Şimdi Ara

ON'un Türkiye disbiritoru kim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Simdiye kadar p7 yi ON nun Türkiye disbiritoru saniyordum. Fakat simdi optimum un kendi sitesinden bakinca sadece glabia sporcu besinleri gorunuyor. Ayrica optumum nutrition diye aratinca provitanya kol gibi ON turkiye disbiritoru yazmis. Glabia, provitanyanin sahibi mi? Ya da direk ON distribitoru kim?

Edit: ON kendi global sitesinden urunu alsam turkiyeye gelişinde sorun olur mu? Orijinal ürün kaygim olmaz ve secenek cok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doctor I -- 25 Ağustos 2017; 21:3:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Provitanya sitesinde ON distribitörü oldugunu yazmis.https://www.provitanya.com/sayfa/optimum-nutrition-distributoru

Ek olarak glanbia anladigim kadariyla ON asil sahibi olan firma. Fakat p7 ile ilgilo bir bilgi hala bulamadim.

• Asıl ithalatı Glanbia Türkiye yapıyor. Yani Glanbia besin ürünleri. Ana firma Glanbia zaten. Provitanya'nın kendi bir ithalat yapmıyordur bence ama net bir bilgim yok. Anca bölge sorumlusudur, sormak lazım. Bunun dışında Glanbia ithalatı dışında ürün tercih etme. Soruların için rceylan@glanbia.com adresinden Ramazan beye ulaşabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orhun -- 26 Ağustos 2017; 0:22:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orhun

Asıl ithalatı Glanbia Türkiye yapıyor. Yani Glanbia besin ürünleri. Ana firma Glanbia zaten. Provitanya'nın kendi bir ithalat yapmıyordur bence ama net bir bilgim yok. Anca bölge sorumlusudur, sormak lazım. Bunun dışında Glanbia ithalatı dışında ürün tercih etme. Soruların için rceylan@glanbia.com adresinden Ramazan beye ulaşabilirsin.

Bende orijinal ürün icin bu kadar cok çırpınıyorum zaten. Mail attim geri dönüş yapinca sorduğum seylerin cevabini buraya da yazarim 😊

• doctor I kullanıcısına yanıt
    Türkiye Glanbia getiriyor ürünleri Glanbiadan alıyor bu firmalar.

ON ürünü üretir Glanbia Türkiyeye resmi olarak ithal eder ürünleri, provitanya ürünleri Glanbiadan alır.

Glanbia Provitanyayla anlaşıyor diyor ki al kardeşim siz satin ürünleri gibi düşünebiliriz.

Edit: Kendi sitesinden alamazsınız. Ürünler gümrükte sıkıntı yaşıyor. Geçen ürünler oldu ama yasaklı ürünler listesinde besin destekleri. Sadece milli sporcular ve doktor reçetesi olanlar belgelerini götürüp gümrükten teslim alıyorlar.
    Glanbia ile anlaşmalı olan tüm bilindik sitelerden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 26 Ağustos 2017; 15:43:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

ON ürünü üretir Glanbia Türkiyeye resmi olarak ithal eder ürünleri, provitanya ürünleri Glanbiadan alır.

Glanbia Provitanyayla anlaşıyor diyor ki al kardeşim siz satin ürünleri gibi düşünebiliriz.

Edit: Kendi sitesinden alamazsınız. Ürünler gümrükte sıkıntı yaşıyor. Geçen ürünler oldu ama yasaklı ürünler listesinde besin destekleri. Sadece milli sporcular ve doktor reçetesi olanlar belgelerini götürüp gümrükten teslim alıyorlar.
    Glanbia ile anlaşmalı olan tüm bilindik sitelerden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Evet biraz arastirdim bende bu sonucu cikardim. Aklima karsitiran tek sey protein7 nin cesitli yerlerde hatta bizim forumda da direk biz ithal editoruz yetkili distribiypruyuz yazmasiydi.

Bir de ek olarak cogu forumda p7 den alinan ON ürünleri icin cok kolay karisiyor bundan once boyle degildi acaba orijinal mi diye şikayette bulunmalari.

Tercihimi provitanyadan yana kullanicam sanirim en azindan sitelerinde yetkili dağıtıcı olduklarinin belgesi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: doctor I

quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Evet biraz arastirdim bende bu sonucu cikardim. Aklima karsitiran tek sey protein7 nin cesitli yerlerde hatta bizim forumda da direk biz ithal editoruz yetkili distribiypruyuz yazmasiydi.

Bir de ek olarak cogu forumda p7 den alinan ON ürünleri icin cok kolay karisiyor bundan once boyle degildi acaba orijinal mi diye şikayette bulunmalari.

Tercihimi provitanyadan yana kullanicam sanirim en azindan sitelerinde yetkili dağıtıcı olduklarinin belgesi var.

İçinize sinen yerden almanız en iyisi olur, kullanırken acaba diyr soru işareti olmadan tüketirsiniz. Aceleniz yoksa indirim, kampanya kovalayın derim.

• önceden yakamoz gıda p7 ithal ediyordu
    sitesinde de yazıyordu.

Şahsen ilk senelerde kaliteli ürünler varken
    sonraki seneler bozdular

mesela amerikan on alamadım ben bi türlü
    altın sarısı ölçek çıkmadı bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenup

önceden yakamoz gıda p7 ithal ediyordu
    sitesinde de yazıyordu.

sonraki seneler bozdular

Yakamoz hakkında herkesin akıllanda bir şüphe var. Su bulgar mali muhabbeti dogru galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: doctor I

quote:

Orijinalden alıntı: cenup

önceden yakamoz gıda p7 ithal ediyordu
    sitesinde de yazıyordu.

sonraki seneler bozdular

Yakamoz hakkında herkesin akıllanda bir şüphe var. Su bulgar mali muhabbeti dogru galiba

valla 7 sene önce alıyordum
    gümüşsuyunda bir yerleri vardı.
  • Merhabalar,

Uzun yıllar Distribütörlüğünü ve ithalatını yapmış olduğumuz Optimum Nutrition ve Bsn markasına ait ürünlerin şuan markaların sahibi olan Glanbia firması tarafından ülkemize ithalatı sağlanmaktadır. Yakamoz sporcu gıdaları (Protein7.com) olarak Glanbia firması ile ortak çalışma içerisindeyiz ve ürünleri direk Glanbia dan tedarik etmekteyiz. Glanbia firmasının ülkemizde ofis açması ve direk tedarik etmesi ile birlikte distribütörlüğe ve ithalata gerek kalmamıştır.

Geçtiğimiz yıllarda ithalatını firmamızın yaptığı ürünlerde ithalatçı bölümünde Yakamoz Sporcu Gıdaları yazmaktaydı şimdi ithalatı Glanbia yaptığından Glanbia bilgisi yer almaktadır.
    Bu durum firmamız için bir değişikliğe yol açmamış. Ülkemizdeki supplement Shop, spor salonu ve perakende müşterilerimize tedariğimiz devam etmektedir.

Saygılarımızla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.