Şimdi Ara

##### Olacak O Kadar ##### --Ana Konu--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
443
Cevap
0
Favori
16.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Usta tiyatrocu Levent Kırca: "Çekimlere önümüzdeki günlerde başlayacağız"

Ünlü tiyatrocu Levent Kırca, özel bir televizyon kanalı için 'Olacak O Kadar' isimli programın yeni bölümlerini çekeceğini söyledi.

Levent Kırca, çıktığı Anadolu turnesi kapsamında Balıkesir'in Bandırma ilçesinde Barış Manço Kültür Merkezi'nde 'Bir Başkadır Benim Memleketim' isimli tiyatro oyununu sergiledi. Oyunun ardından çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Levent Kırca, özel bir televizyon kanalında yayınlanmak üzere Olacak O Kadar programının çekimlerine yeniden başlayacaklarını söyledi.

Kendi tiyatrosu için İstanbul'da yeniden çadır tiyatro kurmayı planladığını belirten Levent Kırca, "41 yıllık meslek hayatım boyunca tiyatroyu hiç devreden çıkarmadım. Bundan sonra Diyarbakır, Şanlıurfa, İskenderun, Gaziantep'e gideceğiz. Bütün yıl boyunca Anadolu'da turne yapıyoruz. İstanbul'da da arsa gibi bir şey kiralarsak yeniden büyük bir çadır yaptırmak istiyorum. Batmaya doymadım hala. Yoksa böyle büyük bir ambar, depo bulsam, onu dekore edip orada da oynayabilirim" dedi.

İyi bir film senoryası geldiği takdirde sinema filminde de oynayabileceğini ifade eden Kırca, kendisinin ekibiyle birlikte yıllar önce Van'da çektiği bir sinema filmi bulunduğunu, ancak gösterime girmediğini söyledi. Kırca, Van'da bir Kürt kızının okuma azmini anlatan 'Karanlıkta Bir Çığlık' isimli filmin sinemada gösterilmediğini, fakat televizyonda gösterilebileceğini belirtti.

İHA
     ##### Olacak O Kadar ##### --Ana Konu--

Oyuncular: Levent Kırca, Ahmet Çevik, Didem Balçın, Meral Küçükerol, Murat Gören, Nedim Doğan, Ali Demirel, Cengiz Güleryüz, Özgür Aydın,
    Esin Gündoğdu, Yelda Alp

Efsane Geri Dönüyor! Levent Kırca, yepyeni Olacak O Kadar’la FOX’ta !
    Ekranların güldürü ustası Levent Kırca, Olacak O Kadar’ın yepyeni bölümleriyle ekranlarınıza geliyor. Hem de müthiş sürprizlerle…
    Ekranların en uzun soluklu sosyal içerikli güldürü programı Olacak O Kadar uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle…
    Usta oyuncu Levent Kırca yarattığı tiplemelerle evlerinizi şenlendirecek.
    İlk bölümde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandıran güldürü ustası, sizleri gülmekten kırıp geçirecek.

Levent Kırca ile Olacak O Kadar yeni bölümleriyle Cumartesi akşamı saat 21.00’da FOX’ta!

Müthiş
    Eskisinden hiçbirşey kaybetmemiş diyebilirim.
    Yeniden başlamasına çok sevindim.Toplumsal sorunlara tam yerinde değinmişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr980 -- 1 Ekim 2009; 19:38:57 >

• hmmm.. hayir..
  • Fox tv de bir ara oynuyordu eski bölümleriymiydi onlar .
  • Dönsede eskisi kadar güzel olmaz.
  • Gereksiz buluyorum..Eskisi Gibi olmaz..O zamanlar herşey farklıydı
  • Bende pek umutlu değilim ama izlemeden karar vermek yanlış olur.

Bunuda izlemenizi tavsiye ediyorum

http://www.youtube.com/watch?v=famqZJdBAuc
  • Eskisi gibi olacağını sanmıyorum
  • eski tadı vermeyeceği kanaaatindeyim. Bir kere zaten gözümden düştü, siyasete atılma gibi bir gaflette bulundu ve Üsküdar Belediyesine DSP den başkan adayı oldu. Sanatçılığını bırakıp siyasete atılan birisi, umduğunu bulamayınca tekrar sahneye dönüyor, bakalım sahne onu kabul edecek mi?

Bak Oya Başar'a helal olsun kadına çok güzel bir dizide oynuyor ve hal güldürüyor
  • gereksiz.
  • Bu zamanda pek tutacağını sanmam ama hiç belli olmaz.
  • Eski bölümlerini izledim geçenlerde kendimden utandım eskiden bunlaramı gülüyodum diye
  • Eskisi gibi laf sokacaksa, taşı gediğine oturtacaksa yine izlerim. Ama siyasete atılmış bi kere. Bilmiyorum ne olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Eskisi gibi laf sokacaksa, taşı gediğine oturtacaksa yine izlerim. Ama siyasete atılmış bi kere. Bilmiyorum ne olur

+1
  • güzel olmaz
  • taşı gedıgıne koyacagını bu dönemde zannetmiyorum :(
  • Herşeyin cılkını çıkartıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cane®

Dönsede eskisi kadar güzel olmaz.

Çok fazla komedi programı çıktı çgh ile başa çıkamaz
  • sıktı artık. eskisi gibi izleneceğii sanmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yxhn

quote:

Orjinalden alıntı: Cane®

Dönsede eskisi kadar güzel olmaz.

Çok fazla komedi programı çıktı çgh ile başa çıkamaz

+1 oyuncuları fazla iyi değildi belli kişiler hariç ama tutmaz
  • küçükken ne çok izlerdim.

ey gidi günler ey...

ben de eskisi gibi olmayacağı kanaatindeyim.

tutmaz...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.