Şimdi Ara

Olay ! Izlanda Ebay de satiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
2.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küresel kriz bunu da yaptırdı! İzlanda, eBay'de satışa çıkarıldı
    Küresel mali krizden payını alan İzlanda, dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay'de satışa çıkarıldı.

"Muhteşem doğası ve atları olan, ancak mali durumu iyileştirme gerektiren" duyurusuyla sitede satışa çıkarılan İzlanda'nın açılış fiyatı 99 pence'ten başlatıldı.

En yüksek fiyatı verecek kişinin ülkeyi bizzat teslim alması koşuluyla satışa çıkarılan İzlanda için verilen en yüksek fiyat 10 milyon pounda ulaştı.

Rusya'nın döviz rezervlerini desteklemek için 4 milyar avro kredi vereceği İzlanda'nın satışına, vatandaşı ünlü şarkıcı Bjork dahil edilmedi.

Şu ana kadar isimsiz 26 kişinin teklif verdiği ve 84 fiyat teklifinin yapıldığı İzlanda'nın satışı için teklif verenlerden de ilginç sorular geliyor. Bunlar arasında, "Volkan/deprem sigortası dahil mi", "Ödememi dondurmam mümkün olur mu" ve "Ödemeyi teslimattan sonra yapabilir miyim" gibi sorular bulunuyor.

eBay, İzlanda'nın satışı için son süreyi 17 Ekim olarak veriyor.

http://cgi.ebay.co.uk/Country-for-sale-ICELAND-99p-start-price-no-reserve_W0QQitemZ320308801162QQcmdZViewItem?hash=item320308801162&_trkparms=72%3A1298|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

Bence Izlandayi DH alsin adinida Dh cumhuriyeti yapsin

• daha neler görücez bakalım
  • semih cumhuriyeti yapcam orayı
  • Dh abaza cumhuriyeti
  • ALDIM ALIYORUM ALDIM.TÜM DH DELERİ ORAYA YERLEŞTİRECEM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: YrkndrY

semih cumhuriyeti yapcam orayı

arkandayım adas
  • quote:

Orjinalden alıntı: TaskayA.ppb

Dh abaza cumhuriyeti

• Tüm Dh den 20Ytl Toplasak
    20x1.000.000
    =20Melyon Yetale Eder 10m Pound Biz Alırız Haci İzlandayi Sonra Yerleşiriz Yeterki TTnetten Başka İnternet Kullanalim
  • Ulan adamlar orda krizle boğuşuyor lavuğun teki de çıkmış dalga geçiyor ebay da...O ülke battıktan sonra değişecek dünya dengelerin den haberi yok tabii.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BridgeOfDestiny

Tüm Dh den 20Ytl Toplasak
    20x1.000.000
    =20Melyon Yetale Eder 10m Pound Biz Alırız Haci İzlandayi Sonra Yerleşiriz Yeterki TTnetten Başka İnternet Kullanalim

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: BridgeOfDestiny

Tüm Dh den 20Ytl Toplasak
    20x1.000.000

haydi dh izlandali günlereee

• Niye gülüyorsunuz,çok mu hayırlı bir olay ?

• ulan nasıl bi millet onlar insan ülkesini sattırır mı diyorum ama konuşana bak derler parsel parsel satılan bi ülkeyiz bizde
  • quote:

Orjinalden alıntı: günlük süt emmiş

ulan nasıl bi millet onlar insan ülkesini sattırır mı diyorum ama konuşana bak derler parsel parsel satılan bi ülkeyiz bizde

1-)ülkenin satıldığı felan yok nerden çıkarıyorsun ha özelleştirmelerden bahsediyorsan artık küresel dünya ekonomisinde bunlar kaçınılmaz
    2-)bu satılma bildiğimiz türden bi satılma olmasa gerek
  • Satış gerçekleşse ebay ne komisyon alır bundan off.

• Gitmem ben oraya g.çım donar
  • arkadaslar saka oldugunu pek sanmam ebay in sakasi olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shuffy

Ulan adamlar orda krizle boğuşuyor lavuğun teki de çıkmış dalga geçiyor ebay da...O ülke battıktan sonra değişecek dünya dengelerin den haberi yok tabii.

o ülke batsa ne olcak en 300.000 kisinin ne yararı olur ne zararı olur
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.