Şimdi Ara

'One Night in Karazhan' [Yeni adventure paketi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
3.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mill rogue tarzı bi deckle kart bitmeden adamı bitiririz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  'One Night in Karazhan' [Yeni adventure paketi]
  • Dragonların yarısı legendary ve karşıya göre malygos deathwing veya alex çekebiliriz brann ile iyi kombo olur

• Lord De Seis kullanıcısına yanıt
    Bu kart çok iyi yalnız
  • Medivh'i beğenen var mı ?

• glumblapinta kullanıcısına yanıt
    Saçmalık.
  • Ercello E kullanıcısına yanıt
    Cok da sacma degil ya. Hani bodynin yaninda 3 tane summoning stone effecti var. Summoming stone dussen 0 6 body var bi dahaki turne hayatta kalamiyor cogunlukla. Bunda weapon effecti ki hepimizin bildigi gibi weapon removal kullanmak daha nadir bir aksiyon.

•  'One Night in Karazhan' [Yeni adventure paketi]
     'One Night in Karazhan' [Yeni adventure paketi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lalale -- 5 Ağustos 2016; 12:32:31 >

• Warlock a discard kartları gelmeye devam ediyor. Warrior weapon'ı ilk bakışta iyi gibi duruyor ama bilemedim.
  • Sanırım blackrocktan sonraki en kötü ek paket bu olacak. Rogue,Priest hiç mi bu ikisini güçlendirmezler anlamıyorum. Varsa yoksa warlock,warrior. Madem diğerlerine oranla kötü o classlar, geliştiremiyorsunuz silin gitsin ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyderrath -- 5 Ağustos 2016; 13:32:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyderrath

Sanırım blackrocktan sonraki en kötü ek paket bu olacak. Rogue,Priest hiç mi bu ikisini güçlendirmezler anlamıyorum. Varsa yoksa warlock,warrior. Madem diğerlerine oranla kötü o classlar, geliştiremiyorsunuz silin gitsin ya.

Blizzardın yaptığı yardım da acayip.Sırf shaman metada kötü diye 4 mana 7/7 ve 0 mana 5/5 taunt vermek nedir?Priest kötü diye saçma derecede güçlü kart vermeseler bari

Edit: prieste gelen kartları yapan kişiyi selamlıyorum RIP priest 2013-2016

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumblapinta -- 6 Ağustos 2016; 16:46:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lalale

Warrior silahının en büyük sorunu bence "malkorok". Malkorok finisher olarak silah gelsin diye beklerken (cursed blade bile iş görüyor o zaman), "fool'a bane" gelince elin kilitlenme şansı var. Onun dışında en büyük kullanımı control warrior deckleri olur, "gorehowl" yerine konulabilir. Ama o kadar etkili olur mu bilemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• WTB kullanıcısına yanıt
    Excavated evil 5 manaya 3 vuruyor bu da 3 vuruyor fakat hp gidiyor .Ben çok beğenmedim açıkçası

• Tüm kartlar açıklandı arkadaşlar internetten bakabilirsiniz

Kartlar arasından en beğendiğim kart
  • shuskhun S kullanıcısına yanıt
    mid range için harika bir kart bir de beast yapsalarmış süper olurmuş.
  • beast olsa op olurdu yogg and load hunterda çok iyi olur bu kart midrange'de beast olmadığı için oynanmaz t3 bunu oynadın t4 houndmaster atamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shuskhun

Tüm kartlar açıklandı arkadaşlar internetten bakabilirsiniz

Aşırı güçlü bir kart olmuş. Yeni secretta baya iyi. Facehunter veya secrethunter destesi baya can yakacak. Her ikiside kanser eder.

• biriktirdiğim goldları iyi ki harcamamışım şimdi bütün adventureları gold ile alabilirim o kadar zorki biriktirmek insan orda o gold dururken pack açası geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: shuskhun

Tüm kartlar açıklandı arkadaşlar internetten bakabilirsiniz

Aşırı güçlü bir kart olmuş. Yeni secretta baya iyi. Facehunter veya secrethunter destesi baya can yakacak. Her ikiside kanser eder.

arkadaşlar yapmayın bu secret kartına güzel demenin bir mânâsı yok, oyunda classic setten beri olan mage kartı kirin tor mage var, ve arena dışında oynayan yok.

Cat trick secret olarak güzel, cloaked huntress de body olarak güzel (arena için özellikle), ancak 3 mana slotunda hunterda hangi kartlar olduğuna bakın, ve şuanki meta da oynamanın ne kadar zor olduğunu düşünün (çok az secret kullanıyor olmasını geçiyorum hunterın).

Hunter 3 mana kartlar;

Animal Companion
    Carrion Grub
    Deadly Shot
    Desert Camel
    Dreadscale
    Eaglehorn Bow
    Forlon Stalker
    Infest
    Kill Command
    Powershot
    Stablemaster
    Unleash The Hounds

eğik yazdıklarım her desteye otomatik giren kartlar, altı çizgili olanlar hiç oynanmayan, düz duranlar da duruma göre alınan kartlar. Bunlardan biri yerine gelecek "huntress".

Tek yerine konabilecek kart, carrion grub ancak onun da olayı defansif olması için çıktıktan sonra üzerine "houndmaster" atıp 4/7 taunt body yaratmak karşı tarafı trade için zorlamak.

bu kartların en rahat oynanacağı kombo şu olur, secret deck yapılır "lock and load" atılır, "huntress" sahada ise secretlar tek tek dizilir bu sırada "locka and load" dan en iyi verim alınır.

Ama yinede kart oyuna girsin sonra daha detaylı göreceğiz neler olacağını.

• Textleri iyice oku bir daha yorumla. kirin tor mage manasına göre iyi bir kart.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.