Şimdi Ara

Olası bir Türkiye-İsrail Savaşına Katılır Mısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Olası bir Türkiye-İsrail Savaşına Katılır Mısınız?

(En Son Oy Tarihi: 15.12.2017)
Giriş
  • Sayfalarca konular açıldı Türkiye islam ülkesiymiş gibi gösterildi ama biz müslüman bir ülke değiliz resmi olarak tc anayasası ile yönetiliyoruz şeriat ile değil.

Bu ülkede yaşayan türkler istediği inanca sahip olabilirler hristiyan bir türk olabilir müslüman da olabilir ateist de olabilir.

Askere alınırken din hanesine bakılmaz sadece türklüğe bakılır.

Savaşa girmek isteyen müslüman türkler gidebilir böyle bir şeyin resmiyeti söz konusu bile olamaz olsa bile sadece müslüman türkler gider.

Ülkemizin 1 karış toprak bütünlüğüne zarar gelirse eğer o resmen savaş anlamına gelir o ayrı bir mevzu.

Şuan sırf cb müslüman diye ülkenin dış ilişkileri zedeleniyor.

Resmiyette kudüs meselesi bizi asla ilgilendirmez, arabistanı ilgilendirir mesela adamlar doğrudan islam ülkesi. Kaldı ki onlar bile kılını kıpırdatmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi straptezlo -- 14 Aralık 2017; 19:50:50 >

• Savaş durumunda ben gelmiyorum siz gidin deme hakkımız olduğunu bilmiyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dumisini

Savaş durumunda ben gelmiyorum siz gidin deme hakkımız olduğunu bilmiyordum.

Ben ateist bir türksem filistin için neden savaşayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: ViaEA

Hayır biz halkı çoğunlukta müslüman olan devletiz ve daima öyle kalacak. Beğenmeyen yallah Kuzey Kore’ye, Küba’ya.

Yallah arabistana troll

• tankların egzosuna tişört tıkayınca motorları duruyor
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Savaşta ateist mısın müslüman mısın diye soruyorlar mı? Kendin yazmışsın dine bakılmaz diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuwaTr

Burası bir islam ülkesi. Laiklik falan gördük zamanında nasıl uygulandığını, gerek yok.

Ben müslüman değilim senden daha da türküm ne olacak?

Burası türklerin ülkesi anayasaya karşı mı geliyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumisini

Savaşta ateist mısın müslüman mısın diye soruyorlar mı? Kendin yazmışsın dine bakılmaz diye.

Bizi resmi olarak ilgilendirmiyor filistin bize savaş açsa ya da israil tamam ama banane filistinden?

Ülke bütünlüğümüzü mü bozuyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Orijinalden alıntı: ViaEA

Hayır biz halkı çoğunlukta müslüman olan devletiz ve daima öyle kalacak. Beğenmeyen yallah Kuzey Kore’ye, Küba’ya.

Yallah arabistana troll

Tuttuğum parti iktidar sense muhalif kalansın ve daima öyle olacaksın. Ben memnunum sen gidebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-12E5A8814 -- 14 Aralık 2017; 20:1:9 >
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Senin gibiler mi çoğunlukta biz mi ? Çoğunluk neyi isterse o olur. Anayasaya karşı geldiğimi düşünüyorsan gerekli yerlere şikayetini yapabilirsin.

• quote:

Burası bir islam ülkesi. Laiklik falan gördük zamanında nasıl uygulandığını, gerek yok.

Haklısın.
  • Hayir, akpliler icin olemem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Şuan sırf cb müslüman diye ülkenin dış ilişkileri zedeleniyor."

Bundan öncekiler Budist, Şaman, Taocu falan olduğu için şuan bu sebeple ilişkilerimiz zarar görüyor, haklısın kardeşim.
  • Arapça bilmezler, İbranice bilmezler, Farsça bilmezler. Amerikan medyasına mahkumlar. Bu tiplerle hiç bir konu tartışılmaz. Çünkü tüm tezlerini Amerikancadan edinmişlerdir. Yani klavuzu Amerikanca olan her şeyi yanlış anlar. Şimdi bu konunun nesini düzeltelim.

• quote:

Malatya'daki fuze ussunun anahtarlari ve sistem kodlari israil'in elinde. 3-5 sene once hukumet Iran'i tehdit etmek icin orayi israel'e teslim etti. Fuzelerin rotasini Iran'dan baska yonlere cevrilemeyecegini bilemeyecek kadar cahil olamazsin sampiyon.

Simdi git otur ve neyi savundugunu anlamaya calis.

Block!

• anket sorusunu şöyle düzelt

olası bir savaşta türkiye safında mı israil tarafında mı yer alırsınız ?

cevabı biliyoruz demi
  • Atatürk'ün şu sözüyle uzun uzun yazmadan direk fikrimi anlatabilirim sanırım:

Yurtta barış, cihanda barış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savasmam umrumda olmaz.

• Net olarak HAYIR

• quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Savasmam umrumda olmaz.

korktun mu can tatlı mı geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.