Şimdi Ara

OnePlus 10 Pro [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
20
Favori
76.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam 10 pro aldım yalnız kutuda 2210 yazıyor telde 2215 yüklenmiş güncelleme yapmıyor nasıl cozerim

• Almanya saturnden alınma kapalı kutu 8/128 aldım 13000’e iyimi dostlar…
    Bide yeşil istiyordum siyah denk geldi…
    Yeşili 10dk elimde incelemiştim, siyahı nasıl?
    Bide dostlar kronik sorunu varmı?
    Şarj demiyin ben oturarak çalışıyorum…
    Şarj konusu önemli değil,
    Avrupa Almanya Oxygen ile geliyor değilmi…
    Not:Bu arada oneplus 1 den beri hepsini kullandım :)
  • 32930061 3 kullanıcısına yanıt

Merhaba, Google Player üzerinden oxygen updater indirip hangi sürüm gözüktüğünü söyleyebilir misin?

• Oneplus 10 Pro pil durumum.
    OnePlus 10 Pro [ANA KONU]

Ben çok memnun kaldım 3 gündür kullanıyorum. Oxygen Updater üzerinden NE2213 sürümüne geçtim 2215 sürümünde güncelleme olmadığı için. Bluetooth açık kulaklıkla müzik dinlediğim için. Oyun oynuyorum internette geziniyorum günü çıkarıyor. Satın almak isteyenler için fikir verebilir.

Edit: Ekran çözünürlüğü otomatiğe ayarlı ve 120 Hz olarak kullanıyorum. Aklıma geldikçe editlerim, sorularınız olursa cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARIDEMES -- 5 Ağustos 2022; 15:41:59 >

• Bende almak istiyorum ama malum kayıt konusu kafamı karıştırıyor. Hatta Almanya'dan arkadaşım sordu gelirken alayım mı diye. Bende 9 pro olabilir dedim ama 10 pro daha iyi tabiki. Arada kaldım ne yapayım dostlar ?

• m.demir.ankara M kullanıcısına yanıt

9 Pro ve 10 Pro arasında pek fark yok özellik açısından ancak 10 Pro cihazlarda kayıt durumu yok. 9 Pro Avrupa ve Global cihazlarda Android 12 güncellemesinden sonra IMEI gitmiyor. 10T yeni tanıtıldı ve fiyatı bu cihazlara denk 10T düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARIDEMES -- 5 Ağustos 2022; 20:30:33 >
  • Teşekkürler. 10T daha satışa çıkmadı galiba.

• m.demir.ankara M kullanıcısına yanıt

25 Ağustos' ta satışa çıkacakmış.

• Arkadaşlar
    2213 Avrupa versiyon 10 Pro alabileceğim bir kanal biliyorsanız, yardımcı olursanız sevinirim.
    Orijinal Avrupa olmak kaydıyla.
  • Bugün çok yoğun kullandığım halde 8 saati gördüm. 1 günü rahatlıkla çıkaran bir cihaz.

• Oneplus 10 pro siyah ile aranıza katıldım.

Komple avrupa kapalı kutu buldum uzun süre kullanırım... 9 Pro'da iyiydi elimden almışlardı...

• Golden Gate kullanıcısına yanıt

Hocam selam 4ü anladım ama +2 ne anlama geliyor?

• ARIDEMES A kullanıcısına yanıt

Merhaba NE_2215 yazıyor dediğiniz uygulamada

• ARIDEMES A kullanıcısına yanıt

Evet bende bu sürüme geçmek istiyorum geçemiyorum ayarlardan güncellemeye giriyorum manuel güncelleme çıkmıyor

• OnePlus 10 Pro [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32930061

Evet bende bu sürüme geçmek istiyorum geçemiyorum ayarlardan güncellemeye giriyorum manuel güncelleme çıkmıyor

Oxygen updater üzerinden ayarlara tıkla, aygıta tıkladıktan sonra oradan Oneplus 10 Pro EU tıkla sonra çık oradan güncelleme methoduna tıkla ve full olanı işaretle. Uygulama sana rehber çıkaracak oradan devam edebilirsin.

Sorumluluk kullanıcıya aittir uygulama sorumluluğu kendisindedir. Ben kendim bu şekilde yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARIDEMES -- 9 Ağustos 2022; 13:46:12 >
  • Yaptım güncellemeyide indirdim ama kuramıyorum işte ben ayarlardan güncelleme açtığımda resimde gösterdim 3 nokta yada anahtar işareti gelmiyor

• Teamwiver filan yokmu bağlanıp bi yardımcı olsan 😂😂😂

Bu sayfa üzerinde çıkan siteden apk.zip adlı dosya yüklenmesi lazım. Yüklendiği zaman sondaki zip silinmesi lazım. Uygulama menüsüne güncelleme kısmı gelecek oradan güncelleyebilirsin. Yükle dediğin zaman zaten rehber bu şekilde rehber çıkıyor.

2210dan 2215e geçmiş halde kullanıyorum güncellemelerde hiç bir sorun yaşamadım hatta şuanki sürüm sizin ekranda güncelleme yapamadığınız sürümde
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.