Şimdi Ara

Ona hiçbir zaman güvenme.. (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.399
Cevap
129
Favori
76.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • •Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; Bi muma ateş olmak mı,Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

•Anladım ki: İnsanlar; Susanı korkak. Görmezden geleni aptal. Affetmeyi bileni çantada keklik sanıyorlar. Oysa ki; biz istediğimiz kadar hayatımızdalar, Göz yumduğumuz kadar dürüstler ve sustuğumuz kadar insanlar..!

•Gel bakalım ateşle nasıl oynanır göstereyim..Gör bakalım ateş mi seni yakar, sen mi ateşi?

•Eğer Allah seni bana yazmışsa, benden kaçışın yok! Lakin kader seni benden almışsa, ağlamaya lüzum yok.

•İnsanlar maşuk aramıyor, bencil duygularına köle arıyor. Köle buluyor ama aşkı bulamıyor.

Şeyh Tebrizi
  • beyler şimdi sizden akıl istiyorum. lütfen yardım edin.

1 aydır çıktığım bi kız var. hız bana sürekli trip atıyor. ama birbirimizi çok sevdiğimizi sürekli söylüyoruz. kız hsta olunca sanki ben hasta olmuşum gibi üzülüyorum. ama dün akşam mesaj attım , aramızda biraz bozuktu zaten. "hsata olmuşum" diye. olabilir insanlık hali diye cevap attı bana.

bunuda geçtim hemen sonrasında "işim var bay" yazdı , bende ne işşin var dedim, kız bana "sanane" yazdı. "kalbini kırmak istemiyorum bay." yazdım.
    "bay mı ?" yazdı. bende "evet bay. demin işim var demedin mi ?" dedim. Ve dün akşam ateşim filan çıktı iyice bitkin bi halde yatıyorum yatakta. bu yüne benii sallamıyo.

"okuldan geldim geleli daha titriyorum,hap içemiyorum çünkü boğazım acıdığından yemek yiyemiyorum. alnımda sirkeli bez 39 derece olan ateşimim düşürmeye çalışıyorum. belki 3 defa duş aldım ama hala aynı. ve ben bu arada bide seni düşünüyorumj;acaba ne yaptımda üzdüm sevgilimi diye. ama görüyorumki seni boşuna düşünüyomuşum. nankörsün sen. trip atmaya devam et" yadım ben buna. o'da "nankörüm öylemi o zaman konuşma bi daha benimle" yazdı. aradan 2 saat geçti. " bi nasılsın yazmak bu kadar zoe mu ?" yazdım. kız " zor" yazdı. sonra ben buna ölsek gitsek üzülecek kimsemiz yokmuş meğer yazdım. buda "üüff sıktın ya " yazdı.

Not: abisi 2 hafta sonra gelecek ve bunun telefonunu alacak. 3 gün önce sırf telefonu alınacağı için ayrıldık. çünkü okuduğumuz okulda filan kimse bilmiyo sevgili olduğumuzu. sonra dayanamadık yine barıştık.

abiler yardım edin ya lütfen kzı 2 gündür okula telefon götürmüyo. ve bende bugün okula gitmedim. acaba bana akşam " bana hiç mesaj atmamışsın ?" mı der yoksa "seni bugün okulda göremedim , iyimisin ?" mi der. ayrıca ona mesaj atmalımıyım yoksa ondan mı beklemeliyim mesajı ?
  • beyler takılmayın fazla şu kız işlerine askerliğinizi bitirin sonra ciddi şeyler yaşamaya bakın. şimdilik bu işler iyi vakit geçirmek demektir. şuan 2 yıllık bir kız arkadaşım var mutluyuz sorun yok aile olarakta iç içeyiz, sevgi ve saygı var aramızda ama yarın terkedip gitse inanın üzülmem. hayatta daha güzel zevkler var.
  • mstfekz

Fazla yüz göz olmayın. Sürekli arayıp sormayın. Sevgili olayını böyle salkım saçak, sulu septen işe döndürmeyin. Birbirinizi biraz olsun rahat bırakın. Ne kadar seviyor olursanız olun insanoğlu nefes almak ister. Aşkınızdan ölseniz dahi fazla ilgi aşık usandırır. Kızlar bu konuda biraz daha rahattır. İlgi isterler ama çok fazlası da sıkıyor derler. O yüzden bir süre ses çıkarma. Niye arayıp sormuyorsun derse de yatak döşek hastayım yerimden kalkamıyorum dersin olur biter. Cidden seviyorsa hiçbirşey demese geçmiş olsun üzüldüm der geçer.

Anladığım kadarıyla daha gençsin. Kafanı böyle şeylere fazla yorma. Herşeyi oluruna bırak. o kız senin için belki ilktir ama son olmayabilir. Sen kendini üzdükçe o gülecektir emin ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lasciate
    4S

+1
  • Kızları anlamak zor... "Küs değilim ama daha konuşmam" diyen kız sizce ne anlamda demiştir :) . Bana cevap verdiğinde bunu sordum,bana dediki o anlamda demedim :) Allah aşkına bunun kaç anlamı var Bu sadece 1 tanesi. 5,6 tane böyle saçma saçma şeyleri var. 1 anlam çıkacak şeylerden diyorki o anlamda demedim.Düşünüyorum düşünüyorum başka hiçbir anlam çıkaramıyorum.Bu kızlar çok garip..
  • @Tango-1

Senin adına sevindim, umarım düşündüğün gibi çıkar arkadaşım...
  • Dinlemelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrQuN -- 28 Aralık 2011; 2:42:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Çok kötüyüm

hocam naptın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slash

@Tango-1

Senin adına sevindim, umarım düşündüğün gibi çıkar arkadaşım...

İnşallah hocam günden güne ilermeler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

İnşallah hocam günden güne ilermeler var.

İyi güvenebilmişsin, benim şu saatten sonra çok zor, hatta imkansız birilerinin söylediklerine güvenebilmem, inanabilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efege

http://soundcloud.com/efegei/efe-lekel-yan-ma-gel

güzel yorumlamışsınız hocam
    ama bu şarkı da tam ayrılık ertesi hatırlatılır mı ?
    halil sezai'den dinlerken tüylerim diken diken oluyor,2 dk olduğu için de replaya tecavüz ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirpimsi -- 18 Aralık 2011; 23:59:56 >
  • nerden denk geldimde girdim konuyo si... böyle pişmanlık duygusunu herşey mi kötü gider :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Fronto-

nerden denk geldimde girdim konuyo si... böyle pişmanlık duygusunu herşey mi kötü gider :(

sen neden dertlisin kardeş?
  • ben kendi yapmadıklarımdan dolayı çok pişmanım dün ondan mesaj geldi naber kankeyy diye bir anlam veremedim bende yanlışlıkla attığını düşünüyordum dershanede pardon sana atmicaktım tarzı bişey demesini bekliyordum ya da pardon vb. Bir mesaj atmasını ama o hiçbirşey demedi 2 saat kadar önce ben ona mesaj attım dün attığın mesajın sebebi neydi yazdım oda söyledi benimle aynı isimde olan bir arkadaşı vardı arkadaşına ona mesaj atmasını söylemik oda yanlışlıkla bana atmış dediğine göre bende tahmin etmiştim zaten ama farkında ol diye yazdım dedim teşekkür etti bende 10 dk sonra rica ederim diye cevap yazdım okullar açıldığında ne kadar mutluyduk oysaki onun birlikteyken o kadar mutluydum ki anlatamam o günlerden bugünlere gelişim geliyor aklıma ve çaresizim hiçbirşey yapamıyorum allah kahretsin
  • quote:

ben kendi yapmadıklarımdan dolayı çok pişmanım dün ondan mesaj geldi naber kankeyy diye bir anlam veremedim bende yanlışlıkla attığını düşünüyordum dershanede pardon sana atmicaktım tarzı bişey demesini bekliyordum ya da pardon vb. Bir mesaj atmasını ama o hiçbirşey demedi 2 saat kadar önce ben ona mesaj attım dün attığın mesajın sebebi neydi yazdım oda söyledi benimle aynı isimde olan bir arkadaşı vardı arkadaşına ona mesaj atmasını söylemik oda yanlışlıkla bana atmış dediğine göre bende tahmin etmiştim zaten ama farkında ol diye yazdım dedim teşekkür etti bende 10 dk sonra rica ederim diye cevap yazdım okullar açıldığında ne kadar mutluyduk oysaki onun birlikteyken o kadar mutluydum ki anlatamam o günlerden bugünlere gelişim geliyor aklıma ve çaresizim hiçbirşey yapamıyorum allah kahretsin

insan hep mutlu olduğu günleri düşündüğü için kopamıyor. Eğer bir süre geçtikten, sular durulduktan sonra, gidip ciddi bir şekilde, herşeyi, her duygunu, ağlamadan, sızlamadan, dik bir şekilde anlattıktan sonra bile düzelme yoksa umursamıyorsa seni. ona çok koyucak bikaç kelime sarfet ya da gidip inadına başka kızlara sar.ya da ne bileyim küfür et.sert bir tepki ver işte anladın. sonra onun inadına diye düşün işte. beni sevmeyeni ben niye seveyim de.zaten bu konunun tamamını okursan; acayip bir özgüven veriyor."ulan o beni sevmiyor ben niye sevcem ,"diyorsun. o zaman üzülmekten kurtulursun bence.
  • Duygusal olmuyacaksın hiç bi zaman bizim kızlar duygusal olan erkeği kullanıyor bide neden bilmiyorum ama bizim kızlar evlendikten sonra gerçek karakterini alıyor sie edin takmayın somut şeylere bakın para kazanın,sevişin gezin zaten 20 li yaşlardan sonra evlenecek insan arıyorsun o yüzden böyle şeylere takmayın şahsen bi kız beni yarıda bıraksa ben üzülmem onun gezip eğlenmesi ve benim üzülmem zoruma gider o yüzden üzülmem,yalnızlığında asaleti vardır varsın yanımda kahve içeceğim kimse olmasın ne kaybederim,işte kızlar bizim gibi garibanları üzüyor altında audisi olanlarla yatıyor sizde üzülerek değermi veriyorsunuz onları unutmayun duygu yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirpimsi

quote:

ben kendi yapmadıklarımdan dolayı çok pişmanım dün ondan mesaj geldi naber kankeyy diye bir anlam veremedim bende yanlışlıkla attığını düşünüyordum dershanede pardon sana atmicaktım tarzı bişey demesini bekliyordum ya da pardon vb. Bir mesaj atmasını ama o hiçbirşey demedi 2 saat kadar önce ben ona mesaj attım dün attığın mesajın sebebi neydi yazdım oda söyledi benimle aynı isimde olan bir arkadaşı vardı arkadaşına ona mesaj atmasını söylemik oda yanlışlıkla bana atmış dediğine göre bende tahmin etmiştim zaten ama farkında ol diye yazdım dedim teşekkür etti bende 10 dk sonra rica ederim diye cevap yazdım okullar açıldığında ne kadar mutluyduk oysaki onun birlikteyken o kadar mutluydum ki anlatamam o günlerden bugünlere gelişim geliyor aklıma ve çaresizim hiçbirşey yapamıyorum allah kahretsin

insan hep mutlu olduğu günleri düşündüğü için kopamıyor. Eğer bir süre geçtikten, sular durulduktan sonra, gidip ciddi bir şekilde, herşeyi, her duygunu, ağlamadan, sızlamadan, dik bir şekilde anlattıktan sonra bile düzelme yoksa umursamıyorsa seni. ona çok koyucak bikaç kelime sarfet ya da gidip inadına başka kızlara sar.ya da ne bileyim küfür et.sert bir tepki ver işte anladın. sonra onun inadına diye düşün işte. beni sevmeyeni ben niye seveyim de.zaten bu konunun tamamını okursan; acayip bir özgüven veriyor."ulan o beni sevmiyor ben niye sevcem ,"diyorsun. o zaman üzülmekten kurtulursun bence.

dediklerini yapmayı çok istiyorum aslında ama ben ona bütün duygularımı ifade ettikten sonra gelicek cevabı biliyorum çok geç ayberk diyecek bana bende öylece onun yeşil gözlerine bakıp kalıcam olucağı bu yani başka birşey değil
  • 7 aralıkta 3. yılım doldu terkedılelı öyle bir yaraki bu unuttugun an hatırlamaya calısıyorsun onu... nefret edıyorsun ama sılınmıyor hıc hep bi köşede bi tarafta çıkıyor... 70 yasına da gelsem unutmayacagım bılıyorum
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.