Şimdi Ara

OnePlus 10 Pro [ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
20
Favori
76.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ölü parasına düşecek bundan sonra imei kırılamayan cihazlar sıfır da ikinci el de :)

üstelik yerine kaçak alınsa aynı dert, tr cihaz almak fiyatlardan dolayı ayrı dert

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ithalatçı garantili şekilde 36.999 liraya trendyolda satılıyor.

Oneplus 10 PRO 5G 12GB 256 GB Akıllı Cep Telefonu SİYAH Fiyatı, Yorumları - Trendyol

• Arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Telefonum aşırı derecede ısınıyor. Normal kullanımda bile alev alıyor. 2215 sürümünden oxygen updater ile 2213 sürümüne geçtim. Telefona hard reset attım temiz kurulum yaptım ne yaptıysam olmadım. Hala cayır cayır yanıyor. Bunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.

• imei de son durum nedir bilgisi olan ?

• KaTaRaKT44 K kullanıcısına yanıt

Sıkıntı uygulamadan kaynaklı olabilir. Pil tüketen uygulamayı bulup bir süre kapalı tutup öyle deneyin. Bazen ısınsa da bariz kötü bir durumla karşılaşmadım.

• Mr.Unstoppable kullanıcısına yanıt

Bu saatten sonra çıkmaz hocam. Neye göre oluyor bilmem ama böyle de kullanabilirsin. 😉

• Kablosuz şarj için tavsiyeniz var mı arkadaşlar?

• MMistanbul kullanıcısına yanıt

ben aliexpresten almıştım kablosuz şarj cihazı,çin adaptörü ile geldi.

Hırdavatçıdan priz dönüştürücü aldım, şu an sorunsuz hızlı airvooc şarj yapıyor.

yalnız telefonun kutusundan çıkan eu priz adaptör ile kullanınca airvooc yapmadı nedense.

sarj cihazının kutusundan çıkan adaptör ve kabloyu kullanınca canavar gibi çalıştı.50w kablosuz şarj desteği büyük kolaylık hızlı ve zahmetsiz.kablolu şarjı aylardır kullanmıyorum.

amazon tr de ürün satılıyor şu an,aliexpresten beklemek yerine amazona bakabilirsiniz.

ONEPLUS Wireless Charger 50 W Kablosuz Şarj Cihazı, Beyaz : Amazon.com.tr: Elektronik

OnePlus 10 Pro [ANA KONU]

• Bu telefon imei çıkacak beklentisiyle aldık, resmen elimizde patladı. Performans olarak da hiç memnun kalmadım zaten, bazı uygulamalar çok sorunlu çalışıyor. Kamerası da berbat. Bari satıp elimden çıkarayım diyordum, ekran çatladı, değiştirecek birini bulmak ayrı dert. Artık bu telefon sayesinde kesin karar verdim, iPhone'a geçiyorum.

• anaconda79 A kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim cevabınız için. Ben dün sipariş verdim orjinal sitesinden. Gelince izlenimlerimi yazarım. Araç için de kablosuz şarj arıyorum ama 50w olanlar Huawei ve Xiaomi olarak var ve oldukça pahalı. Üstelik bizim cihazları da 50w şarj ederlermi emin değilim Genelde 15w olarak var piyasada. Kararsız kaldım araç için.

• ÇandıR kullanıcısına yanıt

Kamerası berbat mı!

Ya propaganda peşindesiniz ya da fotoğrafın hiç birşeyinden anlamıyorsunuz kusura bakmayın.

İsterseniz istediğiniz bir cihazla beraber yan yana gelip fotoğraf çekimleri yapalım ve beraberce kıyas edelim. Daha büyük bir açık çek verilmez sanıyorum :)

Hatta yine aile telefonumuz olan S23 Ultra ile kıyasladığım fotoğraflardaki farkları da görmenizi isterim. (Seneye S24 ultraya geçsem mi acaba derken...)

Tek sorun imei. Bende de imei sorunu çıkmadı çok şükür :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahattintopaloglu -- 27 Eylül 2023; 18:8:35 >
  • bahattintopaloglu kullanıcısına yanıt

Gece çekimleri berbat evet, iPhone 13 pro max ile kıyasladım, hiçbir ayar yapmadan çekim yaptığımda ikisinin arasında dağlar kadar fark var. Birkaç farklı mod da denedim, hiçbir şekilde yanına yaklaşamaz. Samsung ile kıyaslamıyorum, çünkü samsung da bence oneplus'tan çok başarılı bir marka değil.

• imei olayı çözülmedi hala kullananlar nasıl kullanıyor bu cihazı?

• Hacılar almayi düşünüyorum da, volte vowifi aktif edilemiyor gibi bir şeyler okudum İnternette nedir olayın iç yüzü? Vowifi şart bana özellikle, evden çalışıyorum nedense iyi çekmiyor evin içinde.

Vodafone hat

• micropod M kullanıcısına yanıt

ben telefonu aldığımda vodafone ile kullandım volte ve vowifi aktif olmuyordu.daha sonra türk telekoma geçtim kendiliğinden ikisi de aktif oldu.

• marcoreuss kullanıcısına yanıt

Kullanmıyor. S23 ultra ya geçtim ben OnePlus 10 Pro [ANA KONU] 

• Pi kullanıcısına yanıt
    S23 ultrayı ben de hanıma aldım. Güzel telefon, hatta S24 ultraya geçerim derken bizim makinayla foto kıyası yaptığımda gönlüm yine O+ tan yana kayıyor maalesef...
    Ben Oneplus fotosundan cok cok memnunum..
    Hatta artik tatile vs bir yere giderken buyuk makinami (Sony A77VQ) yanıma bile alasim gelmiyor 😬

Bu arada benim makinam kapanmadigi icin kullanmaya devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahattintopaloglu -- 13 Ekim 2023; 23:20:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Allah bozmasın hocam. OnePlus 10 Pro [ANA KONU]  23 güzel de hantal bir cihaz. Bir de yazılım olarak 10 pro daha hafifti sanki. Kamera ise aksine benim çok hoşuma gitti. Gece çekimi hele offfOnePlus 10 Pro [ANA KONU] 

• Pi kullanıcısına yanıt
    Kamera tabiki güzel. Ama oneplus ile çektip kiyas ettiğim fotolar daha hoş ve detayli :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Sadece uzakta bir nesneyi çekip denedim. Onun dışında pek foto cekmedigimden kıyas yapamıyorum hocam. Yarın bir bakayım bari OnePlus 10 Pro [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.