Şimdi Ara

ön göstergeyi açtım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2001 bravo aldım ve araçta bazı gözüme çarpan noktalar vardı. en baştada hararet ibresinin dalgalanması kafasına göre yukarı aşşağı nip çıkması vs. internetten baktım ettim araştırdım göstergede lehimlerin tazelenmesi vs diye bende gaza geldim bir güzel söktüm. Söktüğümde iki adet kondansatörün patlamış olduğunu gördüm. onları yenisi ile elektrikçide değiştirdim şimdi göstergeyi araca bağladığımda gösterge ışıkları yanmıyor. herşey tamam gösterge ışıklarını karanlık,
    göstergenin alt satırındaki tüm ışıklar aktif şekilde yanmasında sönmesinde bir problem yok fakat gösterge ışıklarını yakamıyorum.
    aklıma takılan soru şu: ben göstergeyi sökerken takarken birşeymi yaptım yoksa aracın bu elektrik soketinde göstergenin ışıkları için ayrı bir devremi var. yani ben farları yaktığımda yanacak olan gösterge ışıkları yanmıyor.
    daha önce karşılaşmış yada bir fikri olan varmı, arabanın gösrgesi komple sökülü vaziyette gece bırakıp aracı kitledim.
    ne denirse deneyeceğim bakalım ne olacak

• Biraz anlam bozukluğu olmuş yazdıklarımda, ön göstergenin aydınlatma ışıkları yanmıyor. Aracın sigortasında göster ışıkları ile iligili bir sigorta vs varmı ?
    Nasıl olacak bilmiyorum ama ben söküp beceremedim heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse yazmamış ama ben sorunu çözüp yazayım belki birine lazım olur. Göstergeyi takıp kontrol ettiğimde gösterge aydınlatmaları yanmıyordu bende sürekli nerede gata yaptığımı anlamaya çalışmıştım
    Sorun şu ; göstergeyi taktıktan sonra aydınlatma ayar düğmesinin bulunduğu paneli takmamıştım meğer onu taktıktan sonra yanıyormuş aydınlatmalar. 😂😂😂
    Söken olursa aklında bulunsun.
    Hararet çözülmedi malesef araştırmaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.