J

Yüzbaşı
05 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar bu denemeyi cozen var mi? Acayip dusuk cikiyo netlerim. Zor mu bana mi oyle geliyor?
www.sinavdirgecer.com dan yayinlanmis mesaj geldi simdi
Arkadaslar fen denemesi onerecek var mi? Ugur ve korfezi cozdum. Korfez tarzinda zorlayici bi deneme var mi? Cunku korfezin bana cok sey kattigini farkettim.
Arkadaslar bu kitabi kullanan var mi aranizda almaya deger mi?http://www.kitapisler.com/Edam-Yayinlari-Edam-Ygs-Lys-Cografya-Fasikul-_3172.html
Arkadaslae buyuk bi sorunum var girdigim denemelerde yaptigim en yuksek fen neti 31.75 ortalama 26 27 net yapiyorum ygsye kadar bunu 35e cikarmak icin nasil calismam gerekiyor? Yapilabilecek bir sey mi bu ? Neler onerirsiniz?
Selam arkadaslar cuma gunu ugurun 25li matematik denemesini aldim bitti sayilir ama pek hosuma gitmedi. Basit sorulari. Bi kitap daha alicam ne alsam ne onerirsiniz ? Ayni.sekilde fen de alicam. Korfez gozume carpmisti ama emin olamadim. Tavsiyeler icin simdiden tesekkurler.
Arkadaslar su siralar denemelerden puanlarim 420 civarinda ortalama gunluk 250 soru cozuyorum. Fakat hedefim icin ham 450 ye cikmam gerekiyo. Sizce olabilecek bir sey mu bu? Ama su son ozdebir sinavindan sonra moralim bozuldu. Bekledigimin cok altindaydi. Matematikte sorunum yok en az 35 yapiyorum ama turkce ve fen artmiyo 30larda surunuyo. Onlari nasil arttirabilirim? Fikrini paylasanlara tesekkur ederim.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 298
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.067 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 80 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.