Şimdi Ara

OLED..CS, OLED..C24 ve OLED..G2 modellerinin merkezi uydu santral sinyal sorunu çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
4
Favori
2.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, OLED..CS, OLED..C24 ve OLED..G2 modellerinde merkezi uydu santralden dolayı uyumsuzluk yapan ve sinyal sorunu yaşayan kullanıcılara mesaj

03.39.90 versiyon numarası bu versiyonu kaç aydır kullanıyorum herhangi bir sorun hata ile karşılaşmadım

yüklemesi çok basit

1 boş bir usb yi fat32 olarak biçimlendirin

2 usb içine LG_DTV adında bir klasör oluşturun

3 oluşturduğumuz bu klasörün içine aşağıdaki linkten indireceğiniz OLED55C24 TARAYICI YAZILIMI adlı winrar dosyasının içinde bulunan dosyayı winrar ile LG_DTV klasörü içine çıkarın.

4 Tv açık iken usb yi tv ye takın güncelleme uyarısı çıkacak evet diyip bekliyoruz güncelleme tamamlandığında tamamlandı yeniden başlat ibaresi çıkacak bu uyarı çıkana kadar TV yi kapatmayın. TV açıldığında kurulum tamamlandıktan sonra TV yi sifirlamayi unutmayin daha stabil çalışacaktır. Sıfırlama sonrası kanal kurulumu gerekecek. Uğraşmak istemiyorsanız sifirlamayin.

indirme linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 11 Ocak 2024; 11:51:37 >

• Hocam emeğine sağlık güze bir bilgi paylaşımı yapmışsınız.
  • tkgs probleminden etkilenmediniz demi? Bendeki sürümde yayınlar gidiyor hala bende mi denesem acaba diye düşünüyorum zaten bu sorun yüzünden yakında tüm tv lere gelir.

• Arkadaşlar TV yi ilk aldığından beri merkezi uydu sistemimde sinyal yok sorunu yaşıyordum bazen direk açılıyor bazen uzun süre bekleyince açılıyordu kanallar. uyducu geldi kablo değişti vs vs LG servis merkezi uyduya attı çamuru .en son bu yazılım çıkarılmış Antalya yetkili servis geldi kurulum bilgisi yok yapamadı farklı bir şehirden servisten temin ettim mail ile yollanildi link ve yükleme nasıl yapılacağı indirme linki. Direk kurdum açılır açılmaz sinyal sorunum kökten çözüldü ayrıca tkgs yi aratma yapınca yeni kanallarda eklendi beyaz TV kanal b vs tüm kanallar aktif şuan . Yazılım LG nin yazılımi hatta servisler ile şöyle bir bilgi paylaşılmış sorunlu müşteri TV lerine kurulum yaptınız sorun çözülmedi ise o binanın merkezi uydu modelinin resmini atın model kodu görünecek sekilde bir sonraki guncellemede onlarıda ekleyeceğiz demişler. Not sakın Antalya LG yetkili servisine yolunuz düşmesin TV nizi iyice bozabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 30 Ocak 2023; 13:10:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sizdeki dosyayı başka bir UPLOAD sitesine yükleyin çünkü dosya gelmiyor İndirme sayısı aşıldı ve indirilemiyor hatası veriyor.

Siz herkesin limitsiz indirebileceği bir UPLOAD sitesine yükleyin diğer sorun yaşayan arkadaşlar faydalanabilsin.

Teşekkürler.OLED..CS, OLED..C24 ve OLED..G2 modellerinin merkezi uydu santral sinyal sorunu çözümü 

• notropil kullanıcısına yanıt

Merhaba akşam yukluyeyim gece daha doğrusu hangi siteye yükleyeyim varmı tavsiyeniz

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
  • Merhaba lg 55nano816pa tvmizde de yayinlar bir gidip bir geliyor tv kitleniyor. Bu nasil rezillik lg hicbir sekilde destek veremiyor. Bu adimlardan biz de sorunu cozebilir miyiz? Siyah ekran gidip geliyor, bazi kanallarda sorun yasamiyoruz. Birden bire cikti bu durum lanet olsun.

• Beygirbey kullanıcısına yanıt

konudaki olay ile sizin yaşadığınız problem farklı, fabrika ayarlarına döndürüp manuel kanal arama yada usb den kanal yukleme yaparsanız türksattaki sıkıntı giderilene kadar cihazın uydusunu sorunsuz kullanabilirsiniz.

• Beygirbey kullanıcısına yanıt

İki üç gündür bende de aynı problem oluyor. Kanal listesi görüntü gidiyor, kumanda ile kanal dehlgistirirken kasma yapıyor. Cihaza güncelleme mi geldi anlamadım. Servisi cagiracagim. İnternetten izlediğim yayınlarda sorun olmuyor sadece uydudaki yayınlarda problem oluyor

• https://streamable.com/lvben3

• yüklüyorum şuan 20 dakikaya aktif olur sanırım indirme linki uploadrar dan yüklüyorum dostatc 1 gb ye kadar destekliyor orayada 2 part şeklinde atarım belki

• indirme linki aktif arkadaşlar

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt

VİRÜS uyarısı veriyor.OLED..CS, OLED..C24 ve OLED..G2 modellerinin merkezi uydu santral sinyal sorunu çözümü 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notropil -- 31 Ocak 2023; 2:3:32 >
  • Çok teşekkürler emeğinize sağlık aynı sorunla bizde karşılaştık sayenizde sonuca bu şekilde ulaşmış olduk yoksa servislere kalsa işimiz adamlar koreden beklememiz gerektiğini söylüyor herkese çok teşekkürler.
    Yeni firmware için link download sınırını qşmış durumda halen indiremedim elinde olup harici yükleme yapabilecek arkadaş varmı yardımcı olunursa çok memnun oluruz.

• belki yazılım güncellemesi ile de çözerler bu sorunu

• @TurkeyStar başka bir yer mümkün mü yandex disk falan bi ton reklam çıktı bir türlü indiremedim. yada özel mesajla atsan maille falan?

edit:tamam oldu bu sefer :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jagatai -- 31 Ocak 2023; 10:58:5 >
  • notropil kullanıcısına yanıt

Site güvenilir değil mi

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.