DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
OKAN ÜNİVERSİTESİ YGS DENEMESİ [SONUÇLAR AÇIKLANDI]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
63
Cevap
5
Favori
13.232
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> OKAN ÜNİVERSİTESİ YGS DENEMESİ [SONUÇLAR AÇIKLANDI]
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      20570 Mesaj
      18 Şubat 2013 20:49:12
      Girmeyen kalmamıştır sanırım artık tartışabiliriz soruları. nasıl netleriniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ank_yer_6 -- 2 Mart 2013; 0:48:13 >

• Teğmen
      144 Mesaj
      18 Şubat 2013 20:49:44
      yarın 4.30da giriyoruz

• Yarbay
      20570 Mesaj
      18 Şubat 2013 20:59:48
      Yapma ya çok yayılmış bu sınav. O zaman kimse soru vs paylaşmasın arkadaşlar

• Yarbay
      20570 Mesaj
      18 Şubat 2013 21:04:17
      Arkadaşlar bi cevap anahtarı aldık ama bence dindeki bir soru yanlış. Sınava girip cevap anahtarı olan bir pm atabilir mi bi soruyu soracağım.

• Yarbay
      2198 Mesaj
      18 Şubat 2013 21:09:55
      Benim fenim çok kötüydü.Saçma sorular vardı bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Endüstri Mühendisliği
    • Teğmen
      165 Mesaj
      18 Şubat 2013 21:29:57
      A kitapçığında, Türkçe'de 3. soruda sorun var. Bir de sosyal bilimler 13. soruda Devletçilik şıkkının karşısındaki açıklamada "okur-yazar birey bırakmamak" denmiş. "okur yazar olmayan bırakmamak" olmalıydı o kök. O da sorunlu bi soru.

• Yarbay
      20570 Mesaj
      18 Şubat 2013 21:34:40
      quote:

Orijinalden alıntı: demiralatalay

A kitapçığında, Türkçe'de 3. soruda sorun var. Bir de sosyal bilimler 13. soruda Devletçilik şıkkının karşısındaki açıklamada "okur-yazar birey bırakmamak" denmiş. "okur yazar olmayan bırakmamak" olmalıydı o kök. O da sorunlu bi soru.

Türkçede ben de arada kaldım ama cevap doğru bence. Soruda verilen ifadeyle parantez içindeki tam zıttı birbirninin. Sosyal sorusunda katılıyorum orada yanlışlık var. Ama B daha yanlış diye onu işaretledim orada hata olmuştur diye düşündüm

• Yüzbaşı
      485 Mesaj
      18 Şubat 2013 21:41:51

quote:

O iki sorum da yanlış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      41 Mesaj
      18 Şubat 2013 21:44:48
      quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

Alıntıları Göster

O iki sorum da yanlış

Nasıl geçti senin

• Yüzbaşı
      485 Mesaj
      18 Şubat 2013 21:53:27

quote:

Orijinalden alıntı: Charlestone

Alıntıları Göster

Nasıl geçti senin

Değerlendirmek gerekirse Türkçe kısa olmuş,Feni beğenemedim olmamış,Mat geçen seneki gibiydi kolaydı,Sosyalde dinin etkisi belli olmaya başladı bence beleş 5 netAma beklediğimden kötü geldi. Senin?

• Çavuş
      41 Mesaj
      18 Şubat 2013 22:02:29
      quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

Alıntıları Göster

Değerlendirmek gerekirse Türkçe kısa olmuş,Feni beğenemedim olmamış,Mat geçen seneki gibiydi kolaydı,Sosyalde dinin etkisi belli olmaya başladı bence beleş 5 netAma beklediğimden kötü geldi. Senin?

Türkçe evet biraz kısaydı 4 soruda falan çelişkide kaldım hep yanlış tarafa yatmışım Sosyal zaten bilmediğim yerler vardı dinim bile 2y o iptal soru hariç Mat aynen kolaydı dikkat hatama kaybetmişim 2 soruyu birde şu toplam formülüydü heralde bi soru onu boş bıraktım, biyo kolaydı, kimya ilk konuları sallamamışım pek 3y çıktı gay lussac, co2nin kimyasal çözünmesi falan, fiziktede dikkat gerektiren yerler vardı güzeldi, ama Fen genel olarak hiç uymamış ygs ye

• Er
      2 Mesaj
      18 Şubat 2013 22:10:20
      Matta grafikli bi fog sorusu vardi cevabini bi pm atabilir misiniz ? Baya ugrastim da.

• Teğmen
      168 Mesaj
      18 Şubat 2013 22:20:02
      58 net yaptım. Fen full boş

• Teğmen
      165 Mesaj
      18 Şubat 2013 22:34:14
      quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Alıntıları Göster

Türkçede ben de arada kaldım ama cevap doğru bence. Soruda verilen ifadeyle parantez içindeki tam zıttı birbirninin. Sosyal sorusunda katılıyorum orada yanlışlık var. Ama B daha yanlış diye onu işaretledim orada hata olmuştur diye düşündüm

Usta ben beslemek'le miktar arttırmak arasındaki bağlantıyı kuramadım. Ama elemek ile seçmek arasındaki bağlantıyı kurdum. Sonuçta bi şeyi elemek demek aynı zamanda diğerini seçmek demek. Ama beslemek=?miktar arttırmak???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demiralatalay -- 18 Şubat 2013; 22:35:11 >

• Yarbay
      20570 Mesaj
      18 Şubat 2013 22:54:02
      quote:

Alıntıları Göster

PM attım

• Çavuş
      70 Mesaj
      18 Şubat 2013 23:23:27
      55 net yaptım :D

...!
    • Er
      0 Mesaj
      18 Şubat 2013 23:37:18
      arkadaşlar lütfen mevcutsa kitapçık ve cevap anahtarını koyup yada özelden mesaj atarmısınız.. Bugün girdim denemeye merak ediyorum cevapları

• Yüzbaşı
      511 Mesaj
      18 Şubat 2013 23:46:45
      cevap anahtarını nerden buldunuz bana cevap anahtarı lazım bilen varsa nerden bulabileceğimi söylerse sevinirim.

• Binbaşı
      1279 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      HIT N RUN

19 Şubat 2013 00:13:32
      Bize kitapçıkda dağıtmadılar mat. da 1 tane işlem hatasından soru kaçırmışım sosyal biraz sıva gibiydi bakalım ne gelecek

GOD BLESS AMERICA
    • Er
      9 Mesaj
      19 Şubat 2013 09:25:49
      quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Arkadaşlar bi cevap anahtarı aldık ama bence dindeki bir soru yanlış. Sınava girip cevap anahtarı olan bir pm atabilir mi bi soruyu soracağım.

Evet katılıyorum kesin yanlış o soru. Doğru yaptığımı kabul ettim netimi hesaplarken Kitapçıkta sonuçlar mesaj olarak gelecektir yazıyordu ya dershane kağıt üzerinde de netleri verir mi fikriniz var mı? Telefondan bir şey belli olmuyor ya sayılar karma karışık oluyor. Bir de matematik bir bana mı zor geldi? Şahsen matematiği bizim dershane denemelerinden zordu Türkçe daha kolaydı. YGS'ye yakın bir matematik miydi ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comfuse -- 19 Şubat 2013; 9:29:03 >

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.