Şimdi Ara

Olmazsa-Olmaz Widgets'lar |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazınızda kullandığınız ücretli-ücretsiz olmazsa olmazım dediğiniz tavsiye widgets burada paylaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• widgets nedir

edit:hava durumu+borsa+sıradaki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D70944242 -- 7 Nisan 2017; 11:51:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Widget ekranının pek bir esprisi yok gibi. Gelen mesajları, aralamarı, uygulamaları göstermekten başka bir işe yaramıyor veya başka şekli var da ben bilmiyorum.

• iPhone kullanıcıları genelde tabiri caizse kullanım derinliği yaratma özürlüsüdür. Widget'tan çoğunun haberi yoktur "Ne gerek var kardeşim aç bak " kafası vardır.

Benim kullandıklarımı sıralayım ;

Hava durumu

Sıradaki widgetı

Forza diye bir uygulama var maçkolik tarzı orada takip ettiğim takımların maç sonuçları anlık gösterliyor onun widgetı

Google Keep widgetı normal notlardan farklı olarak alışveriş listesi falan oluşturduğunuzda uygulamaya girmeden widget sayesinde görme imkanı tanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 6 Nisan 2017; 13:15:31 >
  • Hava durumu ve favoriler gerisi ilgilendirmiyor ve kullanışlı değil aşırı gereksiz bence ios widget gereksiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

iPhone kullanıcıları genelde tabiri caizse kullanım derinliği yaratma özürlüsüdür. Widget'tan çoğunun haberi yoktur "Ne gerek var kardeşim aç bak " kafası vardır.

Hava durumu

Sıradaki widgetı

Forza diye bir uygulama var maçkolik tarzı orada takip ettiğim takımların maç sonuçları anlık gösterliyor onun widgetı

Google Keep widgetı normal notlardan farklı olarak alışveriş listesi falan oluşturduğunuzda uygulamaya girmeden widget sayesinde görme imkanı tanıyor

Hava durumunu, borsayı, vs göstermekten başka ne esprisi var ki widget'ların?

Kullanmıyorum değil, yine de merak ettim siz ne amaçla kullanıyorsunuz? Göstermek dışında ne amacı var ki bu kadar övüyorsunuz?

• hava durumu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim widgets larda en üstte sırasıyla

Siri uygulama önerileri
    Ygs-Lys sınav günü takibi
    Akbank Direkt dolar kuru takibi
    Hava durumu (ios'un kendi hava durumu değil)
    Mobiett nin widgeti var.

Ben de çok işlevsel bulmuyorum iOS da widgeti ama bu koydugum widget lar iş görüyor
  • skydiver132 kullanıcısına yanıt
    İosta pek önemli yada değil övsün yada övmesin kullansın yada kullanmasın ... !!!

Kullanıcılar varsa ne kullanıyor belki işime yarar diye bu baslığı açtım.

Benim gibi kullanan kullanıcıların belkide bilmediği bir uygulamanın varlığını bu baslık sayesinde ögrenmiş olacaktır.

Ben kısayol anlamında kullanıyorum işime yarıyor sizin yada baskasının yaramayabilir saygı duyarım yalnız nacizane ricam ; lütfen polemik oluşmasın birsey yazmak yorum yapmak zorunda değilsiniz ki bu platformda yüzlerce gerekli gereksiz açılmış başlık mevcut.

Sevgiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

iPhone kullanıcıları genelde tabiri caizse kullanım derinliği yaratma özürlüsüdür. Widget'tan çoğunun haberi yoktur "Ne gerek var kardeşim aç bak " kafası vardır.

Hava durumu

Sıradaki widgetı

Hava durumunu, borsayı, vs göstermekten başka ne esprisi var ki widget'ların?

Kullanmıyorum değil, yine de merak ettim siz ne amaçla kullanıyorsunuz? Göstermek dışında ne amacı var ki bu kadar övüyorsunuz?

Amaç zaten göstermek Android telefon kullanmadınız mı hiç. Widgetların amacı hap bilgileri bir bakışla öğrenmek veyahut bazı uygulamalara kısayoldan girmektir.

• Ben de ios widget'larının gereksiz olduğu kanaatindeyim. Ama kullandıklarım

- hava durumu

- türk telekom online işlem

Bunlar haricinde bakmıyorum. Bir ara traffic monitor uygulaması ile anlık veri trafiği ve indirme yükleme hızını inceliyordum ama onu da kullanmıyorum.

• Olmazsa-Olmaz Widgets'lar |

Magic calendar olmazsa olmaz benim için.

• Hayır efendim, yanlış anlıyorsunuz. Polemik için değil, merak ettiğim için sordum. Kullanma özürlüsü dediniz. Neden Kullanım özürlüsü olsun ki? Ben de kullanıyorum ama öyle ahım şahım değil benim için. Hatta olmasa daha iyi olurdu. "Kaydır" ekranından kalma alışkanlıkla hep orayı açıyorum. Başka özel bi kullanım şekli varsa bilmek istemiştim. Bütün olay bu. Neyse.

Iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: skydiver132

Hayır efendim, yanlış anlıyorsunuz. Polemik için değil, merak ettiğim için sordum. Kullanma özürlüsü dediniz. Neden Kullanım özürlüsü olsun ki? Ben de kullanıyorum ama öyle ahım şahım değil benim için. Hatta olmasa daha iyi olurdu. "Kaydır" ekranından kalma alışkanlıkla hep orayı açıyorum. Başka özel bi kullanım şekli varsa bilmek istemiştim. Bütün olay bu. Neyse.

Iyi günler.

Hücresel veri kısayolunu ekleyebildiğiniz launcher uygulamaları var. Widget'a ekliyorsunuz her türlü yere tek tıkla ulaşabiliyorsunuz. Ya da birini Skype'tan görüntülü aramayı çok kullanıyorsunuz atıyorum onun kısayolunu ekleyebiliyorsunuz. Aklınıza gelen her şeyin kısayolu widget olarak eklenebiliyor, ben titreşimi çok açıp kapatıyorum mesela onu eklemiştim. 3D touch olmasa hücresel, pil durumu gibi şeyleri de ekliyorsun tek tıkla hücresele gidiyor.

• hava durumu
    favoriler
    aktivite - kaç kalori yaktım kaç adım attım vs iwatch ile birlikte gelen zımbırtı
  • Cesitli widget'lar kullanirim ama en onemlisi ve her zaman en ustte durani Data Widget benim icin.

Ayrica anlik olarak kalan kapasite, WiFi/Hucresel indirme hizi, pil durumu, RAM durumu vb. pek cok veriyi gosteren Vidgets da fena degildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: UzayH

İosta pek önemli yada değil övsün yada övmesin kullansın yada kullanmasın ... !!!

Kullanıcılar varsa ne kullanıyor belki işime yarar diye bu baslığı açtım.

Benim gibi kullanan kullanıcıların belkide bilmediği bir uygulamanın varlığını bu baslık sayesinde ögrenmiş olacaktır.

Ben kısayol anlamında kullanıyorum işime yarıyor sizin yada baskasının yaramayabilir saygı duyarım yalnız nacizane ricam ; lütfen polemik oluşmasın birsey yazmak yorum yapmak zorunda değilsiniz ki bu platformda yüzlerce gerekli gereksiz açılmış başlık mevcut.

Sevgiler.

Herkesin fikrine saygı duyarak, ben kendi adıma çok kullanışlı buluyorum bir kere ilgilendiğin herneyse onunla ilgili widget ı koyduğunuzda telefonun kilidini bile açmadan sadece yukardan kaydırma hareketi ile kolayca neye bakacaksanız bakabiliyorsunuz, misal; Borsa, hava durumu, SteppApp diye bir uygulama var onun widgetında direk o gün atılan toplam adım ve km bilgisi, Ajanda da yada anımsatıcalarda sıradaki randevu veya program neyse onları görebilme gibi tamamen kişiselleştirilebilen bir nevi kısa yol.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.