Şimdi Ara

Önce sevgilisiyle arkadaşı tecavüz etti, sonra da yardım istediği şoför!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kanseri yenen 15 yaşındaki kız, buluşmaya gittiği sevgilisinin ve arkadaşının tecavüzüne uğradı. Onlar kaçtıktan sonra da yardım istediği şoför, kıza tecavüz edip yol kenarına attı.

İğrenç olay, Hindistan’da meydana geldi. 15 yaşındaki kıza, önce sevgilisi ve arkadaşı tecavüz etti sonra da yardım istediği şoför.
    KISA SÜRE ÖNCE KAN KANSERİNİ YENMİŞTİ
    Hindistan’nın Uttar Pradesh şehrinde yaşayan 15 yaşındaki kız, kısa bir süre önce kan kanserini yendi. Geçen hafta sonu erkek arkadaşı ile buluşmaya gitti. Daha sonra erkek arkadaşının arkadaşı da onlara katıldı.
    SEVGİLİSİ İLE ARKADAŞI ORMANLIK ALANDA KIZA TECAVÜZ ETTİ
    Genç kızla aynı yaştaki iki saldırgan, genç kızı ormanlık alana götürüp tecavüz etti. Tecavüzcüler kaçtıktan sonra genç kız, korkudan ve yorgunluktan bitap düşmüş bir şekilde yol kenarına gelip, yoldan geçen bir arabayı durdurdu.
    YARDIM İSTEDİĞİ ŞOFÖR DE TECAVÜZ ETTİ
    Kendisini eve götürmesi için yardım istedi. 45 yaşındaki şoför, yardım edeceğini söyleyip kızı tenha bir yere götürüp tecavüz etti, sonra da yol kenarına attı.
    TECAVÜZCÜ İKİ GENÇ YAKALANDI, SAPIK ŞOFÖR ARANIYOR
    Genç kız, yaklaşık iki kilometre yürüyerek evine ulaşmayı başardı. Genç kızın babası, kızı polise götürdükten sonra kıza tecavüz eden erkek arkadaşı ve diğer arkadaşı tutuklanırken şoförün yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/once-sevgilisiyle-arkadasi-tecavuz-etti-sonra-da-yardim-istedigi-sofor-2128364/

Yazılacak çok şey var Allah belalarını versin tüm dünya pislikleşti, diyeceğim tek şey Allah iyi insanları iyi insanlarla karşılaştırsın, kız büyük travma yaşamıştır inşallah ilerde temiz birine denk gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Biz diyoruz elma, sen diyorsun armut!

Bizde de hergün bir tecavüz, kadın cinayeti oluyor evet!

Televizyonlara küsmüşsün anladık da, az biraz internette haber sitelerini takip et.

İdrak yolların mı tıkalı? Başlığa bakınca Türkiye zannettim ( zanneden başkaları da vardır ).Ne var bunda?

Yok "Türkiye de olmadı diye üzülmüşmüşüz"

Sen onu bize değil, bu tür işlere kalkışan sapık ruhlulara söyle...

Başka ülkelerden bu tür haberler bulman, bizde de olduğu gerçeğini değiştirmez.

Sanki yalan söyledik, sen niye bu kadar şahsileştirdin ?
    Haklısın kardeşim biz çok düzgün bir ülkeyiz, biz de o tür olaylar olmaz!

Cevabımı beğenmiyorsan ,yazmazsın olur biter! Sen resmen sataşacak yer arıyorsun.Bu benim ve diğer arkadaşın kendi düşüncesidir, burası da bir forum.Doğru olmak kaydıyla, isteyen istediğini yazar...ha yazdıklarımız hoşuna gitmediyse de " Türkiye de olmadı diye üzüldünüz mü?" şeklinde absürt bir cümleyle lafa başlama.

Ondan sonra laf eden biz oluyoruz!
  • Başlığı görünce Türkiye'de zannettim.Allah'tan değilmiş...Türkiye'de,Hindistan'dan aşağı kalmaz gerçi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 13 Aralık 2017; 2:55:9 >
  • Daniel radcliffin oynadığı bi film vardı. Fbi görevlisi olup çalınan kimyasalları bulmak için nazilerin içine giriyordu. Orada nazi adam "kongoya gittim geldim insan gibi değil hayvan gibi yaşıyorlardı" diyordu. Bu adamı anlıyorum şimdi.
  • 1 mılyar nufüs var hocam orda :S
  • Böylelerini yağlı kazığa oturtacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

1 mılyar nufüs var hocam orda :S

1 milyar küsür nüfus da Çin'de var ama orada bu kadar olay( bu sıklıkla ) olmuyor sanırım.

Nüfus elbette etken de gelişmişlikle de alakalı...Bu tür olaylar (orada) sıradanlaşmış vaziyette...daha geçenlerde kadının birine, otobüs içinde toplu tecavüz edip ardından yakmışlardı...vs

• Türkiye'de olsaydı şaşırmazdım.
  • Üzüldünüz mü Türkiye'de olmadı diye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

Üzüldünüz mü Türkiye'de olmadı diye ?

Hayır, aksine şaşırdım. Çünkü gündemde o kadar buna benzer haber var ki, bugünü boş geçtik sandım. Ama yanılmışız. Buyurun, bugünün vahşet menüsü:

https://forum.donanimhaber.com/esi-ve-oglunu-kaynar-su-ile-hasladi--130344786
  • quote:

Orijinalden alıntı: MolagBal

quote:

Hayır, aksine şaşırdım. Çünkü gündemde o kadar buna benzer haber var ki, bugünü boş geçtik sandım. Ama yanılmışız. Buyurun, bugünün vahşet menüsü:

https://forum.donanimhaber.com/esi-ve-oglunu-kaynar-su-ile-hasladi--130344786

Bu durumlara şaşırmayarak normal gibi kabullenerek bence diğer insalardan bir farkınız kalmıyor

• quote:

Sanırsın bizim ülke güllük gülüstanlık...Evet, başlığı görünce Türkiye sandık...sen Hindistan olduğunu hemen anladın galiba?

Burada da buna benzer kaç olay oldu, oluyor...hatırla bakalım kardeşim.Fazla uzağa gitme, Özgecan Aslan'ı unuttun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 13 Aralık 2017; 1:18:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x4343

quote:

Sanırsın bizim ülke güllük gülüstanlık...Evet, başlığı görünce Türkiye sandık...sen Hindistan olduğunu hemen anladın galiba?

Burada da buna benzer kaç olay oldu, oluyor...hatırla bakalım kardeşim.Fazla uzağa gitme, Özgecan Aslan'ı unuttun mu?

Her ülkeden sana özgecan gibi olaylar çıkartırım. Mesele o ülkede bu ülkede var ise sabaha kadar tartışabiliriz.

Günde 50-100 tecavüz vahşet varmış gibi ön yargı ile yorum yazmanız komik.
  • MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    Biz diyoruz elma, sen diyorsun armut!

Televizyonlara küsmüşsün anladık da, az biraz internette haber sitelerini takip et.

İdrak yolların mı tıkalı? Başlığa bakınca Türkiye zannettim ( zanneden başkaları da vardır ).Ne var bunda?

Sanki yalan söyledik, sen niye bu kadar şahsileştirdin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 13 Aralık 2017; 2:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x4343

Biz diyoruz elma, sen diyorsun armut!

İdrak yolların mı tıkalı? Başlıktan Türkiye olduğunu sandım ( sanan başkaları da vardır ).Ne var bunda?

Sanki yalan birşey söyledik, sen niye bu kadar şahsileştirdin ?

Ben gider sapık ruhlulara da derim sana da diyorum. Hindistan gibi boktan bir ülkeyi onlardan aşağı kalır yanımız yok dersen ben gelir buna karşı çıkarım tabi. Sanırım senin idrak yolların kapalı gelip bana bir sürü şey söylüyorsun.

• MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeşim biz çok düzgün bir ülkeyiz, biz de o tür olaylar olmaz!

Cevabımı beğenmiyorsan ,yazmazsın olur biter! Sen resmen sataşacak yer arıyorsun.Bu benim ve diğer arkadaşın kendi düşüncesidir, burası da bir forum.Doğru olmak kaydıyla, isteyen istediğini yazar...ha yazdıklarımız hoşuna gitmediyse de " Türkiye de olmadı diye üzüldünüz mü?" şeklinde absürt bir cümleyle lafa başlama.

Ondan sonra laf eden biz oluyoruz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 13 Aralık 2017; 3:1:26 >
  • Ben onu bunu bilmem. Bir ülkenin yasalarında İDAM olmalı. Kanunları çok net yaparsan kimse hukuksuz asılmamış okur.

Bu pisliklere İDAM bile cennet gibi gelir gerçi.
  • Kadın öldürülünce neden özel bir haber oluyor ben bunu anlamıyorum. Erkek öldürülse haber değeri yok ama kadın olursa büyük olay. Sanki kadınlar eşitlik değilde üstünlük aldı. Kadın cinayetinde ne hikmetse herkes ayaklanıyor.
    Yıllardır toplumsal algı oluşturma çabasından bıktım. Erkekler gibi kadınlarda dokunulmaz değil.
    Zaten böyle haberler yapa yapa biraz malı olan adam evlenmek istemez oldu. Boşanırken haketmediği halde kadına malını veriyorsun, nafaka veriyorsun. Zaten hep haksızsın mahkemelerde. Pozitif ayrımcılık derken eşitlik ilkesinin de anasını ağlattınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Kadın öldürülünce neden özel bir haber oluyor ben bunu anlamıyorum. Erkek öldürülse haber değeri yok ama kadın olursa büyük olay. Sanki kadınlar eşitlik değilde üstünlük aldı. Kadın cinayetinde ne hikmetse herkes ayaklanıyor.
    Yıllardır toplumsal algı oluşturma çabasından bıktım. Erkekler gibi kadınlarda dokunulmaz değil.
    Zaten böyle haberler yapa yapa biraz malı olan adam evlenmek istemez oldu. Boşanırken haketmediği halde kadına malını veriyorsun, nafaka veriyorsun. Zaten hep haksızsın mahkemelerde. Pozitif ayrımcılık derken eşitlik ilkesinin de anasını ağlattınız.

Çünkü kadınlarımız yıllarca hatta halen bazı yerlerde 2.sınıf insan müamelesi gördü. O yüzden artık kadınlarımızın değerini bilmeliyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Kadın öldürülünce neden özel bir haber oluyor ben bunu anlamıyorum. Erkek öldürülse haber değeri yok ama kadın olursa büyük olay. Sanki kadınlar eşitlik değilde üstünlük aldı. Kadın cinayetinde ne hikmetse herkes ayaklanıyor.

Hizmet süresini tamamladığında Kadınlar erkeklerden 4 yıl daha erken emekli oluyor. Eşitlik işte.
  • Hindistan deyince aklıma ilk gelen şey, trenlerin altında kalarak parçalanan ya da trenin üstünde çarpılarak kömür olan insanlar geliyor.

Eğitim olmayınca hiçbir şey olmuyor tabi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.