Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (356. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Water 7 en güzel arclardan biridir. Çok fazla plot twist var bu arcta. İzlerken aşırı keyif almıştım

Spoiler yemeden yavaş yavaş ilerleyin bence tadını çıkararak.

Ben başlamadan önce tek bildiğim spoiler Luffy'nin şeytan meyvesi ile alakalıydı (ilk power up'ı daha doğrusu)

Sıfır bilgi ile izlemek mükemmeldi mesela kim tayfaya katılacak falan hep şaşırıyordum
    Çok güzel gidiyor Water 7
  • Coby nin sesler yok oluyor demesi mantra ya sahip olduğunu gösteriyor sanki

Skypia arc ta aisa da öyle diyordu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Observation yani gözlem hakisi. Üç çeşit haki türünden biri.

Gözlem hakisi de kendi içerisinde farklılık gösteriyor bu arada.

Zaten Enel'in mantra dediği şey de gözlem hakisidir.
  • quote:

Observation yani gözlem hakisi. Üç çeşit haki türünden biri.

Gözlem hakisi de kendi içerisinde farklılık gösteriyor bu arada.

Zaten Enel'in mantra dediği şey de gözlem hakisidir.

Coby de böyle bir haki olduğunu düşünmemiştim açıkçası.
    Peki kralın hakisi özel kişiler de mi oluyor yoksa uyandirilan bir yetenek mi? Ben sadece D soyundan gelen kişilerin hakiye sahip olduğunu sandım.

• 3 haki türüne de herkes sahip olabilir. Gözlem ve silahlanma hakisi yoğun çalışma sonucu ortaya çıkar. Ama kralların hakisi doğuştan gelir ve o kişide kralların hakisi yoksa hiçbir şekilde uyandıramaz bu yeteneği.

D soyundan gelmesine gerek yok kralların hakisine sahip olması için insanların. Dediğim gibi 3 haki türüne de herkes sahip olabilir.
  • şuan vakit bulup izliyemedığım için okadar üzülüyorum ki, arkadaşlar toplu bir şekilde bölümleri indirmenin bir yolu varmı?
  • quote:

3 haki türüne de herkes sahip olabilir. Gözlem ve silahlanma hakisi yoğun çalışma sonucu ortaya çıkar. Ama kralların hakisi doğuştan gelir ve o kişide kralların hakisi yoksa hiçbir şekilde uyandıramaz bu yeteneği.

D soyundan gelmesine gerek yok kralların hakisine sahip olması için insanların. Dediğim gibi 3 haki türüne de herkes sahip olabilir.

Ace inde Kralların Hakisi olduğunu görünce şaşırmadım. Sabo bölümleri baya güzeldi. Saboda da haki çıkarsa şaşırmam. Ama dragon niye Luffye bakmayıp saboyu devrim ordusuna koyar anlamadim. 505 Bölüm gayet acikliydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaça geldin hocam benim hatırladığım 505 civarında Sabo'nun devrimcilere katıldığı bilgisi verilmiyor da
  • quote:

Kaça geldin hocam benim hatırladığım 505 civarında Sabo'nun devrimcilere katıldığı bilgisi verilmiyor da
    Meraktan izlemeden önce videolara baktığımı söylemiştim. o bilgiyi videolardan aldım. he tabi spoiler yedik biraz.

• Bayağı yemişsiniz valla zamanı gelince bu animenin heyecanı meyecanı yok demeyin sonra
  • En son 257. bölümü izledim.

Sogeking'e iyi güldüm

Bu arada Chopper'ın seiyuu'su 254.bölümde değişiyor sanırım. Eski seiyuu gelecek mi tekrar yoksa hep öyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 8 Şubat 2019; 7:44:25 >
  • quote:

Bayağı yemişsiniz valla zamanı gelince bu animenin heyecanı meyecanı yok demeyin sonra
    Ohoo yüzeysel biliyoruz. Tam olarak net bir bilgimiz yok.

• Neyse o zaman zaten yarısından çoğu bitmiş güncele az kalmış bişey olmaz o kadardan

@.Glyph.; Hocam benim bildiğim Chopper form değiştirdikçe sesi de değişiyor. Chopper'ın seiyuusu hiç değişmedi şimdiye kadar. Bu ses değişimini ileriki bölümlerde yine göreceksiniz.

Ama bana da garip geldi 254. bölümün başında Nami ile Chopper konuşurken baktım çok değişmiş. Birkaç dakika sonra sesi eski haline dönmüş gibiydi ama yine farklıydı. Dediğim gibi form değiştirdikçe ses efekti falan ekliyorlar yoksa seiyuu aynı.
  • quote:

Neyse o zaman zaten yarısından çoğu bitmiş güncele az kalmış bişey olmaz o kadardan

@.Glyph.; Hocam benim bildiğim Chopper form değiştirdikçe sesi de değişiyor. Chopper'ın seiyuusu hiç değişmedi şimdiye kadar. Bu ses değişimini ileriki bölümlerde yine göreceksiniz.

Ama bana da garip geldi 254. bölümün başında Nami ile Chopper konuşurken baktım çok değişmiş. Birkaç dakika sonra sesi eski haline dönmüş gibiydi ama yine farklıydı. Dediğim gibi form değiştirdikçe ses efekti falan ekliyorlar yoksa seiyuu aynı.
    8-10 bölüm civarında farklı seiyuu seslendirmiş Chopper'ı. Orjinal seiyuu'su hamile olduğu için izin almış sanırım. İnternette öyle yazıyor
  • Doğrudur o zaman Water 7'a denk gelmiş demek ki.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Hocam fazla soru soruyorum kusura bakma ama animedeki 520 nin manga karşılığı nedir sorması ayıp?

• Mangada 598'e denk geliyor.

Yok yok severim böyle anime sohbetlerini sorun değil
  • quote:

Mangada 598'e denk geliyor.

Yok yok severim böyle anime sohbetlerini sorun değil
    Artık büyük bir ara verebilirim, eğer hararetli veya mf arc gibi büyük savaş olursa 598den mangadan başlayacağım.

Zaten yorumlarda gördüğüme göre savaş yakında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 9 Şubat 2019; 0:38:5 >
  • Animenin 872. bölümünün (bu hafta çıkacak olan bölüm) şu an mangada karşılığı 897. bölüm oluyor.

Yani okunacak 300 manga sayfasına denk.

897'den 932'ye (bu hafta çıkan son sayıya) kadar da 35-36 bölüm var. Aslında manga çok ileride gitmiyormuş şu an bunu fark ettim

Ama anime ile manga arasında epey bir yaşanmış olay oldu sadece 35-36 bölüm fark olsa da

Savaşın gelmesi uzun sürer daha hikayenin anlatılacak yeri çok bana kalırsa.
  • quote:

Animenin 872. bölümünün (bu hafta çıkacak olan bölüm) şu an mangada karşılığı 897. bölüm oluyor.

Yani okunacak 300 manga sayfasına denk.

897'den 932'ye (bu hafta çıkan son sayıya) kadar da 35-36 bölüm var. Aslında manga çok ileride gitmiyormuş şu an bunu fark ettim

Ama anime ile manga arasında epey bir yaşanmış olay oldu sadece 35-36 bölüm fark olsa da

Savaşın gelmesi uzun sürer daha hikayenin anlatılacak yeri çok bana kalırsa.
    Ya biraz anime forumlarini dolaştım timeskipten sonra batırdılar animeyi diyorlar. Dressrosa arcta çizimler berbatmis v.s diyorlar. Ama manga kaliteliligini koruyormus. Birde dh deki bazı kişiler de diyince insan biraz soğuyor oluyor animeden.

Birde çok aşırı hızlı ilerledim biraz mola yapsam iyi olacak.

Umarım büyük savaş marine arc taki gibi olur ama biraz daha zorlastirilmali bence. Luffy nin hiç yara almayan Amirallerin olduğu yerde idam sehpasına ulaşması biraz kafa karıştırdı. Resmen Sengoku gel kardeşini kurtar demiş gibi.

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.