüm bankalar kur farkını açarak alışverişten para kazanır kiminde 1320 değil 1317 ödersin ama hepsi aşağı yukarı aynı fiyata gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Anlıyorum tabiki karşı bir laf olarak söylemedim

Tüm bankalar kur farkını açarak alışverişten para kazanır kiminde 1320 değil 1317 ödersin ama hepsi aşağı yukarı aynı fiyata gelir

dahaca ne ödeyeceğim belli değil maalesef :(

26 temmuzda belli olacak. açtım ellerimi dua ediyorum ülke daha fazla karışmasın diye...

• Arkadaşlar ABD'de bulunan bir arkadaşıma avrupa versiyonunu satın alabilir miyim? Ya da orada mağazası var mı OP'ın?
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    Bende abd den arkadaşa aldırmayı düşünüyorum hocam acaba nelere dikkat etmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Arkadaşlar ABD'de bulunan bir arkadaşıma avrupa versiyonunu satın alabilir miyim? Ya da orada mağazası var mı OP'ın?

mantıken gönderilmesi lazım avrupadan bi ülke seçip denemen gerekir. ya da live chatte sormakta fayda var. diğer konunun cevabı ise hayır .
  • hazin44 H kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın hocam ama çinde yaşayıp Türkçe bilip ve İngilizce bilmemeniz çok ilginç.

Bence pc üzerinden Gmail e girip rehberinizi bilgisayara vcard olarak alın. Aldığınız vcard i telefona atıp rehberinize ekleyin.

Umarım işe yarar bir çözüm olur. Denemedim ama olur diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.