Şimdi Ara

---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.919
Cevap
43
Favori
238.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buradan okuyun. Mangamint'te son iki sayfa eksik.

Bölüm çok çok iyiydi be. Yeni yeni şeyler öğrendik.
  • Yeni sayy çok iyiydi. Pek syk görmeyiz bu tarz sayylary. Acayip bilgiler verildi.
  • sonunda harbiden ya her halde son 1-2 yıldır en dolu dolu bilgili sayı buydu, simdi ne olacak ama bizimkiler once sanji ye gider her halde de ne zaman yola cıkarlar acaba
  • herhalde okuduğum en güzel sayı bu. bölümde her şey vardı resmen; raftel, kaido, linlin, poneglyphler, shogunlar, odinler... mink adasına çıkarken hiç ümidim yoktu ama şimdiden punk hazard ve dressrosa rezilliğini katladı.

bir iki yerde daha okudum kayıp poneglyphin WG'de olma ihtimali çok yüksek. beyazsakal ve shanks'ın aksine kaido ile linlin'in rafteli bulmaya çalışmaları da çok güzel. seri çok enteresan bir noktaya doğru ilerliyor şu sanji meselesi çabuk çözülse bari. 10 bölüm önce vinsmokelara şaşırırken neler neler daha çıktı.
  • Herşeyi anladımda o zaman bu Shanks'ın amacı ne arkadaş? Bu adam da Raftel'e gitmedi mi? Shanks korsan kral olmak istemiyor mu nedir bu herifin gizemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral -- 3 Mart 2016; 21:32:35 >
  • Türkçe okuyorsanız nereden okudunuz yav son sayıyı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kral

Herşeyi anladımda o zaman bu Shanks'ın amacı ne arkadaş? Bu adam da Raftel'e gitmedi mi? Shanks korsan kral olmak istemiyor mu nedir bu herifin gizemi?

whitebeard raftel ile ilgilenmiyordu aile istiyordu,

acaba shanks da birşekilde raftel de (artık neyse birşey koruyorda olabilir hani kotu adamların eline gecmemesi icin) sacma oldu biraz ama
  • Son zamanlardaki en iyi sayılardan biri sanırım. Luffy'nin 4 Raftel esprisine iyi güldüm.
  • bu hafta Oda çok uzun süre konuşulacak bir sürü malzeme attı ortaya. sırf bu bölümden en az 5 teori çıkar. 2 kez okudum hala tamamını özümseyemedim gibi hissediyorum.
  • yalnız oden in öldürülüş tarzı one piece için baya vahşice .daha önce hiç böyle bir tarzda ölüm hatırlamıyorum.hatta ölüm bile yok nerdeyse koca seride
  • Çok güzeldi bu hafta,bu arada Oden bir Japon yemeği.Orada mecaz yapılmış oden gibi pişti deniyordu sanırım.

Belki bilmeyenler vardır.
  • Bu sayı cidden çok iyiydi vay Oden reis neler yapmıș

• quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

yalnız oden in öldürülüş tarzı one piece için baya vahşice .daha önce hiç böyle bir tarzda ölüm hatırlamıyorum.hatta ölüm bile yok nerdeyse koca seride

hocam nasıl doğru düzgün ölüm yok , ace un gogsunde delik açtılar , beyaz sakalin yüzünün yarısı yok oldu ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir onlar öldü zaten başka kimse yok düzgün. Ölmesi gereken adamlar ölmedi örnek alabastadaki kuş adam 5 saniye içinde bombayı yukarı taşıdı da bir de kaçtı veya skypeiada adam en güçlü kadranı kullandı normalde tekte götürecek silah , adam üç kere kullandı hala yürüyordu , mangaka sanki adam öldürmemeye yemin etmiş gibi.Diğer shounenlere göre en az ölen adam one piece de , naruto olsun HxH olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutunkolonyasi

quote:

Orijinalden alıntı: SevenSeptember_

yalnız oden in öldürülüş tarzı one piece için baya vahşice .daha önce hiç böyle bir tarzda ölüm hatırlamıyorum.hatta ölüm bile yok nerdeyse koca seride

hocam nasıl doğru düzgün ölüm yok , ace un gogsunde delik açtılar , beyaz sakalin yüzünün yarısı yok oldu ya

bekliyordum ace le beyazsakal örneği geleceğini kaç yüz bölüm olmuş bi onlar var zaten onlarda savaşta mecburen öldürülmüş ölümleride normal bence .adamı kaynatmış ya daha ne olsun

• One Piece kullanıldıktan sonra bütün adalar birleşecek deniliyor,böylelikle Luffy'nin bütün eski dostları aynı yerde toplanacak.

Bu yüzden Oda adalarda arkada kalan kimseyi öldürmüyor olabilir mi?
  • Shanks kayıp olan ponelghy mi adı her neyse onun koruyuculuğu yapıyor olabilir. Bu olmasa bile kesin Roger ile alakalı bir olayın devam etmesini sağlıyordur. Bence Raftel'e giden sadece Oden de değildi. Roger'ın olayı baya farklı yönlere sapacak gibime geliyor. OP bitince Roger'ın serisi çıksa keşke :(
  • Buggy one piece in yerini biliyor mu? Roger tayfası nerelerde ? Poneglyph kayıp olsa bile roger korsanları yerini biliyor ya da sakladılar . Buggy nin one pieceden hiç bahsetmemesi one piecein paraya dayalı hazine olması ihtimalini düşürüyor gibi.

• Bilgi açısından çok değerliydi bu bölüm. Raftel, kaido, big mom

• 819 Efsane sayı olmuş yine.

OP'nin çok sevdiğim duygusal gaza getirme bölümlerinden birisiydi. Karakterlerin hikayelerini çok iyi yapıyor Oda. Yeni gördüğün bir karaktere bile öyle bir geçmiş hikayesi yapıyor ki o karaktere bakışınız değişiyor. Luffy istediği ile ally olsun hala bir Yonkou'yu alt edebileceğini düşünmüyorum. Hele o G4 yaylı balon gücüyle Yonkou ile birleşirse edebilir ama. Kaldı ki bir de Big mom var düşünmeleri gereken. En sonda bir de Jack çıktı oh çok güzel oldu. Jack'i bile yenemez Luffy bence. Fili öldürme fikri de baya şaşırttı beni. İlerki bölümler nasıl gidecek çok merak ediyorum. Bu arc çok iyi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 10 Mart 2016; 16:53:57 >

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.