Şimdi Ara

Olmazsa olmaz tweak'lerimiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olmazsa olmaz sırf bunun için jailbreak yapıyorum dedirten cinsten tweaklerimizi yazalım herkes birbirinden faydalanmış olur.

Lütfen tam anlamıyla çalıştığından emin olduğunuz ve aktif kullandığınız tweakleri ve ne işe yaradıklarını söylerseniz başlık altında liste halinde toplayacağım.

1. LİNKTUNES = İTUNES ÜZERİNDEN ALTERNATİF KANALLARDAN MÜZİK İNDİRMEYE YARAR.

2. ASLOCK =GÜÇ TUŞUNU KULLANMADAN EKRANI KİLTLEMEYE YARAYAN SÜPER BİR ARAÇ.

3. VİRTUAL HOME =Cihazın home tuşuna kapasitif buton gibi kullanabilme yeteneği ekler. Basmaya gerek kalmadan dokunarak işlem gerçekleştirilebir.

4. BARREL = Sayfalar arası 3D geçiş efekti sağlar.

5. NOBLUR = Alt menüdeki buğu yada blur efektini kaldırıp şeffaf olmasını sağlar ve daha birçok blur efektini yine bununla kapatabilirsiniz.

6. EXKEY = Tuş takımının üst kısmına sayısal tuş dizilimini ekler. Yani sayılara basmanız gerektiğinde 123 simgesi ile klavyede diğer menüye geçiş yapmanıza gerek kalmaz.

7.CYDELETE =Cydia dan yüklenen programların,genel programlar gibi silinmesini sağlar.

8.CYDOWN =Cydia ya bikaç özellik eklemekle birlikte ücretlileri ücretsiz indirmeye de yarar.

9.CCSETİNGS =3G için kısayol üretmenize yada kısayolları değiştirmenize yarar.

10.SMARTTAP =Aslında bunu eklemek istemiyorum. Şarjı biraz fazla yiyor. Ama kesinlikle harika bir olay. LG G2 deki gibi ekran kilidini iki tıklamayla uyandırmaya yarar

11.İCLEANER PRO = Sistemde diğer diye görünen yada görünmeyen birçok gereksiz dosyanın tek tıkla silinebilmesi olayıdır. Hafıza sıkıntısı çekenlere birebir.

12.WHATSAPPWEB = Adı üstünde whatsapp ı bilgisayardan yada tarayıcıdan kullanma olayı. Android cihazlarda olan süper bi özellik :)

13.CALLRECORDER = Görüşmelerinizi kaydetmeye yarayan güzel bir araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eco67 -- 9 Temmuz 2015; 23:44:50 >

• Aslock ile nasıl kitliyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Aslock ile nasıl kitliyorsun?

kısa bi araştırma yapsanız hem zamandan kazanç sağlarsınız gelecek cevabı beklemeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece watusi. O olmasa jb bile yapmam. Ayrıca swipe selection ve virtual home kullanıyorum sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

Sadece watusi. O olmasa jb bile yapmam. Ayrıca swipe selection ve virtual home kullanıyorum sadece.

virtual home kesinlikle ekliyorum açıklama ile swipe selcetion nasıl açıklarsan ekleyeyim ;)
  • Flex 2

• quote:

Orijinalden alıntı: eco67

quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

Sadece watusi. O olmasa jb bile yapmam. Ayrıca swipe selection ve virtual home kullanıyorum sadece.

virtual home kesinlikle ekliyorum açıklama ile swipe selcetion nasıl açıklarsan ekleyeyim ;)

Swipe selection aslında jb yapanların ilk Kurduğu tweaklerden. Klavyede parmağınızı kaydırarak imleci istediğiniz yere taşıyabilmeyi sağlıyor. Yanlış harf yazdığınızda hızlıca düzeltmek için çok kullanışlı. Yani sık sık mesajlaşanlar için çok pratik:)

• haydar. kullanıcısına yanıt
    hemen deniyorum ve ekliyorum
  • biraz hakkında bilgi verirsen ve gerçekten eklenmesi gerektiğini düşünüyorsan ekliyceğim teşekkürler.
  • Zaten internetim olsa araştırırdım şuraya yazması bu kadar zor mu geldi anlamadım.

• tebikide zor değil ama arkadaş vidyo atınca gerek duymadım. Birde bazı şeyler anlatılmaz yaşanır misali ..

şöyle açıklayım ana ekranda arama yapmak için parmağını boş bir kısımdan aşağı doğru çekiyorsun ya işte o özelliği kapatıp tuşu kilitleme fonksiyonu haline getiriyor. umarım yardımcı olmuşumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eco67

biraz hakkında bilgi verirsen ve gerçekten eklenmesi gerektiğini düşünüyorsan ekliyceğim teşekkürler.

Sistemdeki ve uygulamalardaki her türlü ayarı değiştirmene olanak sağlıyor. Her şeyi yapıyor diyebilirim
    Mesela Deezer premiuma olanak sağlıyor, oyunda hilelere olanak sağlıyor, uygulamalardaki jb checki disable etmeye yarıyor, springboarddaki bluru filan kapatırsın, uygulamaları cracklersin, bilinen ios buglarını giderirsin özelliklerini kapatır açarsın, bayağı bir serbestlik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi validatedev -- 8 Temmuz 2015; 2:49:19 >
  • eco67 kullanıcısına yanıt
    Bak şimdi harika oldu işte peki kilit açanı yok mudur bunun birde hiç tuş kullanmasak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ValidatePro

Flex 2

Hocam all in one ayarını görmüşsündür cylex tarafından yapılmış hiç kullandın mı o ayarı ben de cc yukarı çekerken safe moda atıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

quote:

Flex 2

Hocam all in one ayarını görmüşsündür cylex tarafından yapılmış hiç kullandın mı o ayarı ben de cc yukarı çekerken safe moda atıyordu

O all in one biraz buglu ama öyle bir sorun da yaşamadım

• Bir de a d b locker var tüm reklamları engelleyen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi validatedev -- 8 Temmuz 2015; 2:59:33 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

quote:

Flex 2

O all in one biraz buglu ama öyle bir sorun da yaşamadım

Anlıyorum hocam

• WhatsappWebEnabler kesinlikle
  • quote:

Bir de a d b locker var tüm reklamları engelleyen

Tam adi nedir?

• Appheads. Uygulamayı baloncuk şeklinde kullanma en favorim 👍🏻👍🏻
    Colorbanners renkli bildirim
    Cydown ücretli tweakler ücretsiz olur
    Dockshit docku şeffaf yapar
    Flipcontrolcenter+ rubik denetim merkezine 3g ekler. Wifi kapatınca otomatik 3g açar.
    Killbackground8 tüm uyg. Tek tusla kapat
    Locallappstore uyg. İçi satın alma bedava
    Lockglyph apple pay tarzı parmak izi
    Protean statusbara ikon ekleme 👍🏻
    Safaridownloader safariden video indirme
    Tage uyg. Kapatma efekti uyg. Arası kaydırarak geçirme

Beyler çok acıklayıcı yazamadım uyucam smdi uyanınca editlerim 😀

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.