Şimdi Ara

Okuldaki bilgi yarışmasına katıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar.Okullarda genel olarak bilgi yarışması yapılıyor. sınıfta 2 kişi seçtiler.3.cüsü seçilirken tarih için biri lazım dedi.Sonra arkadaşlar adımı verdiler.Ben istemedim ama söyleyemedim.Şimdi 500 e yakın lise-4 yani 12.sınıf(öss) ile bilgi yarışması düzenlenecek.Benim korkum tarih ile ilgili sorularda heyecanlanıp yapamamak yada unutmak..
    Ayrıca nasıl sorular sorurlar,ne gibi sorular tam bilemiyorum.Nasıl çalışmam gerkiyor?

hepinizden psikolojik ve deneyimsel olarak desteklerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 14 Nisan 2009; 18:48:11 >

• arkadaşlar ayrıca haftaya pazartesi başlıyor
  • Bir kelime Bir işlem.
  • dostum geçen sene bende katılmıştım birinci olmuştuk..

hertürlü şeyden soruyorlar.
    spor
    tarih
    matematik
    fizik
    coğrafya. hiç zorlama kendini sonuçta bir bilgi yarışması. başarılar şimdiden
  • Roma yı kim yaktı
  • evet ama şimdi cevaplayamazsam yada unutursam korkusu çok kötü.O kadar kişinin önündesin öğretmenlerin önünde ve yapamazsan arkadaşlarda çok laf atacak v.s :( çok stres ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackanka

Roma yı kim yaktı

Hz.Şaban

Not:Yanlış anlaşılmasın
  • ha ayrıca
    istanbulu kim fethetti denilirse kenan komutan de bu şaşırtmacalı sorudur

http://www.youtube.com/watch?v=TRZConqlUUg

romayı neron yakmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultio -- 14 Nisan 2009; 19:01:25 >

• Bende bir kere katılmıştım temsilen tabi o zaman yaşım küçük olduğu için insanların ne düşüneceği pek umrumda değildi hiç heyecan yoktu , o kadar insanın arasında bilgi olarak ben seçildiğim için gurur duyuyordum kendimle sende öyle olmalısın ama insanın o kadar kişinin arasında rezil olacam korkusuda olur illa ki ama heyecandan unutmak söz konusu olamaz hele ki garanti bildiğin bir soru olduğunda yerinde duramazsın yaz yaz yaz bağrışmalar heyecanlar tatman lazım. Biz 4. olduk pek iyi bi derece değildi umarım siz başarılı olursunuz. Dikkat etmen gereken tek şey cevapları siz yazdığınız için pek uzun cevaplı sorular gelmiyor tanım verip cevabını istiyorlar mesela. Başarılar.
  • Hangi liseye gidiyorsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erhan

Bende bir kere katılmıştım temsilen tabi o zaman yaşım küçük olduğu için insanların ne düşüneceği pek umrumda değildi hiç heyecan yoktu , o kadar insanın arasında bilgi olarak ben seçildiğim için gurur duyuyordum kendimle sende öyle olmalısın ama insanın o kadar kişinin arasında rezil olacam korkusuda olur illa ki ama heyecandan unutmak söz konusu olamaz hele ki garanti bildiğin bir soru olduğunda yerinde duramazsın yaz yaz yaz bağrışmalar heyecanlar tatman lazım. Biz 4. olduk pek iyi bi derece değildi umarım siz başarılı olursunuz. Dikkat etmen gereken tek şey cevapları siz yazdığınız için pek uzun cevaplı sorular gelmiyor tanım verip cevabını istiyorlar mesela. Başarılar.

aynen abi teşekkür ederim :)

BakırKöy lisesi

• bende katılmıştım bizim grub sonuncu olmuştu birde rezil olmuştuk bi soru yüzünden soru aynen şöle
    Kanatları var yüzübilen ama uçamayan bir hayvan cvp ı penguen olcakmış bizim bi arkadaş ördek yazmıştı 2 ay dalga geçtiler ama güzel günlerdi
  • bizim de izmir'de ege tv düzenlediği bilgi yarışması var.biz de ilçeden çıktık ama zar zor çıktı bir özel okul çıktı bizi türkçe matematikte 4 soru farkla yeniliyoduk allahtan genel kültürümüz iyiydi.1 soru farkla yendik ilçeden çıktıktan sonra tv ye çıktık kazandık bence bildiğinle çık çünkü adı üsütnde bilgi yarışması bütün birikiminle olur 1-2 günlük çalışmayla değil 1.sınavda heyecanlanabilirsin fakat 2.sınde heyecanlanmıon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.