Şimdi Ara

ÖNEMLİ UYARI BUNA DİKKAT EDİN !!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
0
Favori
39.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar şimdi ben bilgisayarın ramini artırmayı düşünüorm kendim takamazmıym ?
  • uyarın için sağol kardeşim
  • Haklısık kardaş. Teşekkürler uyarın için
  • saol uyarın için bnmde öle remim yanmıştı chipini sökerken :(
  • haklısın hako
  • eyw uyarı ıcın
  • Arkadaşlar LPT kablosunu uzatmak istiyorum kablodan kaploya lehim yapsam
    sinyal voltajını zedelermi
  • bu düşünce ve görüşe saygı duydum katılıyorum çok, çok yararlı olacağınada inanıyorum tşk.
  • Uyarın İçin Saol Gerekli Bir Bilgi
  • biraz geç oldu ama bir yanıt bu,evet forumdan aldığı bilginin doğrultusunda hareket eden bir yakınım ciddi masrafa girdi boşu boşuna,bu uyarı mesajı için teşekkürler ayrıca arada bir bu tarz uyarılara ihtiyaç olduğu kanısındayım,puan için yazılanlar,bazen yönlendirici oluyor
  • ilk kez giriyorum buraya ciddi uyarılar verilmiş herkese teşekkürler.ben bunları genelde tecrübe ederek öğrendim.en sevdiğim hareket ise kondansotörleri patlatmaktır.patlamaları çok hoşuma gider,iki türlü patlatma şekli vardır birisi mevcut akımından fazlasını vererek patlatmak diğeride yanan ateşe atmak en güzeli bu.bir gün ateşe attım çok büyük değil normal olanlardan bekliyorum patlamasını bir tanesi öyle patladıki dışındaki alimunyum sanırım kaplama içi teybin elektornik tablotunda kalmış dışı kurşun gibi iki kaşımın arasına yapıştı sıcak olduğu için yandı izi kaldı.bu bize ders oldu bir daha patlatırken yakınında durmam.çocuklara dikkat çocuklar ataşe atmayı severler özellikle kırsal kesimdekiler bozulan elektornik eşyalarını çocuklara vermesinler
  • ty
  • geçende boyle bir bilgiden dolayı beni elektrik çarpti. ben bunaldım bu işlerden bi Cafe Crown arası veriyorum :) karamelli ..
  • uyarı için sağol
  • ELEKTRONIK TAMIRI APAYRI BIR MELEKE ISIDIR-HIC BIR DONANIM URETICISI BU DONANIMIN TEKRAR TAMIR EDILECEGINI PLANLAMAZ-ZATEN URETIM SEKLI TAMIRE MUSAIT DEGILDIR-UZERINDEKI EN KABA DIYOTU BILE SOKMEK ICIN COK PAHALI SETLERE IHTIYAC VARDIRKI SU ANDA BU SISTEMLER COGU TEKNIK SERVISDE BILE YOKDUR-
  • +
    arada bir bu tarz uyarılara çok, çok ihtiyaç olduğu kanaatindeyim,dedeğinizi yaptım olmadı,ustaya götürdüm siz bunu berbat etmişsiniz gibi, yorumları çok okuduk buralarda.işin içinde elektrik var ,aradan geçen zamanın önemi yok , yapıcı uyarılara her zaman ihtiyaç vardır diye düşünüyorum
  • haklısınız teşekkürler
  • saolsaın uyarı için, pcyi hepten kaybetmeyelim bilgi paylasanların dikkatine
  • FAYDALI BİR UYARI TEŞEKKÜR EDERİM.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.