Şimdi Ara

Omsi Bus Simulator-ÇIKTI! (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
9
Favori
92.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harita yapım da bilgisi olan bana yardım edebilir mi?Herşey tamam şu lanet otobüs hattını yapamadım.Oyunda yolcular binmiyor.Aı otobüslerde üstte sadece rakam yazıyor yapamadım bir türlü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Bu arada biri bana 13N hattını anlatabilir mi ? 92'den sıkıldım.

map indirdin mi eger indirmediysen oyunun asıl zevkini kacırmıssın cok saglam mapler var onları deneyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaNexxx

Ya internette 2gb ram diyor bu oyunun neyine 2gb istiyor anlamadım ki.2gb'tta crysis çalışıyor.

Valla crysis 2 yi takılmadan hatta yeni çıkan oyunların tamamına yakınını takılmadan oynadığım bilgisayarımda bu oyun takılıyor. Var gerisini sen düşün :)
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=juX6IedcbaM&feature=player_embedded#!]

Videodaki hattı tavsiye ederim akbil modunuda eklerseniz güzel oluyor
  • Beyler 1gb ram 128mb ekran kartı için önereceğiniz bir sim var mı ve tabiki otobüs sim'i. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur3014

quote:

map indirdin mi eger indirmediysen oyunun asıl zevkini kacırmıssın cok saglam mapler var onları deneyebilirsin.

Arkadaşın verdiği linkten berlini indirdim fakat girişte hata verdi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur3014

quote:

Arkadaşın verdiği linkten berlini indirdim fakat girişte hata verdi.

Sonunda N olan hatlar gece express hatlarıdır başlangıç saatini bilmiyorum akşam 11 gibiydi yanlış hatırlamıyorsam,bazı hatlarda özel hatlardır sadece pazar günleri kilise terminal arası çalışan hatlar var indirdiğiniz haritada dosyalarında açıklama olur genelde ordanda bakabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz6
     Omsi Bus Simulator-ÇIKTI!

Grafiklere bak,şaka gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

quote:

Bu arkadaşa simülasyon bölümü yasağı verin

• quote:

quote:

grafige bakıp aldanma ,bende ilk basta kötü diyordum,ki heralde cok kisi demiştir oynanmaz felan, hat almayı ögrendikten,map yükledikten sonra basından kalkamıyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: ogz2232

quote:

quote:

Bu arkadaşa simülasyon bölümü yasağı verin

Ya da simülasyon bölümüne girişte bir defalık nick değiştirmeye benzer bir quiz olsun. Grafikleri, detayı vesayre soran çoktan seçmeli birşey. Bilemeyen giremesin.

• Oyunun linki vardı ama kaybettim pm lütfen...
  • İndirdiğimiz map'i direk map dosyasına attıktan sonra yapılcak birşey var mı ?
  • quote:

İndirdiğimiz map'i direk map dosyasına attıktan sonra yapılcak birşey var mı ?

Genelde bir kaç yere daha dosya atmamız gerekiyor. İçinde nasıl yükleneceğinin anlatıldığı bir dosya olmalı eğer o yoksa indirdiğiniz klasörün içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu dizindeki aynı yerlere atarsanız olur.
  • Bu haritayı ve otobüsü bulabilecek varmı ben araştırdım ama bulamadım

http://www.youtube.com/watch?v=l7-uPeFC3og&feature=related
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Bu haritayı ve otobüsü bulabilecek varmı ben araştırdım ama bulamadım

Çok iyi.
  • Beyler ben 1 aydır omsi oynamıyordum bugün açtım bad kinazu map'ı hava durumunuda karlı yaptım birde radyo attım ..

sadece bunları yaptım ama tur seçerken hat görünüyor tur bomboş çıkıyor eskiden böyle değildi bilen bi arkadaş varmı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

Bu haritayı ve otobüsü bulabilecek varmı ben araştırdım ama bulamadım

Çok iyi.

Haritayı buldum Sheung Shui City isminde AI otobüslerde aktif terminale girdiğinde önünde sıra bekleyen 3 4 otobüs oluyor tek sorun videodakinin aynısı olabilmesi için hong kong patch bulmak oda tek sitede var ama davetiye lazım

Canterbury City diye bir harita var gerçek çizilmiş birebir aynı onuda tavsiye ederim terminalde peronlara yanaşıyorsun kamyoncuyuz sitesinde bulabilirsin

• efekleri güzel değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Travego42

Beyler ben 1 aydır omsi oynamıyordum bugün açtım bad kinazu map'ı hava durumunuda karlı yaptım birde radyo attım ..

sadece bunları yaptım ama tur seçerken hat görünüyor tur bomboş çıkıyor eskiden böyle değildi bilen bi arkadaş varmı?

beyler çare bulacak yokmu?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.