Şimdi Ara

omvl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • omvl araç kiti hakkında bilgisi olan arkadaşlar.deneyimlerini buradan paylaşabilirler mi?

• bahsettiğiniz markadan mevcut aracımda var. 1 sene önce aldığım aracımda (honda civic 2008) önceki sahibi taktırmış.
    açıkçası aracı alırken biraz tereddüte düştüm çünkü omvl pek bilinen ve yorumlanan bir marka değil. edindiğim bilgilere göre tasarruf konusuna odaklanmış ve genelde 2.0 motor ve üzeri araçlarda kullanılan bir marka.

aracımda benden önceki sahibiyle beraber 30bin km'dir sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam ediyorum tüketim konusunda da hiç şaşmadan şehiriçi 25kr yakıyor. performans olarak da otomatik vites dikkate alındığında bence yeterli.

özetle ben memnunum tavsiye edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: halilerhan

omvl araç kiti hakkında bilgisi olan arkadaşlar.deneyimlerini buradan paylaşabilirler mi?
    OMVL deyince aklıma HONDA gelir.

Nedense HONDA marka araçlara öncelikle OMVL önerirler. Aklınıza gelebilecek tüm meşhur yabancı markalardan önce OMVL önerirler. Dediklerine göre Honda motorlarla en uyumlu kit buymuş.
  • yorumlar bilgilendirici oluyor.Japon arabalarına genelde ovml öneriliyor nedense
  • Aracı aldıktan sonra montaj yapılan yere kontrol için gittiğimde ben de sordum diğer markalar yerine eden OMVL diye? firmadakiler de sizin dediğiniz gibi bu markayı bir sürü Honda marka araca taktık birkez olsun sorun yaşamadık demişlerdi.

benim açımdan tek sorun enjektörler araç içine çok yakın bu nedenle bazen dizel gibi ses çıkartıyor gittiğimde onu da sormuştum: maalesef koyacak en iyi yer orasıydı demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herodoot -- 22 Nisan 2013; 15:08:24 >
  • afyon yöresinde yaygın olarak kullanılmakta olan bir kit.ustadan da kaynalanıyor olabilir tabiki
  • tanıdık bildik bir kit olmayınca kullananda yok galiba
  • omvl ciler nerede
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.