Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxlunch

644 yorumum

ya bölüm iyi güzel de sadece manga 714 ü kullanmışlar. o saçma bakışmaları uzatacağına en azından 715 den de bölümler koyulsaydı keşke. bu hızla gidilirse dressrosa 1 yıldan önce bitmez animede.

Yıllardır bir bölüm için bir manga kullanıyorlar.Şu an 2 manga kullansalar kısa sürede mangaya yetişmiş olacak anime. Bu işin iki yolu var ya sürekli filler koyacaklar ya da uzun bir süre(2-3 yıl gibi)ara verecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

644 yorumum

ya bölüm iyi güzel de sadece manga 714 ü kullanmışlar. o saçma bakışmaları uzatacağına en azından 715 den de bölümler koyulsaydı keşke. bu hızla gidilirse dressrosa 1 yıldan önce bitmez animede.

Yıllardır bir bölüm için bir manga kullanıyorlar.Şu an 2 manga kullansalar kısa sürede mangaya yetişmiş olacak anime. Bu işin iki yolu var ya sürekli filler koyacaklar ya da uzun bir süre(2-3 yıl gibi)ara verecekler.

şu an mangada sayı çıkmasa hiç ve anime 2 şer 2 şer gitse yetişmeleri 16 hafta yani 4 ay sürmüş oluyor.e o sırada manga da sayı çıkarmaya devam edicek. en azından arc bitene kadar böyle yapıp sonra 5-6 bölüm filler yayınlayabilirler. belkide ben yanlış düşünüyorum olabilir :D
  • quote:

quote:

quote:

644 yorumum

şu an mangada sayı çıkmasa hiç ve anime 2 şer 2 şer gitse yetişmeleri 16 hafta yani 4 ay sürmüş oluyor.e o sırada manga da sayı çıkarmaya devam edicek. en azından arc bitene kadar böyle yapıp sonra 5-6 bölüm filler yayınlayabilirler. belkide ben yanlış düşünüyorum olabilir :D

5-6 bölümlük fillerın bir yararı olmaz dostum. Bu arcı dediğin gibi bitirseler arada en fazla 15 sayı kalacak.5 filler verseler 20 manga olacak fark ama o mangayı 15 bölümde tüketir anime.
  • bu arc sonunda G-8 tadında bi filler girse ne hoş olur yada ne bileyim tayfada time-skip'te ne yaptı veya diğer Supernovalar time skipte ne yaptı
    filler şart oldu artık, 1 manga 1 anime giderse manganın şuan ki bölümleri bile sıkıcı olacak diye korkuyorum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

644 yorumum

5-6 bölümlük fillerın bir yararı olmaz dostum. Bu arcı dediğin gibi bitirseler arada en fazla 15 sayı kalacak.5 filler verseler 20 manga olacak fark ama o mangayı 15 bölümde tüketir anime.

of of hiç güncele gelmeyecektim
  • Animeyi bıraktım,mangaya devam etmeyi düşünüyorum,zamansızlık ve pek sarmayışı yüzünden mangaya devam ediyorum,animesi kötü mü değil ama bazı bölümleri 1 sayıdan yaptıkları için sıkılıyorsun bir de bildiğim şeyler,izlerken merak uyandırmıyor.Müzikleri de diğer animelerin yanın da sönük kalıyor.Bu seri için anime mi manga mı dersen tereddütsüz manga derim.
  • Bölüm çok ağır ve sıkıcıydı o kadını bende ilk baş big mom sandım şu güzelim dof sahnesini bir bitireceklerdi işte opun en büyük eksiği bu tam o sahnenin gazını alacakken bir diğerine geçiyor
  • quote:

Ara verseler daha iyi olurdu bence. Ya izlemeden önce bakarken OP ne güzel az filler var falan diyordum da izleyince anladım ki o iş hiç öyle değilmiş.

• Önümüzdeki haftanın bölüm özetine bakılırsa bizi çok aksiyonlu bir bölüm bekliyor.Bi arenadaki dövüşleri gösteriyor bi Law , Joker , amiral dövüşünü gösteriyor.2 taraflı gidecek full aksiyon var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Anduin

quote:

Ara verseler daha iyi olurdu bence. Ya izlemeden önce bakarken OP ne güzel az filler var falan diyordum da izleyince anladım ki o iş hiç öyle değilmiş.

Yeni başlayan herkese o kadar da aynı tavsiyeleri vermiştik ağırdan alın acele etmeyin diye halbuki. Gerçi onlara da hak veriyorum.Son derece sürükleyici bir seri olduğu için ister istemez bırakamıyor insan.

• beyaz sakal ile denizcilerin savaşı bitti fakat 2 büyük ve önemli karakter öldü 2 side korsan. bi tane amirale bir şey olmadı arkadaş. madem öyle güçlüler sırayla temizlesinler korsanları. bu kopma noktası olsada sonrasında toparladılar.

shanks adamın dibi bu arada namiden sonra ki favorim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

beyaz sakal ile denizcilerin savaşı bitti fakat 2 büyük ve önemli karakter öldü 2 side korsan. bi tane amirale bir şey olmadı arkadaş. madem öyle güçlüler sırayla temizlesinler korsanları. bu kopma noktası olsada sonrasında toparladılar.

Nami mi? Ciddi misin.Nami tayfanın tek sevmediğim üyesi.Neyse herkesin görüşleri farklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞevketMarco

quote:

beyaz sakal ile denizcilerin savaşı bitti fakat 2 büyük ve önemli karakter öldü 2 side korsan. bi tane amirale bir şey olmadı arkadaş. madem öyle güçlüler sırayla temizlesinler korsanları. bu kopma noktası olsada sonrasında toparladılar.

Nami mi? Ciddi misin.Nami tayfanın tek sevmediğim üyesi.Neyse herkesin görüşleri farklı.

Usopp da var benim sevmediğim. Mangada günceldeki halini görünce bayağı kıllanıyorum hatta.

@kkratoss Değil yayınlanmış bölümleri yavaş gitmek imkanım olsa ileride ne olacağını bile öğrenirdim.
  • quote:

quote:

aynen namiyi bende hiç sevmiyorum :D ama kuşkusuz nami olmasa tayfa çoktan mefta olmuştu
  • İsviçreli bilim adamlarının yaptığı deneye göre babası sık sık odaya girenler Nami'yi sevmiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matt Jeevas -- 13 Mayıs 2014; 1:05:14 >
  • quote:

quote:

sert akıllı ve güzel bir kadın. ayrıca bence tayfada birleştirici özelliği hepsinden fazla, tabi luffy den sonra. işleri zekaysıyla yola koymaya çalışıyor, bu yönüyle sanji ile benzerler fakat sanjinin zayıflığı çok büyük. kavgacı bir karaktere uygun değil. ayrıca nami meslektaşım sayılır

neyse söylemek istediğim ben kavgacı karakterlerden çok sakin gereksiz ekşından uzak olanları seviyorum. o yüzden önceliğim bu şekilde. shanks da benzer özellikte. luffy bu kadar sazan olmasa en iyisi aslında. robinin soğuk kanlılığı muhteşem. usopp vakit öldürmek için konulmuş bir karakter gibi. son olarak tabi ki hancock var, ilk 400 bölüm hiç bu kadar gülmemiştim

nami shanks luffy robin ve hancock ilk 5, usopp ise gereksiz bence.

• selamun aleykum

one piece 5-6 ay once baslamisdim bugun guncele geldim buraya kadar hic spoiler yemeden geldim ace oldugu zaman kafayi yicektim nerdeyse 1 hafta kendime gelemedim
  • bu arada her kes neden cok az mesaj atiyor bu konuya dunden beri kimse bir sey yazmadi

• aynen espada o kadar bolumden sonra etkisinden cikmak zor ama zamanla alisicam her halde ayrica ben one pieceyi gece 2 den sonra izliyorum . volume 100 yaparak izliyordum en sonunda komsular sikayet etti

• quote:

Orijinalden alıntı: Azeri_1991

aynen espada o kadar bolumden sonra etkisinden cikmak zor ama zamanla alisicam her halde ayrica ben one pieceyi gece 2 den sonra izliyorum . volume 100 yaparak izliyordum en sonunda komsular sikayet etti

Hocam siz yine 5 6 ayda güncele gelmişsiniz ben 1 ayda geldim. Rüyalarıma girer oldu resmen
    İzlemediyseniz özel bölümleri, filmleri, ovaları falanda var onlarıda izleyin.
    Birde mangadan biraz daha ilerde onu da okuyabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.