Şimdi Ara

OnePlus 10 Pro [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
20
Favori
76.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

:) şimdi aklıma takılan soru var hat benim üstüme değil abimin üstüne lakin cihazı satın alsam abim gürcistana girip çıkış yapma onun üstünden imei kaydettirebiliyormuyum? yoksa cihazı görmeleri lazımmı ? yada hattı üzerime alıp ben girip çıkmam lazımmı

• bahattintopaloglu kullanıcısına yanıt
    Tabi gidebilirsiniz. E devletten kayıt yaparken görürsünüz. Pasaport ya da kimlik olarak farklı seçenekler var.
  • lektonstar kullanıcısına yanıt

aklıma takılan soru şu hocam benim hat abimin üstüne cihazı ben alsam abim giriş çıkış yapsa onun üstünden işlem yapabilirmiyim ? yoksa hattı üstüme almam gereklimi

• axiuşak53 kullanıcısına yanıt
    Hat sahibi ve pasaport sahibi aynı kişi olması lazım..
  • Ağustos sonunda pasaport gelecek.Ülkeye giriş yaptıktan sonra hattı pasaport sahibinin üzerine devredip imei kayıt yaptırmam da sakınca yoktur sanırsam.(Ablam Türkiye vatandaşı değil e devlet şifresi yok.Türkiye de banka hesabı da bulunmuyor.Kendi hesabımdan ödeme yapsam sorun yaşarmıyım ?

• CeCeKa kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi nerden yapıldığı farketmez. Yeter ki para yatsın. Yalnız hattı ablanızın üzerine devredince, ileride hat ile ilgili bütün işlemleri ( tarife değişikliği gibi) ablanızın yapmadı gerek. Yurt dışında olası sorun yaratmaz umarım. Hatta yurt dışında ikamet etmesi, hattı devrederken de sıkıntı olabilir belki.
  • lektonstar kullanıcısına yanıt

Doğru diyorsunuz hocam.Faturalı hat kullanabilmek için üzerine ait fatura yada ikamet belgesi yazıyor internette.Faturasız da öyle bir açıklama yazmamışlar.Faturasıza çevirip kullanabilirim zaten her sene geliyor.Yada Batuma giriş çıkış yapan yakın bir arkadaşıma rica edeceğim gibi en azından Türkiye de biri olursa olası bir sorun da daha hızlı müdahale ederim.Batum daha mantıklı duruyor. Teşekkürler.

• 10 pro çin alınır mı sizce
  • Diavelin kullanıcısına yanıt

Kayıt durumu yok.Olur mu net değil.Çin ve Avrupa cihaz arasında bildiğim kadarıyla fark yok.Pasaport kaydı düşünülürse cihaz doğru tercih.Yada 4+4 şeklinde kullanım mevcut. Sonrasında kayıt uzatma devam ederse yıla tamamlarsınız. Bu zamana kadar her yıl sıfırlanmış 4+4 devam etmiş risk göze alınırsa bu şekilde kullanılabilir .

• Kıbırısa giriş çıkış yapılarak kimlik üstünden IMEI kaydı yapılabiliyor mu?

Birde IMEI kaydı eskisi gibi mi yoksa sadece tek telefon no üstünden mi erişim sağlanıyor. Yani slotu kayıt ettirince imei yazılmış gibi özgür mü oluyoruz yoksa sadece tek numara mı kaydediliyor?

Şuanlık 4+4 düşünüyorum kayıt açılırsada kayıt yaptırıcam 13 bin tl aldım bence bu kalitede bir ürünü 13 bin tl türkiyede almak büyük nimet çünkü en son 13 bin tl mi 11t pro vardı en mantıklı onuda miui yazılımından ötürü tercih etmiyorum açıkcası kendim teknosada çalışıyorum ve çok fazla miuidan ötürü cihaz servise gidiyor

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt

Evet Kimlik ile e devlet üzerinde kayıt yapabilirsiniz.Kayıt yaparken iki sim kart için imei yazıyorsunuz. Hat sahibi ve pasaport sahibi aynı kişi olması lazım.İki sim kart sizin adınıza ise sorun olmaz.

• Diavelin kullanıcısına yanıt

Bende sizin gibi düşünüyorum cihazdan çok memnunum.

• Şuraya bir 10R ekran süresi bırakayım. Belki merak edenler vardır.

OnePlus 10 Pro [ANA KONU]
  • Avrupa ,çin farkediyor mu? S21 fr üzerine 4 bin vereceğim , Samsung 5.30 saat ekran süresi veriyor 120hz de memnun değilim pilinden .
  • soykanhalil kullanıcısına yanıt
    Kaç aylık cihazın bide hangi versiyonu için o teklifi istiyor avrupaysa iyi çinse pahalı ben çin versiyonunu 13150 TL aldım

Kayıt olayı çözülmezse ciddi sıkıntı. Resmi kayıt yaptırmamız halinde telefonu satma ihtimalimiz kalmıyor.

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt

Çözülmez kimse uğraşmıyor diyorlar bakalım zaman ne gösterek.Ben bunu göze alarak almıştım cihazı.Aksilik olmazsa da bayram sonu batuma giriş çıkış yapan arkadaşıma hattı devredip cihazı kayıt yapacağız.Şimdiye kadar hiç bir cihazı ne yazık ki 1 yıldan fazla kullanamadım.Kayıt yaptırınca bunu 3 yıl mecbur kullanacağım. 3 yıl sonunda satış yapılabiliyor.Tüm hatlara açık bir şekilde.

Çin ile eu arasında ki fark nedir ?

Priz uçları farklı onun dışın çin versiyonu ColorOS ile geliyor EU versiyonu OxygenOS ile geliyor başka farkı yok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.