Şimdi Ara

One Piece (1999- ) | Wano Arc (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.479
Cevap
42
Favori
201.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Smoker kendi bedeninde olsaydı bile fark eden bir şey olmazdı. 2 yıl aradan önce Luffy'i zorlayan tek şey Smoker'ın logia olmasıydı ama Luffy artık b.haki biliyor. 2 yıllık arada Korsanlar Kralı'nın sağ kolundan eğitim alıp gelip burda bir koramiralde zorlanacaksa gitsin bir 2 yıl daha takılsın. Bu bölümde de görüldüğü üzere Smoker kesinlikle Luffy'nin hızına ayak uyduramaz. Blueno'ya yaptığı gibi g2'deyken sağlı sollu jet pistol'leri geçirirse Smoker'ın feleği şaşar. Yani iddiada karşıma çıksa evi arabayı satar Luffy'e basardım o derece. Ayrıca Smoker'ın juttesinin sadece ucunda kairoseki var, kalan kısmını çıplak elle de tutsa bir şey olmaz.
    Seride şimdiye kadar alenen kairoseki mermiden bahsedilmedi galiba (z filmi hariç). Sadece bizimkiler Impel Down'dan kaçarken meyve kullanıcılarına karşı "hapishane mermisi" kullanılmasıyla ilgili bir laf geçmişti. Ben şahsen böyle bir şeyin olmasını istemem, Oda ne yapsın etsin bir kulp bulsun bu konuya, olmaz desin. Millet haki öğrenip şeytan meyvelerine karşı avantaj sağlamak için yıllarını harcıyor. Şimdi sümüklü bir marine askeri tek mermiyle bir meyve kullanıcısını alt ederse gerçekten küfür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sano

Smoker kendi bedeninde olsaydı bile fark eden bir şey olmazdı. 2 yıl aradan önce Luffy'i zorlayan tek şey Smoker'ın logia olmasıydı ama Luffy artık b.haki biliyor. 2 yıllık arada Korsanlar Kralı'nın sağ kolundan eğitim alıp gelip burda bir koramiralde zorlanacaksa gitsin bir 2 yıl daha takılsın. Bu bölümde de görüldüğü üzere Smoker kesinlikle Luffy'nin hızına ayak uyduramaz. Blueno'ya yaptığı gibi g2'deyken sağlı sollu jet pistol'leri geçirirse Smoker'ın feleği şaşar. Yani iddiada karşıma çıksa evi arabayı satar Luffy'e basardım o derece. Ayrıca Smoker'ın juttesinin sadece ucunda kairoseki var, kalan kısmını çıplak elle de tutsa bir şey olmaz.
    Seride şimdiye kadar alenen kairoseki mermiden bahsedilmedi galiba (z filmi hariç). Sadece bizimkiler Impel Down'dan kaçarken meyve kullanıcılarına karşı "hapishane mermisi" kullanılmasıyla ilgili bir laf geçmişti. Ben şahsen böyle bir şeyin olmasını istemem, Oda ne yapsın etsin bir kulp bulsun bu konuya, olmaz desin. Millet haki öğrenip şeytan meyvelerine karşı avantaj sağlamak için yıllarını harcıyor. Şimdi sümüklü bir marine askeri tek mermiyle bir meyve kullanıcısını alt ederse gerçekten küfür ederim.

Tüfek çıktı, mertlik bozuldu
  • kairosekiyi her marine askerine zaten dağıtmazlar hakkaten sert bi malzeme mantıklı olarak işlemek çok zordur. geçmişte bile mermi çekirdeği için kurşun kullanmışlar işlemesi en basit en yumuşak metallerden bir tanesi. her askere dağıtılamaz ancak bi tane yüzbaşının yada bi albayın bi set mermisi olmalı diye düşünüyorum. hapishane mermisinden kastları bence yine o ağlar navarone da luffyi etkisiz hale getiren kairoseki ağdan bahsediyorlardı. kurşun şeklinde kullanımını ilk Z de gördük. ha bide luffynin smoker ı yeneceğine şüphe yok da o kadar kolay alamaz bence ya. bende smoker ı seviyorum o kadar kolay alaşağı olacağını düşünmek istemiyorum. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brain Burst -- 20 Mayıs 2013; 10:18:44 >
  • Bombok bir bölüm yapmışsın Toei
    arkadaşlar bu arcı kesinlikle ama kesinlikle MANGADAN TAKİP EDİN
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Bombok bir bölüm yapmışsın Toei

Ne oldu ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Ne oldu ki?

Mangayı okuyun anlarsınız
  • quote:

quote:

quote:

Ne oldu ki?

Mangayı okuyun anlarsınız

Mangayı okumak istemiyorum animenin zevki kaçıyor.
  • ben bu arc'ı çok sulandırılmış buldum. Luffy çok gerizekalı hareketlerde bulunuyor, çizimlerde de bariz düşüş var. Hiç olmayacak mizansenler de cabası. O kadar zaman takip ederim, düşüş epey belli oluyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

ben bu arc'ı çok sulandırılmış buldum. Luffy çok gerizekalı hareketlerde bulunuyor, çizimlerde de bariz düşüş var. Hiç olmayacak mizansenler de cabası. O kadar zaman takip ederim, düşüş epey belli oluyor yani.

dediğim gibi, manga okuyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brain Burst

hee mantıklı tamam. peki bu kairoseki nie daha yaygın deil ki orduda falan usopp a da baya faydası olurdu hani. Z'nin kullandığı yöntem baya etkiliydi kolunu kastetmiyorum.

Z açıklamıştı onu, Kairouseki elde etmesi zor ve pahalı olduğu için kurşun olarak kullanılmıyordu. Z kendi işleyip kullanıyordu sadece.
  • hocam. denizciler için elde etmesi zor değil Z için zor. denizciler muhtemelen kolay elde etmenin yolunu bulmuşlardır. hapishane demirlerini ve gemilerin altlarını boydan boya kairoseki ile yapıyolar. bi hücreye yaptıkları demirle 1000 mermi çıkar. bu konunun mantıklı bi açıklaması yok varsa bile çok çok zeki bi insanın kafa patlatması gerek şu ana kadar bu konuda izlediklerimiz bi teori geliştirmeyi imkansız hale getiriyor
  • quote:

quote:

ben bu arc'ı çok sulandırılmış buldum. Luffy çok gerizekalı hareketlerde bulunuyor, çizimlerde de bariz düşüş var. Hiç olmayacak mizansenler de cabası. O kadar zaman takip ederim, düşüş epey belli oluyor yani.

okumadığım manga yok zaten
  • quote:

hocam. denizciler için elde etmesi zor değil Z için zor. denizciler muhtemelen kolay elde etmenin yolunu bulmuşlardır. hapishane demirlerini ve gemilerin altlarını boydan boya kairoseki ile yapıyolar. bi hücreye yaptıkları demirle 1000 mermi çıkar. bu konunun mantıklı bi açıklaması yok varsa bile çok çok zeki bi insanın kafa patlatması gerek şu ana kadar bu konuda izlediklerimiz bi teori geliştirmeyi imkansız hale getiriyor

Sadece Impel Down parmaklıklarında ve Koramiral gemilerinde kullanılıyor Kairouseki. Benim teorim hala o yönde, ama E.Oda "Kairousekiye uzun süre maruz kalmanın yan etkileri varmış, bilim adamları bunu bildikleri için silahlarda kullanmıyolarmış" falan filan diye de çıkabilir işin içinden
  • quote:

quote:

quote:

Manga'dan zevk alabilen insanları kıskanmıyor değilim.Defalarca denedim ama yok olmuyor.Görsellik,ses,müzik olmayınca gram zevk alamıyorum.
  • Bence Oda'nın yaptıgı en büyük hata Kairouseki denen şeyi icad etmesiydi.Superman'ın Kriptonit taşı ile dumura uğraması gibi bişi oldu
  • navarone dada vardı. ayrca navarone arcında ağımsı şeyde vardı. o ağ bize kairosekinin ince işlenebileceğini kanıtlıyor. ağ yapan adam mermide yapar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Manga'dan zevk alabilen insanları kıskanmıyor değilim.Defalarca denedim ama yok olmuyor.Görsellik,ses,müzik olmayınca gram zevk alamıyorum.

zevk aldığım mangalar nadirdir.
  • quote:

navarone dada vardı. ayrca navarone arcında ağımsı şeyde vardı. o ağ bize kairosekinin ince işlenebileceğini kanıtlıyor. ağ yapan adam mermide yapar.

Navarone filler'dı ve mangada yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

hocam. denizciler için elde etmesi zor değil Z için zor. denizciler muhtemelen kolay elde etmenin yolunu bulmuşlardır. hapishane demirlerini ve gemilerin altlarını boydan boya kairoseki ile yapıyolar. bi hücreye yaptıkları demirle 1000 mermi çıkar. bu konunun mantıklı bi açıklaması yok varsa bile çok çok zeki bi insanın kafa patlatması gerek şu ana kadar bu konuda izlediklerimiz bi teori geliştirmeyi imkansız hale getiriyor

Sadece Impel Down parmaklıklarında ve Koramiral gemilerinde kullanılıyor Kairouseki. Benim teorim hala o yönde, ama E.Oda "Kairousekiye uzun süre maruz kalmanın yan etkileri varmış, bilim adamları bunu bildikleri için silahlarda kullanmıyolarmış" falan filan diye de çıkabilir işin içinden

Kullananı öldürüyor/vücudunu bitiyordu, bkz. sky island tabii ene miydi kene miydi :D kendi kalbini çalıştırmıştı tey tey o değilde star da önde türkçe arkada japonca/ing. seyrettiğimiz yıllar aklıma geldi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Dog

quote:

Orijinalden alıntı: csufeardir

quote:

Kullananı öldürüyor/vücudunu bitiyordu, bkz. sky island tabii ene miydi kene miydi :D kendi kalbini çalıştırmıştı tey tey o değilde star da önde türkçe arkada japonca/ing. seyrettiğimiz yıllar aklıma geldi :D

Yok, onlar Ret kadranlarıydı, kairousekiden farklı. En fazla 2. kullanımdan sonra sağlam kemik kalmıyordu ve ölüyordun
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.