Şimdi Ara

oksimetre ölçüm cihazı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
27.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bendede note 7 fe var ölçüyordum arada bu bilgi iyi oldu :)
  • annemin kronik rahatsızlıkları olduğu için hafifden kalbide var 2019 gibi 75 tl iyisini almış tım şu an aynı cihaz 300 tl verilmez o para
    kanınızdaki oksijen oranınızı nabzınızı güzel şekilde gösteriyor hatta nefesinizi tutun düşmeye başlıyor
    https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/choicemmed-c9223-parmak-tipi-pulse-oksimetre-4-yonlu-oled-ekran-bip-sesli-nabiz-sinyali_pdp_530121994

gayet memnunuz..
    edit: telefondakilere güvenmeyin düzgün gostermiyormuş acil doktoru oyle soyledi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 30 Haziran 2020; 18:59:18 >

• Benim kanımdaki oksijen seviyesi düşük. Artırmak için neler yapmam gerek? Koşu veya yürüyüş iyi gelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Benim kanımdaki oksijen seviyesi düşük. Artırmak için neler yapmam gerek? Koşu veya yürüyüş iyi gelir mi?
    Nerden biliyorsunuz hocam ölçüm yaptınız mı?Eğer öyle bir durum varsa doktora gitmeniz en doğrusu olacaktır,
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Benim kanımdaki oksijen seviyesi düşük. Artırmak için neler yapmam gerek? Koşu veya yürüyüş iyi gelir mi?
    Bence de bir doktora gözükseniz iyi olur hocam sağlık bu şakaya gelmez.

Ama yine de bir kere ölçtüm bu çıktı hemen gideyim yapmayın günde ölçebiliyorsanız 2-3 kez ölçün yine düşük çıkmaya devam ediyorsa bir gözükün bence.
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir evde pinekliyorum hareketsizlikten kaynaklı bence. Oksijen azlığından emindim Ekim 2019'da saç ektirecektim benden kan alındı ve oksijen seviyesi düşündüğüm gibi düşük çıkmıştı. Ama dediğim gibi uzun süredir farkındayım. Normalde deniz kenarında yaşıyorduk şimdi biraz daha yüksek rakımlı bir yerde yaşıyorum 7 yıldır. Bir ara kömür taşırken bayılacak gibi oldum gözüm kararmıştı yere yığıldım annem babam da yanımda ama hiçbir şey yapamadılar. Neyse bu olaydan birkaç hafta sonra gezmeye gitmiştim Datça'ya , şişme kanomla 2 günde 60 km kürek çektim yorgunluk vs hiçbir şey yok. Yaşadığım yerden kaynaklandığını düşünüyorum, benim acilen deniz kenarında bir yerde yaşamam lazım yine eskiden olduğu gibi. Koşu yapmaya çalıştım tıkanıyorum yaş 35.
  • https://www.hepsiburada.com/glife-yk-81a-parmak-tipi-pulse-oksimetre-p-HBV00000T5EM8?magaza=V%C4%B0PSA%C4%9ELIK

Bunu aldım arkadaşlar bakalım nasıl çıkacak. Kampanya falan bana 100 Tl ye geldi. 300 e satan da var piyasada.

oksimetre ölçüm cihazı

Yonker Fingertip Pulse Oximeter YK-81A
    Display:

Type: OLED display

Parameters: SpO2,PR, waveform, Pulse bar

Features:

Color:Black,Green,Blue,Pink

OLED display,show the six different display mode

Low-power consumption,continuously work for more than six hours with two AAA batteries

Low voltage indicator

In the absence of signals,the product will be in after 8 seconds to enter atandby state

Small in volume,light in weight,and convenient to carry

Instrument has 5s automatic signal detection function,when you insert finger,timely will automatically start;Automatic startup function instrument(applicable to Automatic startup function instrument)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 30 Haziran 2020; 23:23:11 >

• Konudaki tüm mesajları okumadım ama millet hastalık hastası olma yolunda ilerliyor. Sakin olmakta fayda var dostlar.
  • emurat E kullanıcısına yanıt
    hocam hepsi iş görür bunlar basit cihazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

hocam hepsi iş görür bunlar basit cihazlar.
    Sağol hocam yorumların için. Demek ki çok para vermeye gerek yok. Bunu seçmemdeki asıl amaç ekranın OLED olmasıydı. Okunaklı olur ve az enerji harcar diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

Sağol hocam yorumların için. Demek ki çok para vermeye gerek yok. Bunu seçmemdeki asıl amaç ekranın OLED olmasıydı. Okunaklı olur ve az enerji harcar diye.

Alıntıları Göster

Hocam cihazdan memnun musunuz?

• Parmak tipi için:

1. Masimo mightySat

2. İnnovo deluxe Fingertip

3. Apple Watch (olabilir)

4. Galena (Kötünün iyisi)

• ĞP Ğ kullanıcısına yanıt

iyide hocam bu ilk 2 sıradaki ürünleri Türkiye de satan var mı? ben bulamadım...

• Kaliteli bir marka model alıp kullanan ve memnun kalan arkadaşlar marka model konusunda yardımcı olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.