Şimdi Ara

Okulların kapanması dereceliyi oyunları etkiledimi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
2.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaş sınırlaması gelmeli mi acaba ? Fakar rito bunu istemez çünkü başka kimlerden para kazanıcak.
  • Seri winlerler silver1 serilere çıktım okullar kapandı silver1 6x puanım.Normal oyun bile farketti.
  • Ben deoyun kazanmaya başladım. Troller karşıda çıkıyor. Şans mı diyim ne diyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • west deyim kafat rahat. neyse tr hesabımla okullar açılınca oynarım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk StaR

Ben deoyun kazanmaya başladım. Troller karşıda çıkıyor. Şans mı diyim ne diyim.

Şansın zaten yetenekten daha önde olduğu bir oyun bence zaten...Sen ne kadar yetenekli olursan ol şampiyonluk serisinde oyuncu ol şansın yanında olmadıktan sonra sadece trollenirsin :D
  • qLhF Q kullanıcısına yanıt
    Sana şöyle söyliyeyim. Takımı kurduk oyuna girdik, bizim takımda Talon Mid'de ve ben Rengar Jungle'ım. Neyse herkese seçim ekranındayken açık açık yazdım. Beyler bakın, ben Rengar'ım. 6 olana kadar safe oynayın. Ölürseniz bana birşey derseniz ellerinizden öperim diye uyardım. Neyse oyun başladı, karşıdaki Luci'yle dalga geçtim. Luci ADC oynamaya küsecen, İki tane tek atıcak Assasin var, yandın sen tarzı dalga geçtim. 5 level oldum, Bot iki kill verdi, Top'ta Ryze bir kill verdi. Neyse 6 oldum. Mid'e gank gittim, Kill'i aldık ama Bot lane'den yine bir ses geldi. İkide iki. Neyse bizim ADC bana küfür etti, gelsene la şuraya felan filan diye. Gitmedim tabi, çünkü 3 kill verme ihtimalimiz çok yüksekti. Top'a çıkayım dedim, Ryze 3 kere ölmüş. Bir baktım Talon oyundan çıktı. Kaldık mı 4 kişi. Sonra başladı bizim takım, karşıya Jungle'ı yani beni kötülemeye. Hatta bir ara Draven şunu söyledi; " İfritlere ölen Jungle Luci'mi kesicek diye birşey söyledi ama mal herif tamamen sallıyordu. Zaten karşıdaki Luci " Eğer öyle birşey olsaydı, bizde katledildi yazısını görürdük dedi ve Draven rezil olmakla birlikte oyundan çıktı. Sonra gelin bitirin dedim, bitirdiler ve oyun 13. dakikada bitti. Kısaca sonuç; Ranked girme, Normal at. Zaten okullar açılınca sezon biticek. Eloboostçularda hak ettiği yere ilk on maç atınca gidicek. Ondan sonra Ranked'a devam.

• +17 wl +5 e düştü daha ne diyim ?
  • Seviye daha ne kadar düşebilir ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blok list in sınırı varmı öğrenmek üzereyim. :)
  • Herkes yeniliyorsa kim kazaniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kemâncı -- 26 Haziran 2014; 17:13:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her oyun geliyor resmen jungle pre felan diyorlar
  • Okulun kapanmasına 2 hafta kala 30 oldum ve okul kapanınca hesap plat 3 oldu (smurf) diyodum ki düzelmiş server araad sup alan oluyo falan acaba geçirsemmi westtekini okullar kapandıktan gördüğüm şey rezalet bayıcı-sıkıcı oyunlar kavga vs. hiç karşıyadamı gelmez anlamıyorum plat 2 den düştüm yine 3 e artık ranked oynamamaya karar verdim. Ne yazıkki serverimizin yaş ortalamasından dolayı bu bir gerçek. Geçmiş olsun ne diyim :( ....
  • Allahından bulsunlar ya ne diyim yine altın 5 serisinden düşürdüler saolasunlar üstelik bizim takım op iken bu kadar karaktersizler nasıl bir oyuna geliyor anlamıyorum ya adamların saygısı yok dk olmuş 17 ben feedliyorum alın diyor gidip feedliyor ortada bişi yokken şaka gibi lanet olsun bunların hepsine suç bende adam gibi oyun oynamaya çalışıyorum bende feedlicem o olacak en sonunda bırakıcam kim gelirse gelsin bronz 5'e düşmesine ölümüne feeder olacam o olacak gerçekten bıktım ya...
  • gümüş 1 den gümüş 4 e düştüm ard arda 10 oyun felan kaybettim
  • Güzel taktik
  • Kemâncı kullanıcısına yanıt
    Ben trdeki ergen kuzenim hesabına çöktüm oynıyamıyodu zaten silver 5 hesabı silver 1 yaptım

Not eloboost değildir kuzene brpnze hesap satın aldım 20liraya orda takılıyo artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoricoDH -- 26 Haziran 2014; 19:27:20 >
  • Şimdiki oyunumda adc nedir bilmeyen bir adc focusu supa yapıyor. Bd atmaya çalışan bir nasus inatla ha bire ölmesine rağmen bd yapmaya çalışıyor ve afk kalan bir katarina ile bir loss daha hesabıma eklemiş bulunmaktayım.
  • TR de 3 maç girişiminde bulundum hepsini dodge lamak zorunda kaldım aynı lane pickleyen support picklemeyen ya da sövenler yüzünden. Hiç maç atamadım ya biri çıktı ya da ben çıktım. EUW da lapırs lapırs lp kasıyorum
  • Gold4 den plat1 e çıktım. Karşıma low gelip duruyor. Free win.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.