Şimdi Ara

Okulların kapanması dereceliyi oyunları etkiledimi ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
2.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence hiçbir etkisi olmadı, aksine daha da yaradı. Ligim gold II, master yi oynayarak oyun kazanıyorum. Türkiye sunucusunun doğası gereği küfürler her zaman olur. Bu Türklerin yapısında var maalesef. Evinde edemediği küfürün on katını oyunda tanımadığı insanlara ediyor. Bu yüzden, okulların kapanmasının etkileyeceği tek şey oyuncu sayısı artışı olabilir. Fakat bence bu olumlu bir etki. Oyunlara arada bir yapıcı adamlarda geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero Degrees

Sana şöyle söyliyeyim. Takımı kurduk oyuna girdik, bizim takımda Talon Mid'de ve ben Rengar Jungle'ım. Neyse herkese seçim ekranındayken açık açık yazdım. Beyler bakın, ben Rengar'ım. 6 olana kadar safe oynayın. Ölürseniz bana birşey derseniz ellerinizden öperim diye uyardım. Neyse oyun başladı, karşıdaki Luci'yle dalga geçtim. Luci ADC oynamaya küsecen, İki tane tek atıcak Assasin var, yandın sen tarzı dalga geçtim. 5 level oldum, Bot iki kill verdi, Top'ta Ryze bir kill verdi. Neyse 6 oldum. Mid'e gank gittim, Kill'i aldık ama Bot lane'den yine bir ses geldi. İkide iki. Neyse bizim ADC bana küfür etti, gelsene la şuraya felan filan diye. Gitmedim tabi, çünkü 3 kill verme ihtimalimiz çok yüksekti. Top'a çıkayım dedim, Ryze 3 kere ölmüş. Bir baktım Talon oyundan çıktı. Kaldık mı 4 kişi. Sonra başladı bizim takım, karşıya Jungle'ı yani beni kötülemeye. Hatta bir ara Draven şunu söyledi; " İfritlere ölen Jungle Luci'mi kesicek diye birşey söyledi ama mal herif tamamen sallıyordu. Zaten karşıdaki Luci " Eğer öyle birşey olsaydı, bizde katledildi yazısını görürdük dedi ve Draven rezil olmakla birlikte oyundan çıktı. Sonra gelin bitirin dedim, bitirdiler ve oyun 13. dakikada bitti. Kısaca sonuç; Ranked girme, Normal at. Zaten okullar açılınca sezon biticek. Eloboostçularda hak ettiği yere ilk on maç atınca gidicek. Ondan sonra Ranked'a devam.

Hocam jung rengar riskli ya Top lane'de kesinlikle daha iyi performans alırsın rengar ile.

• aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mayhayss

Okullar kapanmadan çok seri bi şekilde kasılıyordum biraz daha seviyeli oyunlar oluyordu.Okullar kapandı bende gold 1 de kapana kısıldım izin vermiyorlar çıkmama

aynen dostum gold 3 te ben 3 kere seriye girdim g4 düştüm sonra tekar g3 çıktım şimdi gene g4 üm afk geliyor plat - silver giren duo lar feedliyor :(
  • Etkiledi hocam ya :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkshadow07

quote:

Orijinalden alıntı: Çevreci Fotoğraf Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: Darkshadow07

Gece 2.30 da dereceli girip adc diyip teemo alan arkadaşı bulun bana... bu yaz küme yükseltebilecegime inancım sıfır.

Teemo adc degil mi ?

Adc mi sence?

adc değil miydi o?
  • Hiçbir fark yok

• West'deyim.Son zamanlarda azdı kudurdu.W/L +13'ten, -6'ya kadar düştü.Net 19 defeat var yani.Mmr bitti resmen,Gold'a demir attım,minimum rahat plat olurum bu sezon diyordum.Hani tek başına taşıyayım dersin en azından,mümkündür de şöyle mümkündür,ya bırak feedleme,gerekirse afk kal feedleme.2-23 giden bot laneler,1-13 giden junglelar,2-11 giden midler doldu taştı her oyunda.İnatla,ölümüne feedliyorlar veya afk kalıyorlar.
  • Geçenlerde full lose idi 1 hafta ban yedim üzerine internet kesintisi falan oluyor diye girmiyordum şu an formumdayım gece oynuyorum 1 gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolTigerJoo

Gold4 den plat1 e çıktım. Karşıma low gelip duruyor. Free win.

bronza düşmeye çalışmıyor muydun sen ya ?
  • Hem de nasil plat 2 de cakili kaldim

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

quote:

Orijinalden alıntı: CoolTigerJoo

Gold4 den plat1 e çıktım. Karşıma low gelip duruyor. Free win.

bronza düşmeye çalışmıyor muydun sen ya ?

baktım olmuyor yükseleyim dedim
  • Etkiledi hem de nasıl. W/L +15ti Altın 3 29 puandım 2 oyun kazandım 10 oyun kaybettim Altın 2 75 puana düştüm. Sanırım gizli elo yüksekti benim uzunca bi süre Altın 3 0 puan kaldım en son yenildiğimde düştüm bi daha da girmedim oyuna. Ciddi anlamda saçmalık dolu. 2 çift premade gelip ikisi de bot pre mi ister dersin, plat adama "xin abi biraz geri dur alıyoruz maçı zaten safe oyna gelicem" dedim diye salak ilan edilmem ve adamın oyundan çıkması mı dersiniz. Alayı eloboost bunların ve beş para etmez TR'deki altın-plat-elmas ligleri.
  • Top Lane'de uzun zamandır oynamıyorum. O yüzden unuttum gibi o koridoru. Ne zaman alsam zorlanıyorum. Rengar'ı sevdiğim için oynamak istiyorum. Sadece Jungle kolay geldiği için oynuyorum ama işte takım mal olunca oyun genelde hep gidiyor. Neredesin Rengar gelsene diyorlar
  • İşin enteresan tarafı okulların kapanmasıyla feederlerın hep forumdakilerle aynı takıma düşmesi. bu oyunu kim kazanıyor o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

İşin enteresan tarafı okulların kapanmasıyla feederlerın hep forumdakilerle aynı takıma düşmesi. bu oyunu kim kazanıyor o zaman

Forumdada kazanan arkadaşlar var hocam. Bu arada mümkün olduğunca tek girmemeye çalışın gerçekten aşırı derecede türediler. Dün geceki 4 oyunumun 3'ü afk vardı. Bugün 2 oyunumda ilk oyunum karşı takım troll 2.oyunumda mid kavgası oldu feederlar geldi bakalım ne olacak bu gidiş böyle...

• Etkiler adam kata sup yapcam dedi zorla mide attık direk araya girip u atıp ölüyodu ona rağmen kazanacaktık benim dalgınlığım yüzünden kaybettik tf BOZGUUUUN

• quote:

Orijinalden alıntı: qLhF

quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

İşin enteresan tarafı okulların kapanmasıyla feederlerın hep forumdakilerle aynı takıma düşmesi. bu oyunu kim kazanıyor o zaman

Forumdada kazanan arkadaşlar var hocam. Bu arada mümkün olduğunca tek girmemeye çalışın gerçekten aşırı derecede türediler. Dün geceki 4 oyunumun 3'ü afk vardı. Bugün 2 oyunumda ilk oyunum karşı takım troll 2.oyunumda mid kavgası oldu feederlar geldi bakalım ne olacak bu gidiş böyle...

Yandık desenize askerim, askerden dönünce çok hevesle pc başına geçicem ve system error.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus_4151

quote:

Orijinalden alıntı: Mayhayss

Okullar kapanmadan çok seri bi şekilde kasılıyordum biraz daha seviyeli oyunlar oluyordu.Okullar kapandı bende gold 1 de kapana kısıldım izin vermiyorlar çıkmama

aynen dostum gold 3 te ben 3 kere seriye girdim g4 düştüm sonra tekar g3 çıktım şimdi gene g4 üm afk geliyor plat - silver giren duo lar feedliyor :(

Aynen tam bir sıkıntı gece de aynı durum ne yapalım yani yaz ayında hiç oyuna girmeyelimmi

• Abi biraz öncede mid akali alacam salın taşıcam dedi 2 oyunda ortlamam 21 kill dedi. Saldık meğersem adam 21 kill dediği ölüm sayısıymış maçı sattı gitti :D :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.