Şimdi Ara

Ön kamera ve arka kamerada çekilen fotoğraflar farklı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
1
Favori
56.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ön kameradan selfie çekiyorum. Baya iyi çıkıyorum. Ama aynı şeyi arka kameradan yapınca zebani gibi çıkıyorum. Ağzım yüzüm yamuk çıkıyor. Yoksa insanlar beni arka kameradaki gibi mi görüyor? Yoksa ben arka kamerayla selfie çekmeye çalıştığım için mi öyle çıkıyorum? Troll cevaplar vermeyin

• sorun sende degil bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameradaki gibi değil aynaya baktığında ne görüyorsan normalde de öyle görünüyorsun.
  • Ön kameranın megapikseli az. Arkayla çekince gerçeğe daha çok yaklaşıyosun

• La Haine kullanıcısına yanıt
    Hayır işte hocam hiç mi denk gelmedin baban traş olurken falan mesela ben babamı küçükken aynada gördüğümde korkmuştum; yüzü değişik gelmişti. Aynadaki görünütümüz terstir. Mesela tişörtte falan şekilelr yazılar ters görünür. Karşıdaki tişörtteki yazıları ters görmez normalde. Gerçek görüntü arka kamera. Benim sormak istediğim arka kamerayı tutuş şeklimden mi zebani gibi çıkıyorum? (Ön kamera ve ayna aynı görüntüdür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BCvk

Ön kameranın megapikseli az. Arkayla çekince gerçeğe daha çok yaklaşıyosun

Yani arkadaş gerçekte zebani diyebiliriz

• VGA kamera ile daha yakışıklı olurusun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***redbull*** kullanıcısına yanıt
    Pek bir fark yok. Hem ön kamerası benim arka kameramla eşit olan telefonlarla da iyi çıkıyorum.
  • Yüzün simetri değil, ön kamera senin tersini gösteriyor, arka kamera ise insanların seni gördüğü şekilde gösteriyor. Yani :

Eğer farketmişsen, birinde saçların sağa taranmış, diğerinde ise sola (tabi taramışssan )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Istakoz53 -- 19 Nisan 2015; 11:46:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BCvk

Ön kameranın megapikseli az. Arkayla çekince gerçeğe daha çok yaklaşıyosun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Istakoz53

Yüzün simetri değil, ön kamera senin tersini gösteriyor, arka kamera ise insanların seni gördüğü şekilde gösteriyor. Yani :

Eğer farketmişsen, birinde saçların sağa taranmış, diğerinde ise sola (tabi taramışssan )

Adamsın kardeş. Sonunda cevabımı buldum evet saçım hafif sola doğru uzuyor. Kaldırıyorum. Yüzüm simetrimi bilmiyorum ama toplu çekilen fotoğraflarda normal çıkıyorum. Sadece arka kamerayla selfie çekmeye çalışınca değişik çıktım biraz. Diğerleri eğlendiniz hadi yine iyisiniz.

Edit : Bu arada kız çok dadlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luck runs out -- 19 Nisan 2015; 13:55:16 >

• LG G3 var handycam diye bi uygulama var ön kamera ile kıvançtan daha iyi gibi çıkıyorum bütün hesaplara oradan foto koydum,gelsin manitalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.