Şimdi Ara

Ölümüne Yeniliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya şu 10 ranked maçımı atayım dedim de demez olaydım 2 win 4 lose ama bildiğin takım yüzünden ya şunlara bakarmısınız jinx 17/8 gidiyorum 3/16 giden yasuo yüzünden yeniliyorum suç bendemi anlamadım neyse link veriyim
    http://tr.op.gg/summoner/userName=xpesyac
    Bu arada pre giren olursa pm bekliyorum TR sunucusu. Kötü tek maçım var 2/7/8 oda lane'de thresh'in kslerinden dolayı kasamadım.

Bu arada renektonla quadra da attım 2. maçta 1v5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamusluPavyoncu -- 21 Şubat 2014; 0:30:51 >

• Tr 'de kimse takım kompozisyonu sevmiyor. Herkes ranked'ta birbirine güvenmediği için ben oyunu taşıyayım adamlar belki noobtur düşüncesi hakim olduğundan

5 tane taşıyıcı karakter seçiliyor o yüzden sende öyle yap
  • Bak konuları bir araştır. Hep yeniliyorum diyenler genellikle soloq girenler . Belki bişeyleri anlamışsındır burdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbrainx

Bak konuları bir araştır. Hep yeniliyorum diyenler genellikle soloq girenler . Belki bişeyleri anlamışsındır burdan.

Ya zaten tek girmiyorum bi arkadaşla giriyorum ama o benden iyi oynamiyor zaten oynasa bile 2 kisi tasiyamiyoruz belki burda iyi oynayan birini bulurumda pre gireriz umuduyla konu açtım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşver rahat ol. TR serverının suyu ısındı. 2 gramlık zevk alıyorduk oyuna girince. Artık o da zor bulunur oldu.
    15 tatilde TR serverı duraklama dönemini yaşadı. Bence şuan Gerileme dönemini yaşıyor. Böyle giderse dağılma dönemine yakında gireriz D:

Kpss 'ye fazla mı çalıştım bu akşam nedir :D
  • Kendine sağlam bir duo bul ben arkadaşla giriyorum 5w-1l lose da duo feedledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pr0gedys

Kendine sağlam bir duo bul ben arkadaşla giriyorum 5w-1l lose da duo feedledi.

Bana gelen botprelerin hepsi neden ölümüne feedliyor lan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: major24

boşver rahat ol. TR serverının suyu ısındı. 2 gramlık zevk alıyorduk oyuna girince. Artık o da zor bulunur oldu.
    15 tatilde TR serverı duraklama dönemini yaşadı. Bence şuan Gerileme dönemini yaşıyor. Böyle giderse dağılma dönemine yakında gireriz D:

Kpss 'ye fazla mı çalıştım bu akşam nedir :D

Aynen westteki yenildigim maçlarda bile daha cok zevk alıyorum her türlü daha kaliteli Oyunlar dönüyor

• bana da ilk 10 maçta full troll geldi 4-6 yaptım

Neyseki her maç 33 lp geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suspended

bana da ilk 10 maçta full troll geldi 4-6 yaptım

Neyseki her maç 33 lp geliyor

Benim daha şimdiden 2-4 en iyi ihtimalle bile 6-4 yaparim oda imkansiz gibi görünüyor tüm oyunu bilmeyenler sanki beni buluyor

• Takımından şikayetçiysen jungle veya support oyna

• Hocam Support oyna işe yarıyor ama ilkokullular yüzünden öğlen maç kaybedersin o yüzden gece yarısı oyna ben gece saat 3te oyun attım 5 maçın 4ünü aldım öğlen girdim ilk iki maçı kaybettim lux Support oynadım hem iyi sup hem de kaçanları toplayabiliyorum karşıda ne olursa olsun adcyi kitliyosun yeter

• ligler ilk sıfırlandığında atmalıydın herkes oyunu ciddiye alıyordu yenilsek bile maçlar zevkli geçiyordu
  • yenilik iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: !to live is to die!

Hocam Support oyna işe yarıyor ama ilkokullular yüzünden öğlen maç kaybedersin o yüzden gece yarısı oyna ben gece saat 3te oyun attım 5 maçın 4ünü aldım öğlen girdim ilk iki maçı kaybettim lux Support oynadım hem iyi sup hem de kaçanları toplayabiliyorum karşıda ne olursa olsun adcyi kitliyosun yeter

Girebilecek güzel birini bulursam leona veya sona girerim sup olarak ama duo bulmam lazım önce bu konuyu açmamın en büyük sebebi bi duo bulmaktı aslında

• 2 gundur bendede var 5 oyun attım 5indede yenildik ya bi kere ben feedledim oda bizde adc ashe bende ireliaydım karsıda yasuoyla lee vardı ben feedledim onu kabul ediom ama 5 oyunun 5 ide yenilgi ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPesya

quote:

Orijinalden alıntı: !to live is to die!

Hocam Support oyna işe yarıyor ama ilkokullular yüzünden öğlen maç kaybedersin o yüzden gece yarısı oyna ben gece saat 3te oyun attım 5 maçın 4ünü aldım öğlen girdim ilk iki maçı kaybettim lux Support oynadım hem iyi sup hem de kaçanları toplayabiliyorum karşıda ne olursa olsun adcyi kitliyosun yeter

Girebilecek güzel birini bulursam leona veya sona girerim sup olarak ama duo bulmam lazım önce bu konuyu açmamın en büyük sebebi bi duo bulmaktı aslında

Mesrla benim mainim ap şamplar yani mid oynayanlar bende adc çok az rünüm bile eksik adc için duo yapalım derdim ama durumum böyle adc iyi oynarım zaten dereceliye girilicekse bütün laneleri az çok bilmek lazım bir iki de en iyi bildiğin yer olsun tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

Tr 'de kimse takım kompozisyonu sevmiyor. Herkes ranked'ta birbirine güvenmediği için ben oyunu taşıyayım adamlar belki noobtur düşüncesi hakim olduğundan

5 tane taşıyıcı karakter seçiliyor o yüzden sende öyle yap

Valla benim gibi adam bulmam lazım ne halleri varsa görsün ilk pick olsam bile ne kalırsa ayrıca ilk picksem direk sup alıp ım ama benim ELO düşük olduğu için bronzdan başladım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.