Şimdi Ara

Ömür boyu antidepresan kullanılır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayatta daha başarılı ve girisken olmak için. Atıyorum emekli olana kadar falan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Başarıya birşey diyemem de girişkenlik dinamik bir harekettir.anti depresan adamı deyimi yerindeyse mala çevirir,uyuşturur.bende öyle olmuştu en azından ve kullandığım ilaç tam antidepresan bile değildi.bıraktım rahatladım.bu tür şeyler için ilaç kullanmaya hiç gerek yok.hele bir de sınav için ritarin kullananlar varşahsi görüşüm doktor şart koşmadıkça yanaşmamak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antidepresan kullanmadığımda kendimi bir köşede ağlarken buluyorum
  • Hayır. Bu tarz ilaçlar yalnızca kişi psikolojik açıdan daha güçlü hale gelene kadar geçici çözüm sürecinde kullanılır. Ama elbette biz bunu da yanlış yapıyoruz. Doktor ilacı verip gönderiyor. Sanki problemi ilaç çözecekmiş gibi. Aynı zamanda psikolog desteği de almak gerekiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay kullandım çok rahatlatiyordu. Hicbirsey umrumda olmuyordu cenem acaip açılmıştı. 3 ay oldu bırakalı eskiye döndüm. Yine başımın arkasında ve boynumda sikisiklik, vucudumda uyuşukluk hissediyorum. Ne yapsam bilemedim :S

• 9 sene kullandım bi boka yaramadı bence.Bıraktım artık :D Sorun gördükçe dayıyorlar ilacı zombiye dönüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: columbine advisor

9 sene kullandım bi boka yaramadı bence.Bıraktım artık :D Sorun gördükçe dayıyorlar ilacı zombiye dönüyorsun.
    Abi nasıl bi boka yaramadı hiç mi rahatlatmadi. Beni korkusuz bir insan yapıyordu cypralex 10 mg

• quote:

Orijinalden alıntı: UlusBaker

Abi nasıl bi boka yaramadı hiç mi rahatlatmadi. Beni korkusuz bir insan yapıyordu cypralex 10 mg

Alıntıları Göster
    İlk 6-7 ay rahatlattı sonra fayda almadım yani doğru düzgün dozda arttırdım epey efexor kullanıyordum.
  • İşe yarıyorsa ve doktorunuz gerek görürse evet kullanılır. İlaçların uzun vadede zararları olabilir ama psikolojik sorunların hayatınıza verdiği zararlardan fazla değildir sonuçta. Burada ne için kullandığınız önemli ilaç öyle kullanınca hemen uçuran, sizi girişken, mutlu, başarılı yapan mucize haplar değildir. Her durumda kullanılmaz. Bilinçsiz, kontrolsüz bir şekilde kullanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EDBF14D2C

İşe yarıyorsa ve doktorunuz gerek görürse evet kullanılır. İlaçların uzun vadede zararları olabilir ama psikolojik sorunların hayatınıza verdiği zararlardan fazla değildir sonuçta. Burada ne için kullandığınız önemli ilaç öyle kullanınca hemen uçuran, sizi girişken, mutlu, başarılı yapan mucize haplar değildir. Her durumda kullanılmaz. Bilinçsiz, kontrolsüz bir şekilde kullanmayın.
    Hocam inanmicaksin ama cypralex beni mutlu ve işimde başarılı yaptı. Aniden u dondum ya resmen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.