Şimdi Ara

OnePlus 10 Pro [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
20
Favori
76.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imei konusunda hala umutlu bir haber yok değil mi

• Mr.Unstoppable kullanıcısına yanıt

allah kahretsin o imei yi bütün dünya bir olup çözemiyorsak.

bundan sonra telefon alırken ilk kriterimiz o olmalı. bunu sorup almak lazım.

• OnePlus 10 Pro [ANA KONU]

güncelleme geldi.

• reberemo R kullanıcısına yanıt

ben de yapıyorum şu anda

• Wrapsol 360° Koruyucu Uygulama Eğitimi - YouTube

arkadaşlar yukarıda videosu var trendyolda gördüm ürünü bu tarz bir ürün var mı kullanan ?

sizin kullandığınız darbe koruyucu ekran için ne var???

Wrapsol Oneplus 10 Pro 360 ° Full Body Ekran Koruyucu Kaplama Ön Arka Yan Darbe Emici Poliüretan Film Fiyatı, Yorumları - Trendyol

• pudinkk kullanıcısına yanıt

Bence hikaye bunlar. Şimdi bunu yapınca cizilmeyecek tamam. Ama yere düşünce darbe almayacak mi yani?

• Pi kullanıcısına yanıt
    Dusmeye koruma için önerin var mı hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Mecburen kılıf. Negro karbon olanlardan kullanırım hep. Onlara bakabilirsiniz hocam. Pek seçenek de yok zaten.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Kılıf var hocam da ekran için endiseliyim

Ben kendi naylonuyla devam ediyorum. Gördüğün kadarıyla olanlar hemen çıkıyor ve kalitesiz. Düz cam olsa sıkıntı yoktu.

• Yaklaşık 1 yıldır 10 Pro kullanıyorum denemediğim cam kalmadı piyasada normal temperli denedim yapışkanları aşırı dandik aralarına toz kaçıyor yapıştırdıktan sonra bile nasıl oluyor bilmiyorum bir sürü hidrogel denedim kılıfta kalkma yapıyor ama ben bundan iyisini görmedim hem uygulaması kolay apartı var hemde aşırı dayanıklı nisandan beri kullanıyorum bana mısın demedi ürün kesinlikle tavsiye ediyorum 2 li paket aldım biterse gene alıcam kılıf olarakta spigen though armor kullanıyorum 2 sinide linkledim memnun kalırsınız 2 üründende

Koruyucu Ekran:

OnePlus 10 Pro [ANA KONU]
    OnePlus 10 Pro [ANA KONU]aliexpress.com
    60.9TRY 79% OFF|SmartDevil OnePlus 11 için 2 adet yumuşak hidrojel Film 10 Pro 9 8 7T ekran koruyucu tam kapsama tutkal kuantum filmi HD|Telefon Ekran Koruyucuları| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005002232733294.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.10.21ef3d123y3RKL&gatewayAdapt=glo2tur

Kılıf:

OnePlus 10 Pro [ANA KONU]
    OnePlus 10 Pro [ANA KONU]aliexpress.com
    1149.82TRY |Spigen Tough Armor Case for OnePlus 10 Pro (2022)| | - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005004268246908.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.80.21ef3d123y3RKL&gatewayAdapt=glo2tur

• Diavelin kullanıcısına yanıt
    Cok teşekkür ederim. Şahsen bu gibi tecrübeler çok değerli. Yaklasik 1 bucuk senelik orjinal ekran korumam gidince muhtemelen tavsiyenizi alirim :)

• bahattintopaloglu kullanıcısına yanıt
    O bende 2 ayda gitti aldığım kişi dikkatli kullanın demişti üstündeki jelatini bulmanız zor olur dedi ondan sonra zaten koruyucu ekran serüvenim başladı neyseki kılıf istediğim gibi geldi tank gibi kaç kere düşürdüm telefonu 1 çizik bile yok hala telefonda izde yapmıyor

• günaydın arkadaşlar, son güncellemeyi henüz almayan var mı?
    bana daha gelmedi de

• Hocam merhabalar 10 pro cihazını almayı düşünüyorum gittiği yere kadar kayıtsız kullanıp IMEI işlemi gelmezse kendim kayıt ettirmeyi düşünüyorum. Telefonu alabileceğim bir yer önerir misinzi almam gereken model var mı ve 8 GB 12 GB arasında başka donanımsal fark var mı. Şimdiden teşekkür ederim

• Yeni bir güncelleme daha geldi NE2213_13.1.0.580(EX01) bunu yükleyen var mı ?

Birde güncelleme yüklerken telefonu sıfırlayıp yüklemek mi daha iyi yoksa direk üstüne yüklemekte telefonu yavaşlatır mi ?

• ghstrdr kullanıcısına yanıt
    Ben yükledim görsel olarak değişiklik yok. Güncellemeyi alıp reset atarsanız daha sağlıklı olur.

• youtube da video izlerken 720p üzerinde değişiklik göremiyorum bu normal mi? telefonumuz maksimum 720p mi destekliyor?

1080, 1440, 2160 defalarca defalarca denedim gözümde sorun yoksa aynı kalite.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reberemo -- 22 Haziran 2023; 18:5:20 >
  • Bugün gelen zamla beraber imei kayıt yalan oldu gibi 20 bin TL kayıta vereceğime elimdeki 10 proyu satıp üstüne bişeyler ekleyip farklı bişeyler alıcam gibi duruyor demen o ki ülkenin başındaki gene yaptı yapacağını ...

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.