Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (363. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rick dangerous

2 senedir izlemiyorum neredeyse. Luffy yine koşuyordu bir yerlere bölüm boyunca, Tsubasa yı geçti yemin ederim
    Başlasam mı, başlamasam mı acayip kararsızım 800 de bırakmıştım değer mi izlemeye arkadaşlar sağlam mı ?
    Değer hocam. Dediğiniz tarzdaki bazı bölümler gerçekten sinir bozucu olabiliyor ama sonra öyle bir bölüm geliyor ki iyi ki izlemişim diyorsunuz. Defalarca söyledim bunu izlerken

• Trailer yayınlanmış. Güzel gözüküyor
  • Youtube linki de koyalım twitter görüntüyü epey bozabiliyor.

Ben bayağı beğendim yeni değişiklikler işe yaramış gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Youtube linki de koyalım twitter görüntüyü epey bozabiliyor.

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Bu olay nedir arkadaşlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 2 Haziran 2019; 17:18:58 >
  • Yeni arc geliyor hocam WCI bitti, Reverie bitmek üzere (Zaten mangada da 9 bölüm mü neydi) şimdi de Wano arcı başlamak üzere.

Bizimkilerin hani Punk Hazard zamanı "Kaido'yu indirelim" şeklindeki anlaşmalarının devam edeceği arc

Ekleme: Bu arada trailerdaki görüntüler birebir mangadan alınma o yüzden spoiler demeyelim de trailer olmuş diyelim kare kare çünkü pek anlaşılmıyor bişeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 2 Haziran 2019; 17:33:3 >
  • quote:

Yeni arc geliyor hocam WCI bitti, Reverie bitmek üzere (Zaten mangada da 9 bölüm mü neydi) şimdi de Wano arcı başlamak üzere.

Bizimkilerin hani Punk Hazard zamanı "Kaido'yu indirelim" şeklindeki anlaşmalarının devam edeceği arc

Ekleme: Bu arada trailerdaki görüntüler birebir mangadan alınma o yüzden spoiler demeyelim de trailer olmuş diyelim kare kare çünkü pek anlaşılmıyor bişeyler
    Wano'yu çok merak ediyorum valla. Mangayı takip etmediğim için heyecanım çok daha fazla. Bol bol 'gozaru' duyarız kesin
  • Beklediğinize değecek gibi görünüyor
  • Trailer güzel görünüyor ama bence bölümleri biriktirip izlemek daha iyi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 2 Haziran 2019; 18:45:7 >
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim .
    Fragmandaki çizimleri beğendim, özüne dönmüşler ,çok tuhaf renk paletleri kullanıyorlardi.

Bakalım nasıl olacak bölümler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 Temmuza az kaldı. Bakalım nasıl olacak Wano Arc'ı.
  • quote:

Youtube linki de koyalım twitter görüntüyü epey bozabiliyor.

Video açılmıyor .
  • beklemeye gerek yok
    bir sene biriktirmem lazım
    tek sahne bir ayda ilerliyor malüm
  • Wano bu hafta da başladı denilebilir aslında. Sonunda flashback olmayan bir bölüm izledik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 2 Temmuz 2019; 8:50:41 >
  • Wano ilk bölümünü izledim gerçekten güzel olmuş.

Müzikler ayrı, çizimler ayrı güzel. Hatta öyleki sanki farklı anime izliyormuşum hissine kapıldım çok fakrlı tarzda bir arc olacak belliki.

Yeni opening geleneksel çizgisinde de uzaklaşmış, en ufak ayrıntısına kadar seri bulunduğu arc ile özdeşleştirilip, yedirilmiş. Çokda güzel olmuş. Dikkat edilmesi gereken 1080P'de alınıp izlenmeli en az.

İşin ehli kişiler daha iyi yanıt verecektir ancak, kullanılan renk ve kontrast ile farklı çizim teknikleri yüksek çözünürlüğü biraz şart koşuyor artık. Yoksa ayrıntıları kaçırıp "kalın kalın çizgilerde ne" diyebilirsiniz, bu tarz teknikleri bu sene shingeki no kyojin'de de gördüm(tabi animasyon kalitesi aksiyon sahnelerinde beli olur). Tahminimce bir stüdyo ile işbirliğine gitmiş veya yardım almış olabilirler. İlk bölüm diye de özenmiş olmaları da olası bekleyip görelim. En az 2 yıl zaten devam eder bu arc

ayrıca

Zoro sne ansıl bir hayvansın ya, adama meyve bıcağı versek hakiyle kaplayıp , herşeyi doğrayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 7 Temmuz 2019; 10:33:46 >
  • Ben biriktirip izlemeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok farkli bir bolum olmus. Basarili buldum.
  • Bölümleri biriktirip izlerim diyordum ancak bekleyemedim. 892 çok iyiydi. Çizimler + atmosfer + müzik her şeyiyle 10 numara. Efsane bir arc olacak

Reverie'de çektiğimiz işkenceye değdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 8 Temmuz 2019; 8:51:31 >
  • Zoro'nun samuraylarla kapışırken çalan müziği dinlemek isteyen varsa

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.