Şimdi Ara

OkuL Çıkışı Beraber Gittiğimiz Kızdan Whatsapp numarasını zar zor aldım ? Şimdi ne yapmam lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öğle arasında sınıfa yeni gelen kız ile birlikte evlerimizin istikameti aynı yönde olduğundan dolayı beraber yürüdük ve sınıfla ilgili sohbet ettik daha sonra kıza dedim ki Whatsapp kullanıyor musun dedim kız da evet kullanıyorum dedi sonra bende iyi dedim. Kızla yürüdük facebook kullanıyor musun dedim sonra yok dondurdum dedi ve biraz daha yürüdük en sonunda whatsapp ekleyebilir miyim herhangi bir sakınca var mı dedim yok yok dedi ekle dedi numarasını verdi. Arkadaşlar kızla sadece 2-3 kez konuşmuşluğumuz var o da sıradan okul muhabbeti Sizce kız anlamış mıdır benim ondan hoşlandığımı? Kız önce whatsapp'ı vermeyecek gibi hissettim fakat sonra verdi numarasını ekledim :D Çok şey oldum la garip oldum işte.

• Whatsapp numarası nedir ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arvelo

Whatsapp numarası nedir ya?

Whatsapp için telefon numarası yani.
  • Açıl kıza, seni istiyor olabilir. Bu durumları fazla abartmayın fazla şımarıyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amorcalient -- 5 Mayıs 2014; 12:48:01 >
  • em onu
  • Bence ayıp olmasın dıye vermış yüzüne karşı yok ekleyemezsin diyecek hali yok,biraz sana karşı davranışlarını tart kızın numarasını istediğinde istekli miydi yoksa hafif somurtkan bi suratla mı verdi numarasını? Bence istekli olsa sen whatsapp kullanıyor musun dıye sordugunda onun da sana sorması gerekirdi sen de ondan sonra numarasını isticektin .Yazma kıza bişey şimdi fazla da yapış yapış olma kıza hafif bi hoşlantısı varsa da soğur.Okulda biraz sohbet edin duruma göre yazarsın whatsapp tan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olm neden vermesin arkadaş degilmisiniz sonuçta niye bu kadar abartiyorsunuz

• konu başlığını bi tarafa bırakalım önce whatsapi sorup istemeyip facebooku sorman tam bi kaos olmuş

kendine güven kardeşim. biraz olsun kendini iyi buluyorsan kıza tam tersi ilgini belli et. ama yalvarma mahiyetinde değil tabi ki

• Kesin verecek qnq (msn'sini)

• olm ya qnq çoq amatörsünüz , eve giderken direkq tel nosunu isticeqtin ne qereq var o qadar ciddiyete , sonrasında 2 gün sonra falan muhabbet aç ordan devamı geliyor zaten qnq hadi bakalım sincap
  • Başlıkta 'okul' kelimesininin ilk harfini anlarimda, L niye büyük? apaci misin sen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen kendi kendine gelin güvey olmuşsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk.

Olm neden vermesin arkadaş degilmisiniz sonuçta niye bu kadar abartiyorsunuz

Yokluk

• quote:

Orijinalden alıntı: American Psycho

Bence ayıp olmasın dıye vermış yüzüne karşı yok ekleyemezsin diyecek hali yok,biraz sana karşı davranışlarını tart kızın numarasını istediğinde istekli miydi yoksa hafif somurtkan bi suratla mı verdi numarasını? Bence istekli olsa sen whatsapp kullanıyor musun dıye sordugunda onun da sana sorması gerekirdi sen de ondan sonra numarasını isticektin .Yazma kıza bişey şimdi fazla da yapış yapış olma kıza hafif bi hoşlantısı varsa da soğur.Okulda biraz sohbet edin duruma göre yazarsın whatsapp tan.

Hafif de değil yüz ifadesi değişti numarasını isteyince .YA HOCAM VALLA KIZA SORDUM WHATSAPP KULLANIYOR MUSUN EVET DEDİ fakat numarasını verme gibi bir düşüncesi yoktu sanırım epey yürüdük ben dedim numaranı ekleyebilir miyim diye o da kıramadı verdi . öğleden sonraysa bugün okulda tek bir kelime bile konuşmadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netada -- 5 Mayıs 2014; 17:01:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: netada

quote:

Orijinalden alıntı: American Psycho

Bence ayıp olmasın dıye vermış yüzüne karşı yok ekleyemezsin diyecek hali yok,biraz sana karşı davranışlarını tart kızın numarasını istediğinde istekli miydi yoksa hafif somurtkan bi suratla mı verdi numarasını? Bence istekli olsa sen whatsapp kullanıyor musun dıye sordugunda onun da sana sorması gerekirdi sen de ondan sonra numarasını isticektin .Yazma kıza bişey şimdi fazla da yapış yapış olma kıza hafif bi hoşlantısı varsa da soğur.Okulda biraz sohbet edin duruma göre yazarsın whatsapp tan.

Hafif de değil yüz ifadesi değişti numarasını isteyince .YA HOCAM VALLA KIZA SORDUM WHATSAPP KULLANIYOR MUSUN EVET DEDİ fakat numarasını verme gibi bir düşüncesi yoktu sanırım epey yürüdük ben dedim numaranı ekleyebilir miyim diye o da kıramadı verdi . öğleden sonraysa bugün okulda tek bir kelime bile konuşmadık

Dostum çok heveslendirme kendini , bugün konuşma ama yarın felan 1-2 laf atıp sohbet açmaya çalış baktın kız baya isteksiz sohbet ediyor senle(anlarsın mimiklerinden hareketlerinden) yolun en başında boşver gitsin başka kızlara yönel.Sonra forumda konu açarsın kız böyle yaptı çok üzgünüm dh diye.Bi de sana tavsiye çok güzel kız arama seni eğlendiren , moralini düzelten , güldüren az biraz beğendiğin kızlara yönel emin ol bu tarz kızlar seni daha çok mutlu eder , yani seni seven kızlarla takıl.

• okulun son harfi neden büyük ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

okulun son harfi neden büyük ?

Kıza yaklaşamıyorum çok utanıyorum. Ne deyim hocam kıza kızla aynı sınıftayız çok zor oluyor muhabbet etmesi zaten. Söylediklerini aynen uygulayım ver 3-5 taktik de valla çok iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: netada

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

okulun son harfi neden büyük ?

Kıza yaklaşamıyorum çok utanıyorum. Ne deyim hocam kıza kızla aynı sınıftayız çok zor oluyor muhabbet etmesi zaten. Söylediklerini aynen uygulayım ver 3-5 taktik de valla çok iyi olur

bir şey demedim başlıktaki okulun l harfi neden büyük onu sordum
  • numarayı ver birşey deneyeceğim
  • Em onu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.