Şimdi Ara

Okulların kapanması dereceliyi oyunları etkiledimi ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
1
Favori
2.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün bir kişi mid pref dedi bir kisi adc pref dedi mainim adc oldugu halde lpicke biraktim cait karsisina dreyvin aldi midde teemo aldi akalinin karsisina. Mide ahri alan arkadas soloya gidip panteon tutmaya calisti.garip bir oyunmus ya :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afklar aşırı derecede arttı trolleyenler oyunun başından itibaren olmuyanlar.
    Ya sonuç orta da benim için de açıkcası sinirli biriyim flame yapıyorum az çok belki de onun etkisi de vardır.
    Soonuç : Altın serisinden gümüş 4 düştüm.
  • 1598 elom şuan 1500 de skorum +58 di şuan -7 onuda anca topaladım -36 ya düşmüştü gold 3 e çıkıyorum seerisindeydim okullar kapandı 3 gün sonra gold 5 düştüm tekrar 4 e çıktım şimdi birdaha düştüm 0 lp maç atamya korkuyorum :(
  • %100 etkiledi altın 1deyim elom gayet düzgün wl +20lerdeydi şimdi düşmeye başladı adc teemolar gelmeye başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

Blok list in sınırı varmı öğrenmek üzereyim. :)

Blokladigin adamlar oyununa geliyor bir sure sonra. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eLnino -- 26 Haziran 2014; 21:29:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapiDeath

quote:

Orijinalden alıntı: By_DoMiNo

Blok list in sınırı varmı öğrenmek üzereyim. :)

Blokladigin adamlar oyununa geliyor bir sure sonra. :(

Ben onun için bloklamiyorum zaten. Yazdıklarını görmemek için blok luyorum.

• S2den S4 e düştüm. Her maç afk var özellikle geceleri. Son son bi maç kazanıcaz derken maçı taşıyan ben eğlencem feedliyorum diyip sattı maçı. Az önce yine chatte ben feedlemek için geldim zaa yazdı biri feedledi. 1-2 aydır lol oynuyorum ve sanırım lig atlamaya çalışmak çok saçma. En üst ligden para ile hesap alıp oynamak gerekiyor. Çünkü normal geçen maç oranı %5 %6. Ya afk var ya feeder ya smurf kullanan ya da account boostlayan.
  • Girdiğim maçlarda oyuncular ortalama olarak Gold 2 - Plat 5 aralığında oluyor ve 4 maçın 3'ü mücadeleli eğlenceli maçlar oluyor, o diğer birinde ya karşıya ya bize çok kötü bir adam geliyor ama olur o kadar, okul zamanı trollü feederına falan çok daha sık rastlıyordum ben
  • By_DoMiNo kullanıcısına yanıt
    Suan 25 levelim. Block listemde 982 kişi var. Bir bir saydım hepsini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tethark

Girdiğim maçlarda oyuncular ortalama olarak Gold 2 - Plat 5 aralığında oluyor ve 4 maçın 3'ü mücadeleli eğlenceli maçlar oluyor, o diğer birinde ya karşıya ya bize çok kötü bir adam geliyor ama olur o kadar, okul zamanı trollü feederına falan çok daha sık rastlıyordum ben

+1 bende aynı durumdayım. Okulların kapanması bana yaradı heralde

• Hemde nasıl

platin 2 serilerdeydim okulların son haftasında ne olduysa :D artık seri bi düşüşe baaşladım +30 wl +6ya düştü şu an plat 5 0 lpdeyim :) Gençlerimiz saolsun rage flame en üst seviyede artık.Adam kendini taşıttırmamak için elinden geleni yapıyor
  • Her oyun afk feede falan var. Şansıma genellikle karşıya geldi. Ama oyun tadı kalmadı

• Şuan takımıma challenger adam geldi hesabı kasıyormuş beyefendi. Karşı takımdada adam 0 lp'de ligden düşecekmiş düşürdüler. Bende free win gibi birşey almış oldum ama açıkçası mutlu olmadım pek. Okullar kapanmadan önce en azından kendi seviyemdeki oyuncularla oynuyordum zevk alabiliyordum şuan adamlar daha focusu kime yapıcağını bile bilemiyor 3 oyunumdada önden gelip genelde adamların oyunu kasti sattıkları için maçları kaybettim bilmiyorum buna bir çözüm bulmaları aslında şart. Ama para kapısı kapanacağını bildiği için önlem alacaklarını zannetmiyorum.
  • Zamanında 25 lose streak yaptığımı hatırlıyorum.

edit : 23'dü sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Narzhul- -- 26 Haziran 2014; 22:46:21 >
  • -Narzhul- kullanıcısına yanıt
    Peki sebep olarak ne düşündün :D :D ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkshadow07

Gece 2.30 da dereceli girip adc diyip teemo alan arkadaşı bulun bana... bu yaz küme yükseltebilecegime inancım sıfır.

Teemo adc degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

Peki sebep olarak ne düşündün :D :D ?

Şanssızlık kanka ne olacak. Kaybettikçe sinirlendim, sinirlendikçe kaybettim. Öyle öyle zincirleme bi reaksiyon oluştu. Çok iyi oynadım, takım yüzünden kaybettim diyecek değilim. Bok gibi oynamışımdır illa ki
  • Bu kadar kişi lose aldıysa,winleri kim alıyor?

• bro öyle tipler geldiğinde zorlama çık oyundan dizi falan izle

d3-p5 bi süre sonra başlarım böyle işe beni taşısınlar bakalım rahat rahat takılırım ben diyorsun. kimse taşımıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çevreci Fotoğraf Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: Darkshadow07

Gece 2.30 da dereceli girip adc diyip teemo alan arkadaşı bulun bana... bu yaz küme yükseltebilecegime inancım sıfır.

Teemo adc degil mi ?

Adc mi sence?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.