Şimdi Ara

Okula Yemeğini Evden Getirenler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün dershaneye birisi muz getirmiş :D Birisi atlamış çantaya :D sonrada çantanın içini görmeniz lazım.Hem kokuyo hemde sapsarı bir değiişik kıvamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Wade

Hiç uğraşamam valla.

Üniversiteye sefertası ile gelenler bile oluyor hemde Özel üniversite

Herkes orada kendi parası ile okumuyor olabilir. Burslu okuyan öğrencilerin de olduğunu unutma. Özel üniversitede bir bardak çaya bile abes ücretler istendiği için evden getirilmesinde hiçbir sakınca göremiyorum.

Aksine evinden yemek getiren öğrencilere senin gibi gülmek() de hiç hoş değil.

Daha yazardım da neyse, yaşın küçük.

• quote:

Hiç uğraşamam valla.

Hayat bir sana güzel zaten.
  • Lise zamanımda evden götürmediğim için pişmanım. Tost + cola ya 4 5tk bayılmaktan imanımız gevremişti. Ha sefer tası götürüyor diye kücümseyen insan sen kantine para bayılıpta cokmu marjınal gozuktugunu sanıyorsun.
  • Kuru kayısı ve elma götürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: GODIVA

quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

Evimle okulun duvarları bitişik , her gün eve gidiyordum yemeğe , bir gün müdür gördü izin vermiyor o günden beri , ben de mecburen okuldan alıyorum yemek.

ne hain müdürmüş o.

Kapıdaki görevli idare ediyodu çıkıp geliyodum tam bigün oh mis gibi yiyecem derken yakaladı kaldık öyle.

• yahu ne günlerdi sınıf 30 kişiydi evden getirenler genelde 10 kişiydi öğlen herkez çıkar biz ekmeklerimizi meyve sularımızı içerdik bazen getirmeyen olurdu herkezden otlanır bizden daha çok doyardı bu ekmek getirmeyen herif

he bu arada utanıyorum vs falan diyenler neyden utanıcaksınki ? akıllı düşünün biraz
  • Kantine 3TL vereceğime evden getiriyorum :)
  • bir arkadas hamsi getirmisti sinifi les gibi kokuttu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kymelria

quote:

Hiç uğraşamam valla.

Herkes orada kendi parası ile okumuyor olabilir. Burslu okuyan öğrencilerin de olduğunu unutma. Özel üniversitede bir bardak çaya bile abes ücretler istendiği için evden getirilmesinde hiçbir sakınca göremiyorum.

Aksine evinden yemek getiren öğrencilere senin gibi gülmek() de hiç hoş değil.

Daha yazardım da neyse, yaşın küçük.

Ben de kapsamlı burslu okuyorum

• İlkokulda bir tane eleman, Sınıfa pastırma, kuru fasulye, lahmacun, pet şişede süt . Filan getiriyordu, Bu adamın yanında sizin getirdiğiniz ekmekler, meyve suları filan normal yani.

Ne günlerdi be. Sınıfı leş gibi kokutuyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qu4k3r

bir arkadas hamsi getirmisti sinifi les gibi kokuttu

• Lise 1 deyken okulda toprak bi top sahası vardı.Onun arka tarafı çimlikti.Öğle aralarında giderdik oraya otururduk,en az 15 kişi.Bi de mileltten utanırdık bi arkadaşın çantasına doldurup götürürdük,öyle yerdik ne günlerdi beeSonradan milletin biti kanlandı heralde,diğer senelerde hep kantine gitmeye başladılar.Baktımb ende para yok,ben de ne evden götürebildim,ne ordan alabildim.Akşama kadar aç bekliyoduk okulda
  • lisedeyken hergün 2li ekmek arası çokokrem götürürdüm okulayanına da bi litrelik kola şişesinde su.ekemeg, ören herkesde aynı acıyan bakışlar vardı.sonuçta 1.81 boy ve 92 kiloluk bi adam oldum
  • İlkokuldayken götürüyordum evden annem çalıştığı için hep sosisli makarna koyardı. O makarna da soğuyunca boğazımdan geçmezdi hep tıkanırdım ne günlerdi be
  • quote:

Hiç uğraşamam valla.

aga be baba parasıyla kantine bi dünya para bayıp sora da sefer tası götürenlere küçük gözüyle bakcagıma alırım sefer tasımıpaşa paşa yerim valla.ha bu arada ben devlet üniversitesinde okuyorum.iü de yemekler meşhur oldugu üzere 50ykr.yoksa gercekten sefer tası olmasa bile ekmek arası falan götürürdüm okula

• Ben de geçen seneden beri götürüyorum, bizim grubun hepsi evden getirir zaten. Tek kötü yanı aç gibi saldırıyorlar, heba olmasını istemiyorsan onlara da vereceksin birer parça.
  • Kantinler cidden ateş pahası. Günde 5 tane tost yiyorum okul 8.30 dan 5.15 e kadar tosttu kolaydı vs vs derken 7-8 lirayı buluyorum günde.
  • Bu konu Tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amele mühendis

quote:

Hiç uğraşamam valla.

aga be baba parasıyla kantine bi dünya para bayıp sora da sefer tası götürenlere küçük gözüyle bakcagıma alırım sefer tasımıpaşa paşa yerim valla.ha bu arada ben devlet üniversitesinde okuyorum.iü de yemekler meşhur oldugu üzere 50ykr.yoksa gercekten sefer tası olmasa bile ekmek arası falan götürürdüm okula

Ona tamam da adam bir çıkarıyor kemalpaşalar pastırma kavurma bune ya

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.