Şimdi Ara

OnePlus 10 Pro [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
20
Favori
76.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 saat dediğiniz, ekran süresi olarak mı? Ben de o şekilde değil 6, 6bucuk saat alabiliyorum en fazla. Performans önceki gibi bi aksama yok, akıcı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yEmreozc kullanıcısına yanıt

Evet hocam. Sıfıra kadar kullanırsan 10 saat civarı gelir hemen hemen. Stabil duruyor şimdilik. Sıfırlamayi deneyin bence bir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Fazlaca google uygulaması kullanıyorum. Konum, mobil veri hep açık. 120hz, UHD otomatik kullanıyorum. Bunlardan kaynaklı da olabilir, siz de nasıl ayarlar?

• yEmreozc kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığıni gerektiği kadar açarım. Genelde kısık durur. Amoled için de sıkıntı malum. Konum gerektiğinde açarım sadece. Mobil veri hep açık. Genelde wifi aktif. Oyun oynamam. Çözünürlük ve yenileme hizi full. Sosyal medya, videolar vs bakarım. Bu şekilde kullanımım.

• ne2215 modellere 13.1 güncellemesi gelmedi bir türlü.forumlarda köpürüyor millet.

• anaconda79 A kullanıcısına yanıt

Ben NE225'ten NE 2213'e çevirdim. Bir sürür güncellemeden sonra 13.1'e kendisi geçiş yaptı

• weysi72 W kullanıcısına yanıt

var mı değişen bir şey?

• ben yarı çıktım aranızdan :)

ikisi birden kapandı simlerin. her kapatıp açıldığında diğer sime takıldığını zanneden cihazlardan birine sahibim. şanssız olanlardanım yani. aynı anda 4 ayı yiyince kapandı. yılbaşına kadar elimdeki s10 la devam edeceğim gibi görünüyor. çift telefon gezmek de zor geldi. yurtdışı gir çık yaparsam ve 6 k küsür liraya kıyarsam açılır :)

imei repair yapılamayan cihazlardan olması üzücü.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Ben de kurdum hocam.
    Katiliyorum, akıcılık şu an cok iyi.
    Hebuz herhangi bir Sorun da girmedim.

• reberemo R kullanıcısına yanıt
    Bende de aynisi olmustu. Kapat ac yapinca sim degisiyordu ama simler kapanmadi.
    3-4 ay önceki guncellemede sim degisme olayi duzeldi.
    2 gun önce de 1. Sim'e 120 gun kapanis mesaji geldi.
    Simdilik bu tarihlerle bu yılı kapatiyorum

• bahattintopaloglu kullanıcısına yanıt

geçen yıl aynıydık sizinle :)

bu yıl bir şey değişti demek ya da ocaktan beri kapatıp açmadığınız için diğeri devreye girmedi.

ocaktan beri kullanıp 120 gün mesajı gelmediyse çok şanslısınız.

bana 3 ocakta geldi. 6 ocakta şaj bitti maalesef o gün engeleyemedim. açınca diğerine de mesaj geldi. o günden beri her ikisi de sayıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reberemo -- 27 Mayıs 2023; 14:28:0 >
  • Beyler sim1 i kullanıp bitirmiştim. Kapanınca 2ye geçtim daha yeni. Şimdi bugün 2de iptal oldu. Oysa yeni takmıştım. Sorguladigimda kayıt dışı imei diyor. Neden böyle oldu bu? Lanet gelsin böyle işe.

• Pi kullanıcısına yanıt

ben birkaç gün sonra taktım geri şansıma deneneyim diye. kapandı dediğim cihaz çalışıyor. acayip bir makina bu :)))

belki de sistemden bağımsız olarak kendi içerisinde bir durum vardır bilemiyorum. kesiyor bazen kendi kendine.

Ben de sim 2den 1 e aldım. Simdilik çekiyor. Ne zamana kadar çeker bilemiyorum. Hakikaten ilginç bir durum.. Yoksa da başka telefon da aklıma gelmiyor.

• Gsm ler kurumsal hatlara kiyak geciyor mu acaba diye de dusunmedim degil

• Pi kullanıcısına yanıt

tek bildiğim ikisi de kapandı diye başka tele geçtim. şu an kapandı dediğim telefon çalışıyor 🙄

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reberemo -- 29 Mayıs 2023; 11:8:10 >
  • bahattintopaloglu kullanıcısına yanıt

kesen operatörler mi ki 😑

Bekleyip göreceğiz hocam. Hattımı aynı şekilde kullanıyorum. Umarım böyle kalır. Yoksa işimiz var 🤔

Guncelleme: Sim1 kapandığı için sim2ye geçtim demiştim. O da kapandı. Tekrar 1 e geçiş yaptım. Kontrol ettiğimde 2 imei de kayıt dışı yazıyordu. Ve bugün sim2 için mesaj geldi 120 gününüz kaldı diye. Ben hala sim1 deyim. Çok ilginc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 30 Mayıs 2023; 23:56:1 >
  • Pi kullanıcısına yanıt

seçim süreciyle ilgili mi acaba diye de düşünmüyor değilim. gevşetmiş olabilirler mi acaba. sizin de bi o bi bu derken sene biter inşallah :)

Inşallah diyelim hocam.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.