Şimdi Ara

Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.526
Cevap
112
Favori
365.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Carlson hic kullanmadim ama dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Sabahları aç karna 2 - 4 kapsül

• 2 öğlen, 2 de akşam olmak üzere toplam 3000 mg omega 3 alıyorum sizce fazla mı?
  • eagle-1453 E kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba bende efa daily almak istiyorum eczanelerde 38-45 arası fıyat çekiyorlar.

Eminönü hasırcılar eczanesinden alayım dedim onlar bile çakal olmuş fazla fiyat söyleyip 60 küsür tl göya nakite indirim yapıp piyasa fiyatını söylüyorlar 45tl.ki normal eczaneden alsam 40-42 lira.sakın bu çakallara inanıp okadar yol gidip paranızı kaptırmayın.internette görüp aldanıp gittim bende hasbelkader.piyasadan uyguna satış yapıyorlar diye!

hepsiburada da eczanedeyiz adlı satıcıda 3lü kutu 84 tl olarak gözüküyor güvenilirmidir daha önce bu satıcıdan alışveriş yapan arkadaşlar varmı? yada uygun fiyatlı önerebileceğiniz bir site mağaza satıcı vs varmıdır? şayet buradan paylaşmak yasaksa özel mesaj yoluylada iletebilirsiniz.
  • lonised L kullanıcısına yanıt
    omega3 genelde netten alınıyor.

hb, gg, sanal pazar , n11 .. satıcının puanına ve yorumlarına bak,

kargo olayına bak ..

sormak istediğin soruyu sor onlara..

ayrıca kutu içindeki adedine bakmayı da unutma.. bazılarında 30 adet var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufziya -- 29 Aralık 2017; 17:42:55 >
  • ben möllers alacağım, ve halen uygun fiyata bulamadım.

uygun fiyat ve son kullanma tarihi en uzun bulursam . en az 5 adet almak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

ben möllers alacağım, ve halen uygun fiyata bulamadım.

uygun fiyat ve son kullanma tarihi en uzun bulursam . en az 5 adet almak istiyorum.

Möllers, CArlson veya Nordic Naturals veya Solgar. Hepsi iyidir.
  • 5 aylık omega 3 kürüm tamamlandı. Artık bir süre almayı düşünmüyorum.
  • 2014-2015 yıllarında düzenli olarak her gün 1 er tane alarak kullandım. Sonrasında çarpıntı ve kalbimin deyim yerindeyse şah damarımda atması sebebiyle bıraktım. Antidepresanları bıraktığım zaman etkileri azaltmak için başlamıştım ama sonra kendisi etkilerin sebebi oldu. Anksiyeteyi azaltmak yerine tetikleyebileceği ile ilgili 1-2 yazı okumuştum. Var mı öyle bir şey? İleri okuma yapanlar cevaplarsa sevinirim. Hem çarpıntı hem de anksiyete hali için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amon Goeth -- 14 Ocak 2018; 20:34:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amon Goeth

2014-2015 yıllarında düzenli olarak her gün 1 er tane alarak kullandım. Sonrasında çarpıntı ve kalbimin deyim yerindeyse şah damarımda atması sebebiyle bıraktım. Antidepresanları bıraktığım zaman etkileri azaltmak için başlamıştım ama sonra kendisi etkilerin sebebi oldu. Anksiyeteyi azaltmak yerine tetikleyebileceği ile ilgili 1-2 yazı okumuştum. Var mı öyle bir şey? İleri okuma yapanlar cevaplarsa sevinirim. Hem çarpıntı hem de anksiyete hali için.

bende düzenli olarak 3 yıldır omega 3 kullanıyorum. aynı zamanda anksiyete için günlük yarım doz paxil depresan ilacı kullanıyorum.
    omega 3 ile bir yan etkisi olmadı fakat gıda takviyesi olarak biotin ve beta glukan içeren tablet kullandığımda yan etki yaptı.
    bu iki gıda takviyesini antidepresan ile kullanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUBALEN -- 15 Ocak 2018; 12:27:28 >

• Merhaba arkadaşlar,
    Bizde Ailecek Omega 3 kullanmak istiyoruz.

Annem: 57 Yaşında, Kolestrol, Şeker, İltihaplı Romatizma.
    Eşim: 35 Yaşında, Bilinen bir rahatsızlık yok.
    Çocuk: 8 Yaşında, Bilinen bir rahatsızlık yok.
    Ben: 38 Yaşındayım, Bilinen bir rahatsızlık yok.

Bu kriterlere göre günlük kullanım miktarlarımız ne olmalıdır?
    Bu yazıdakilere uymam yeterli midir?http://hthayat.haberturk.com/saglik/beslenme/haber/1033293-balik-yagi-nasil-kullanilir

Konu içerisinde okuduğum kadar ile tavsiye edilen kapsül olarak genel kanı Ocean Plus 1200MG. Bunu almayı düşünüyorum.
    Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur ise çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDUIN1 -- 15 Ocak 2018; 15:52:36 >

• ANDUIN1 kullanıcısına yanıt
    Hocam omega3'ün aslında fark edecek kadar etkisi olduğunu sanmıyorum. Gerçekten vücutta eksik ise (ki kendini belli eder böyle bir durumda) alınabilir. Ayrıca fazlasının erkeklerde prostat kasnerini artırdığına dair şüpheler var. Şunu hatırlatmak isterim ki bütün dünyada supplemen endüstrisinde milyarlarca dolar dönüyor, varın bu kadar pohpohlanmasını siz düşünün.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim dostum bilgilendirme için.
    Dediklerinizi ciddiye alıp tek tek araştıracağım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDUIN1

Merhaba arkadaşlar,
    Bizde Ailecek Omega 3 kullanmak istiyoruz.

Annem: 57 Yaşında, Kolestrol, Şeker, İltihaplı Romatizma.
    Eşim: 35 Yaşında, Bilinen bir rahatsızlık yok.
    Çocuk: 8 Yaşında, Bilinen bir rahatsızlık yok.
    Ben: 38 Yaşındayım, Bilinen bir rahatsızlık yok.

Bu kriterlere göre günlük kullanım miktarlarımız ne olmalıdır?
    Bu yazıdakilere uymam yeterli midir?http://hthayat.haberturk.com/saglik/beslenme/haber/1033293-balik-yagi-nasil-kullanilir

Konu içerisinde okuduğum kadar ile tavsiye edilen kapsül olarak genel kanı Ocean Plus 1200MG. Bunu almayı düşünüyorum.
    Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur ise çok sevinirim.

Hocam arkadaş bahsetmiş ama benim de ilave edeceklerim var.

Omega 3 kullanımıyla gözle görülür bir fark hissetmeniz pek mümkün değil ancak uzun süreli kullanımda fayda olduğu yönünde çok sayıda makele ve yazılar mevcut. Eğer bütçe olarak sizi yormayacaksa günde 1 adet 1 gr'dan fazla bir balık yağı kapsülünü yemekten sonra almanızın zararı olmayacaktır.

Saydığınız kişiler içinde Omega 3 kullanımının en fazla yararını göreceği kişi 57 yaşındaki anneniz olacaktır. Anneniz bahsettiğiniz 1200 mg Ocean Plus balık yağından sabah ve akşam yemeklerinden sonra olmak üzere birer tane yani günde 2 kapsül kullanabilir ve çok faydasını görür. Bunu kayınvalidemden dolayı bildiğim için yazıyorum çünkü kayınvalidem tahminen 65 yaşlarında ve günde 2 kapsül Ocean Plus Omega 3'ün çok faydasını görüyor. Özellikle menapoza giren bayanların kemik erimesi vb sorunlarla başa çıkmasına yardımcı oluyormuş. Menapozdan sonra oluşan kemik ağrıları için Omega 3'un çok faydalı olduğunu kayınvalidem bahsettikten sonra araştırdım ve okudum.

Bende bir kaç yıl Ocean Plus kullandım. Bir doktor arkadaşımın tavsiyesiyle son 3 aydır Omega 3 ve Koenzim Q10 (Ubiquinol) içerien bir başka takviye kullanmaya başladım (Omepa Q10)

• celebic kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için.
  • https://m.n11.com/ocean-plus-1200-mg-omega-3-50-kapsul-balik-yagi-P167875215#

Bu linkten alıp kullanmaya başlayacağım. Ginseng gibi enerji verici bir özelliği var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

https://m.n11.com/ocean-plus-1200-mg-omega-3-50-kapsul-balik-yagi-P167875215#

Bu linkten alıp kullanmaya başlayacağım. Ginseng gibi enerji verici bir özelliği var mı acaba ?

ben hissetmedim kesinlikle. başka marka denemeyi düşünüyorum. Tavsiyem Carlson veya Nordic Naturals.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 20 Ocak 2018; 20:19:24 >
  • Arkadaşlar balık yağını direk pek bilindik marka olan en iyisi solgar diye alıp geçmeyin. Bunlarda önemli olan ''Trigliserid form'' olmasıdır. Böyle form olmasıyla beraber emilimi yüksek oluyor. Size önerim Efa 1200 veya ocean markadan şaşmamanız. Eczanede çalıştığım için biraz bilgim var, herkes kafasına göre marka önermiş. Ayrıca balık yağı ile beraber q10 takviyesi almanız çok yararınıza olan bir combinasyon olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiorraW

Arkadaşlar balık yağını direk pek bilindik marka olan en iyisi solgar diye alıp geçmeyin. Bunlarda önemli olan ''Trigliserid form'' olmasıdır. Böyle form olmasıyla beraber emilimi yüksek oluyor. Size önerim Efa 1200 veya ocean markadan şaşmamanız. Eczanede çalıştığım için biraz bilgim var, herkes kafasına göre marka önermiş. Ayrıca balık yağı ile beraber q10 takviyesi almanız çok yararınıza olan bir combinasyon olur.

Hocam eczanede çalışıyormuşsunuz, size bu ürünü sorabilirim o zaman. Trigliserid form

Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?.

Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı

Omega 3 Balık Yağı/Şurup - Kalp ve Beyin Sağlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 22 Ocak 2018; 21:4:49 >

• celebic kullanıcısına yanıt
    Buda dediğim formda bir balık yağı + olarak q10 enzimi içeriyor. Antioksidan ve omega 3 etkisini arttırıyor beraber
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.