Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (357. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben her şeye rağmen animeden devam etmiştim. Seiyuulara çok alıştım belki ondan devam ettim

Marineford savaşından çok daha büyüğü geliyor dedi Oda aylar önce.

Yalnız orada Luffy'nin oraya kadar gidebilmesinin tek bir sebebi var onu da Mihawk açıkladı aslında.

"Kişileri etrafına topluyor, asıl gücü bu" demişti Luffy için. Tabi daha epik bir şekilde söyledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Ben her şeye rağmen animeden devam etmiştim. Seiyuulara çok alıştım belki ondan devam ettim

Marineford savaşından çok daha büyüğü geliyor dedi Oda aylar önce.

Yalnız orada Luffy'nin oraya kadar gidebilmesinin tek bir sebebi var onu da Mihawk açıkladı aslında.

"Kişileri etrafına topluyor, asıl gücü bu" demişti Luffy için. Tabi daha epik bir şekilde söyledi
    Hatırlıyorum. Vista kilicla karşılık verirken öyle demişti.
    Mf den büyük gelecekse kaçırmamak lazım.

Ama cidden Mf de biraz karışıklık vardı. Akainu nun ölmemesi, Teach in ölmemesi. Koskoca kafaya Gura Gura yiyorsun ama halen sağ salim ayaktasin olur mu öyle şey.

Bu arada Garp ve Sengoku nun istifası şaşırttı. Bir tahminde bulunayım. 736 bölümden Fujitorayi azarlayan Akainu Filo Amirali değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teach ve Akainu ölürse büyük toplardan kim kalacaktı zaten öyle plot mu olur

Evet ama nasıl oldu asıl o önemli

Ekleme: Whitebeard'ın seiyuusu vefat etmiş bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 9 Şubat 2019; 1:33:47 >
  • quote:

Teach ve Akainu ölürse büyük toplardan kim kalacaktı zaten öyle plot mu olur

Evet ama nasıl oldu asıl o önemli

Ekleme: Whitebeard'ın seiyuusu vefat etmiş bu arada

Sengokunun neden Aokiji yi Filo Amirali olarak onermesine şaşırdım cidden. O degil Aokiji nin Karasakal Korsanların geçmesine şaşırdım. Smoker ve Fujitora nin Denizcilerle alakalı tespitleri Luffy nin dediği gibi "suggeaa"

• Büyük bir plot twist gelecek bu konuyla ilgili kesinlikle. Hala bilmiyoruz neden öyle bir geçiş yaptığını

Ama öneri konusunda her şey açık bence. Garp ve Sengoku birbirine yakın, Garp'ın astıymış zamanında Aokiji ve Akainu gibi adalet tanımı yapan birinin yanında bulunması imkansız zaten Sengokunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 9 Şubat 2019; 1:41:17 >
  • quote:

Büyük bir plot twist gelecek bu konuyla ilgili kesinlikle. Hala bilmiyoruz neden öyle bir geçiş yaptığını

Ama öneri konusunda her şey açık bence. Garp ve Sengoku birbirine yakın, Garp'ın astıymış zamanında Aokiji ve Akainu gibi adalet tanımı yapan birinin yanında bulunması imkansız zaten Sengokunun.

Kuzan, Akainu yanında melek kalır bence. Garp Sengokudan önce istifayi bastı ki sengoku garp ın istifasından sonra çıkması halen aralarında eski dostluğun kaldığıni gösteriyor. Ama teach in tayfası Kuzan la beraber aşırı derece güçlü. Yani Luffy nin karşısına çıksalar , bertaraf ederler luffyleri.

• Aokiji konusu çok dallandırılabilir ama bana kalırsa içeride köstebek gibi takılıyor kendisi.

Smoker, Aokijinin yakın arkadaşı. Smoker ne kadar Luffy'yi yakalamaya çalışsa da inanılmaz derecede saygı duyuyor Luffy'ye. Bir yandan da istemiyor Luffy'yi yakalamak ama Garp nasıl görevini şöyle böyle yaptıysa Marinefordda, Smoker da aynısını yapıyor. Alabastada hatırlarsanız Tashigi, Hasır Şapkalar kaçtı deyince Smoker bir rahatlıyordu. Tashigi garibim de ağlıyordu o sırada

Olaya devrimcileri de katmak lazım bence Aokiji konusunda bu arada.

Son olarak da denizcilerde Akainu gibi düşünen başka biri daha yoktur herhalde. Gerçi Gorosei de aynı kafada olabilir Gorosei konusunda da büyük bir plot twist yaşandı bu arada bence mangaya hemen başla derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 9 Şubat 2019; 2:7:34 >
  • quote:

Aokiji konusu çok dallandırılabilir ama bana kalırsa içeride köstebek gibi takılıyor kendisi.

Smoker, Aokijinin yakın arkadaşı. Smoker ne kadar Luffy'yi yakalamaya çalışsa da inanılmaz derecede saygı duyuyor Luffy'ye. Bir yandan da istemiyor Luffy'yi yakalamak ama Garp nasıl görevini şöyle böyle yaptıysa Marinefordda, Smoker da aynısını yapıyor. Alabastada hatırlarsanız Tashigi, Hasır Şapkalar kaçtı deyince Smoker bir rahatlıyordu. Tashigi garibim de ağlıyordu o sırada

Olaya devrimcileri de katmak lazım bence Aokiji konusunda bu arada.

Son olarak da denizcilerde Akainu gibi düşünen başka biri daha yoktur herhalde. Gerçi Gorosei de aynı kafada olabilir Gorosei konusunda da büyük bir plot twist yaşandı bu arada bence mangaya hemen başla derim

Eğer köstebek gibi değilse güç dengesi yerinden oynar. 625 de Aokiji nin Doflamingo nun elinden kurtarırken Smokeri en yakın dostumdu demişti. Orda bir Aokiji vs Doflamingo koyup 2 3 bölüm veya daha fazla sürse güzel olabilirdi. He tabi deplasmanda kaybedeceğini billiyor zaten. Yani Adalet anlayışı nasıl işliyor bilmiyorum ama Ohara meselesinde Akainun masum insanları katlettirmesi adalet anlayışından yoksun olduğu anlaşılıyor. Birisi güzel bir ders verecek ama kim belli degil. Bir bakarsın luffy ace in intikamını alir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 9 Şubat 2019; 2:18:50 >

• Luffy olur Sabo olur hiç olmazsa Garp olur ama çıkar birisi verir dersini ileride
  • Animede 'whole cake island arc' tahminen kaçıncı bölümde biter? 8 aydır izlemiyorum yaklaşık 8 ay daha sürecek sanırım.
  • 309. bölümü izledim en son

efsane...
  • sadece 309. bölümmü
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali.kose

sadece 309. bölümmü
    İzlemeye Ocak ayının başlarında başladım. Şimdiye kadar 309.bölüme geldim ve beni etkileyen bir sahne olduğu için paylaşmak istedim. Eminim ileride daha kaliteli bölümler vardır
  • çok seri sarıyor daha güzel bölümlere geleceksiniz emin olun
  • 5-6 bölüm kaldı. En fazla 2 ay sonra (aralarla ve mostly filler/cannon bölümlerle birlikte) WCI arc bitmiş olur diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 13 Şubat 2019; 15:8:19 >
  • Water 7 bitti.

Monkey D. Garp ve Monkey D. Dragon şok etkisi yarattı. Umarım böyle şok edici daha çok şey vardır

Ace ve Karasakal'ın dövüşü de tam soru işareti bıraktı aklımda... Araştırmak istiyorum ama heyecanı kaçmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 14 Şubat 2019; 7:27:41 >
  • Anlatıcı büyük bir olayın başlangıcı demedi mi o kısımda

Sabredin çok kalmamış zaten. Hiçbir şey bilmeden ilerlemek en iyisidir her zaman.
  • quote:

Anlatıcı büyük bir olayın başlangıcı demedi mi o kısımda

Sabredin çok kalmamış zaten. Hiçbir şey bilmeden ilerlemek en iyisidir her zaman.
    Aynen öyle. Thriller Bark arc'ına başladım. Ciddi bir havası yok gibi. Komik gidiyor
  • Adaya ilk ayak bastıklarında Luffy'nin efsane bir hareketi vardı ona epey gülmüştüm

Epik birkaç tane sahnesi var. Bir de karakterler çok daha iyi anlaşılıyor bu arcta. Güzeldir genel olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05471E679

Aynen öyle. Thriller Bark arc'ına başladım. Ciddi bir havası yok gibi. Komik gidiyor

Alıntıları Göster
    Thriller Bark bana sıkıcı geldi. Hele karşılaşacaklari kisinin ilkteki gücünü görünce voaw falan dedim ama sonda beklentilerimi karsilamadi.
    Marineford arcni bitirmeden bu spoileri okuma.

Doflamingo nun moriayi öldürmesine sevinmiştim mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 14 Şubat 2019; 18:21:22 >
  • 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.