Şimdi Ara

OnePlus 10 Pro [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
777
Cevap
20
Favori
76.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress sitesinde özel fiyat 689 Dolar yazıyor 8/128'lik için ayrıca 80 watt şarjı da yanında keşke alabilseydik.

• TnesQuare kullanıcısına yanıt
    10.500 Türk lirasına denk geliyor sanırım
    iyi fiyat tabii

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Canım ülkemin, ölüyü dirilten vergi sistemi yüzünden, dünya devi alışveriş siteleri bile Türkiye'den elini eteğini çekti maalesef.
    Biz de kedinin ciğere baktığı gibi bakıyoruz ancak o fiyatlara.

• Bu telefona kayıt işi zor gibi görünüyor. Bir satıcının dediğine göre kimse uğraşmıyormuş. Çözemiyorlar sorunu.

• Netflix çalıştırabilen varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altunkeser kullanıcısına yanıt
    Hiç mi çalışmıyor yoksa yüksek çözünürlük seçeneği mi yok?

• 45 gündür cihazı kullanıyorum en ufak sorun yaşamadım Netflix ile ilgili siz ne gibi sorun yaşıyorsunuz ?

NE2215_11_A.12 sürümündeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeCeKa -- 21 Mayıs 2022; 14:47:51 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 40 gündür cihazı kullanıyorum pil performansı beni pek tatmin etmedi. Sizdeki durumlar nedir?

Otomatik parlaklık aktif olaran 2-3 bluetoot cihaz sürekli olarak bağlı olarak kullanıyorum telefonu 4-4.5 saat ekran süresinin üstünü göremedim henüz.

Hızlı şarj olayıda her ne kadar hayat kurtarıcı olsada kendi şarj aleti olmadan hiçbir anlamı kalmıyor. Hem işyeri hem evde 2 farklı şarj aleti almak gereiyor. Diğer türlü 1 günü çıkartmıyor cihaz.

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Daha önceki kullandığım Oneplus cihazlar ( 7pro -8T) ile kıyasladığım zaman batarya durumunun farkını göremedim. Şarjdan sonra kullanım süresi ve ekran sürelerini hemen hemen aynı alıyorum.

Genel olarak kullanım süresi 1g 11 saat civarı üstüne çıktığıda oluyor Ekran Süresi ise 4 sa.50 dk bazen de 5.5 saat alıyorum.

Ekran çözünürlüğü FHD+
    Ekran yenileme hızı yüksek
    Konum gerekli olduğunda açık

bluetooth bağlantısı olarak ise 120 dk kulaklık 12 saat civarı da saat bağlı kalıyor. Oyun vs oynama alışkanlığım yok.
    OnePlus 10 Pro [ANA KONU] OnePlus 10 Pro [ANA KONU] OnePlus 10 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeCeKa -- 23 Mayıs 2022; 6:15:46 >

• CeCeKa kullanıcısına yanıt

Gerçekten şaşırtıcı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Bu nedir?

• bahattintopaloglu kullanıcısına yanıt
    Snapdragon un yeni işlemcisi ile alakalı bir video.

İki defa silip tekrar ekledim ama nedense ben de açamıyorum.
    Video Erdi Özüağ'ın bir videosu. 8+ gen 1 çıkmış. 8 gen 1 ile aralarındaki farktan bahsediyor. Daha iyi performans ve daha üzün batarya ömrü.

• https://www.youtube.com/watch?v=kwBm5UL86LM&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 28 Mayıs 2022; 10:31:46 >
  • 9 pro 12/256’yı oğluma verip 10 pro 12/256'ya geçtim. Şimdilik pek bir farkı yok. Bakalım ilerde kullandıkça göreceğiz. Buralar çok sessiz

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    Makro modunun kalkmasi cok moral bozucu.
    Sizce?

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    Çünkü Türkiye'de yasal satışı yok. Diğer yollardan almak için seçenek çok, fiyatı da uygun sayılır ama IMEI kaydı hala yapılamadığı için bu taraftan da tıkandı. Kayıt sorunu olmasa çoktan almıştım. Bu yüzden forum çok sessiz.

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Doğru. Açıkcası 4+4 8 ay kayıtsız kullanıp, sonrasında legal kayıt yaptırmayı göze aldım. Yanlış bilmiyorsam Ocak başında bir 4+4 8 ay hak daha tanınıyormuş, o zamana kadar IMEI sorunsalına bir çözüm bulunur heralde

Makro modu neydi yahu? Kamera çekimindeki makro mu? Yoksa yazılım geliştirmedeki makrodan mı bahsediyorsunuz? Kamera ise henüz çekim yapmadım ama kol saatlerimi çekip saat forumuna upload ettiğim için makro veya yakın çekim çok yaparım. Deneyeceğiz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.